Гадже 50+. Как е, а?

  • 10 298
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 585
Разкажете, ако сте имали такава връзка. Как е в живота, в отношенията, в леглото.
Бих разказал, но аз съм на 50, ще излезе като фукня, а не съм такъв.
Всичко започна от една смучка.

# 1
  • Мнения: 3 423
Това не беше ли тема в Дом и семейство.
За насмуканата колежка, как не я е срам.
За съжаление бих се поинтересувала как
е и с 40+, но се притеснявам да рискувам.
Дали да не отворя тема, все някой ще знае.

# 2
  • Мнения: 7 723
...
е и с 40+, но се притеснявам да рискувам.
Дали да не отворя тема, все някой ще знае.
40+ е екстра.
Всеки път влагат чуство, щото може да им е за последно....знае ли се...

....а иначе и аз живо се интересувам от 50+... Thinking

# 3
  • Мнения: 4 585
Да, но моралистките в ДИС отричат да има такове нищо секс, даже след 40.
На себе си ли да вярвам, или на тях. Да не би да имам мокри сънища,
а сутринта да си мисля друго.
Но пък боксерките ми на червени петолъчки са чисти. А сега де, дерт.

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Нямам представа...как ли е? Май опастността от инфаркт нараства...

# 5
  • Мнения: 3 423
Е, ти поне си разумен човек, Вълк, като ги
гледаш какво отношение към свекървите
си имат, можеш ли да им се хванеш, че са
в час с мъжете над 50?! Нищо не разбират.
Аз не бих им повярвала и за мъжете над 40.
За тези над 30 с известни уговорки само.

Кажи сега, заби ли някоя свежа салатка ти?

# 6
  • Мнения: 25 558
Попитай ме пак след 7 години, ще ти разкажа.

# 7
  • Мнения: 516
Бих се притеснила, ако преди или по време на секс трябва да гълта хапче против високо кръвно.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 840
Това сантиметри ли са?

# 9
  • Мнения: 4 585
Виждал съм такива, храбри за сантиметри, а после си тръгват преди консумацията.
В едно дървено куфарче пазя забравени вещи на дами.
Ама вие само за секс мислите, разкажете и за живота.
Это, например,  може да няма такова нещо като тъща или свекарва.

# 10
  • Мнения: 2 448
Ами баща ми е на 60. Разведен и приятелката му е на 42, при това доста хубава. Не живеят заедно, така, че явно не ходи у тях , за да му готви и чисти. yes

# 11
  • Мнения: 2 199
Ами съпругат ми е на 50, въх въх въх не го е срам иска си всеки ден  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 7 723
Ами баща ми е на 60. Разведен и приятелката му е на 42, при това доста хубава. Не живеят заедно, така, че явно не ходи у тях , за да му готви и чисти. yes
А пък моят е на 61 и има син колкото мойта дъщеря Whistling

(А така! Щом ще се надфукваме с бащи, да видиш ти тогава) bowuu Whistling

# 13
  • София
  • Мнения: 1 176
Притеснително ще е, ако знам как е.
Плюс предполагам ще е това, че е изплатил апартамента си и че е избрал фирмата, в която да се пенсионира.
Независимост лъха. Очарователно го намирам.

# 14
  • Мнения: 2 448
.....

(А така! Щом ще се надфукваме с бащи, да видиш ти тогава) bowuu Whistling

 Твоя определено печели!  Grinning

# 15
  • Мнения: 5 710
Когато има запазена физика и много пари е супер.

# 16
  • Мнения: 2 755
Пак започнахме с генералните заключения. Абе хора, вие не разбрахте ли, че всичко е индивидуално. Има мъже на по 30 години, които са сдухани отвсякъде, както и мъже на 50, на които могат да завидят и младите.
Вълк, с 50 годишен не съм била. След 4 години, ще ти кажа.  Wink

# 17
  • Мнения: 5 103
Мммм прекалено съм млада за да имам наблюдения върху 50+ , за мене са си чичковци.

# 18
  • Мнения: 4 753
Ами баща ми е на 50... Майка ми на 49...
Аз се интересувам от 25+ и 35- (не сантиметри)

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Пак започнахме с генералните заключения. Абе хора, вие не разбрахте ли, че всичко е индивидуално. Има мъже на по 30 години, които са сдухани отвсякъде, както и мъже на 50, на които могат да завидят и младите.
Вълк, с 50 годишен не съм била. След 4 години, ще ти кажа.  Wink

Не бе мацко, не разбрахме! Чакаме ти да дойдеш да ни кажеш!  Tired

# 20
  • Мнения: 1 731
Незнам,нямам идея .Още сме млади. Whistling
Ти нали знаеш как е.Защо питаш?
newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 221
Мдааа аз писах и  в "онази" тема, но тъй като съм на 40 много се срамувам , че още правя секс.Много се срамувам и , че когато ми се доцелува и догушка любимия човек  си го праве където ме е стигнал мерака
Но възникна едно питане у мен  щото "там" момичета на около 30год , твърдяха, че след 40 някой пози в любовната Кама Сутра били невъзможни, та се питах дали бих се справила ако се подпирам на бастунЯ, а пък за други положения дали да си махам ченето Grinning

# 22
  • Мнения: 2 755
Пак започнахме с генералните заключения. Абе хора, вие не разбрахте ли, че всичко е индивидуално. Има мъже на по 30 години, които са сдухани отвсякъде, както и мъже на 50, на които могат да завидят и младите.
Вълк, с 50 годишен не съм била. След 4 години, ще ти кажа.  Wink

Не бе мацко, не разбрахме! Чакаме ти да дойдеш да ни кажеш!   Tired
Erica, някакъв проблем забелязвам, че имаш с моите мнения. Хм. Нервя ли те? Май търсиш проблем там, където го няма. Crazy

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Мога да говоря само за сегашното ти- навява мисли как горките хора нищо не са разбрали, но за това пък ти да. Което е доста...хмм...самоуверено...
Не помня друг път да съм те засичала...  Thinking

# 24
  • Мнения: 2 755
Не помня друг път да съм те засичала...  Thinking
Laughing Сериозно?   Whistling
Спирам да спамя в темата.

