Предплатен интернет

  • 1 820
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 580
Ровейки се за предплатен интернет случайно попаднах на темата за Макс телеком   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275557.msg6824672;topicseen#msg6824672 ,та искам да ви  поптам  доволни ли са от нея .
ПП трябва ми предплатен нет по принцип ,защото живея в два града едновременно и не ми е удобно да плащам две сметки на Бтк ,а този нет май ще мога да ползвам и на двете места  Rolling Eyes

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Можеш,но трябва да ти измерят и на двете места да има покритие. От декември месец съм към тях.За сега е спирал 1 път за 24 часа и след оплакване  на централата ме компенсираха   с таксата за  1 месец. С евроком Пловдив имах много проблеми.

# 2
  • Мнения: 289
Точно на Макс Телеком ли държиш да бъде?
Защото и Вивател, вече и Глобул имат варианти за такъв интернет /Мобилтел за мен отдавна не съществува като оператор  Confused, затова споменавам само тези/
Услугата наистина е много удобна, аз живея на 3 места, и кабелният интернет, колкото и да е бърз и сполучлив като вариант, става все по-неприложим за мен.. щото само си плащам такса, а все не е където ми трябва  Confused
Ползвам интернет на Вивател, сигналът е добър и в доста отдалечени селца.

# 3
  • Мнения: 580
Момичета,благодаря за инфото  bouquet
ПП Edelia , не съм се насочила към гореспоменатите оператори поради високите тарифи ,които са ми непосилни ............но все пак са вариант  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 940
Мтел Хоумбокс е много интересно предложение, и може да намериш решение с него.

Общи условия

Активация на акаунт