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Предполагам,че ще е хубаво,ако изглежда като Крум Савов. Wink

# 26
  • Мнения: 836
Имам въпрос. На гаджетата 50+ минала ли им е кризата от периода 40+? Или става още по-зле?

# 27
  • Мнения: 4 120
Имах гадже на 50 +. Всичко беше в пъти повече, не само сексът. Може би е било поради митичната криза на средната възраст- някакъв необясним прилив на енергия,желание щуротии,за перманентни купони. Изморително бе на моменти.

# 28
  • Мнения: 804
Четейки в някои теми (между миенето на ченетата и гълтането на хапчета за кръвно), намествайки очилата си (8 диоптъра), стигнах до следното заключение - на някои хора, по неизвестни за мен причини, единствената гордост и радост в живота е, че не се достигнали 40, а не дай Боже 50 и че мъжО, тоз' левент неотразим, също е далеч от тази възраст.
Четейки в другите теми, се убеждавам, че това е вид терапия.
Нерви, жега, безпаричие, свекърва, малко жилище, кофти атмосфера, проблеми...
Защо пък да не си излъскаме егото.
Дерзайте девойки, не е сигурно, че помага, но поне за миг ви прави щастливи!   bouquet  bouquet  bouquet
ПП: Моля не приемайте това лично, естествено има хора, които са изключение.

# 29
  • Мнения: 6 206
Трябва да се гледа положителното - липсата на свекърва наистина си е голям плюс.
Сигурно има много други.
Ама и вие какви сте калпазанки - наистина все към секса го дърпате.

# 30
  • София
  • Мнения: 3 099
Единствената ми дълга (5 години) връзка с наситени емоции, секс, пътуване и доброволна моногамия от най-чист вид, е била с екземпляр, представител на групата, за която питаш, Вълк. Той остана и единственият мъж, който ме познава, ама наистина. Но... майка му ме насити с емоции, за които мога да изригвам дълго и патетично...

# 31
  • София
  • Мнения: 12 554
При мен също имаше 5 годишна връзка с мъж на 50+
Сексът, вниманието, уважението, разбирането, разговорите и всичко останало беше на ниво. Запазената фигура също. И кръвното му беше добре  Mr. Green

# 32
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
не знам как е. мен дори възрастта 40+ ме ужасява, не знам защо. като бях на 19, имах някакви преживелици с 32-годишен и ми се струваше чичка, въпреки, че ми беше интересно. от тогава, та до сега - все с по-малки  Embarassed

# 33
  • Мнения: 3 835
Виждал съм такива, храбри за сантиметри, а после си тръгват преди консумацията.
В едно дървено куфарче пазя забравени вещи на дами.

A иначе не си такъв човек, минаваш за скромен! Laughing

# 34
50+ да не са на мода, нещо изоставам  Praynig дано (ама наистина дано) наваксам

# 35
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Шегуваме се ние,но наистина има мъже и жени на тази възраст,които изглеждат ,като 35 годишни....,все ми се ще на тази възраст 50+ и  на мен да не могат да ми познаят годините. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 386
Не знам, но ми се ще да знаех.  Laughing

Преди години смятах всички над 35-40 за възрастни  Embarassed. Сега - над 55-60. Не смея да си представям какво ще мисля след още 10г.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ще повторя- има значение...

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 01:26 от Катюша

# 38
  • Мнения: 12 662
Вълк, нещо съмнения, неувереност? Вследствие на ОНАЗИ тема? И аз се позачудих. Дай да ги съдим за морален тормоз. При моята преклонна възраст - да, имала съм 50+ , най-добри са.

# 39
  • Мнения: 2 032
Вълк, хем дублираш тема, хем нямаш какво да кажеш, хем слагаш всички хора на една възраст под общ знаменател.
По-добре напиши писмо на Калиста Флокхард, тя ще ти разкаже за Харисън Форд, да се успокоиш малко.

# 40
  • Мнения: 3 835
Коя е ОНАЗИ тема? Нямах представа, че има подобни ограничения във форума, а още по-малко, че не модераторски лица са упълномощени да поставят такива!

# 41
  • Мнения: 2 353
  Засега нямам идея, но не от скрупули. Наскоро видях един страшен пич, може би беше на 60, но беше много хубав мъж.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Коя е ОНАЗИ тема? Нямах представа, че има подобни ограничения във форума, а още по-малко, че не модераторски лица са упълномощени да поставят такива!

 Peace Peace Peace

# 43
  • Мнения: 4 585
Алиса, пиша си с Мадона, защо да си пиша и с Калиста, ще е като изневяра.
Темата не е за мое успокоение, много добре си знам моженката.
В оная тема звучеше
като възмущение, че още мърсуваме, и учудване, че още сме живи. Затова.

# 44
  • Мнения: 4 380
Коко Шанел е казвала "Секс с млад е срам, но секс със стар е такъв ужас!" Grinning Wink

# 45
  • Мнения: 25 558
Е, тя не беше ли лесбийка?

# 46
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Абе 50 не са за изхвърляне като ги гледам По ми е интересно как е на 60. Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 5 074
Като на 20, само че далеч по-мъдро  Laughing

# 48
  • Мнения: 4 380
Е, тя не беше ли лесбийка?

Бисексуална, но най-вече е въртяла на малкия си пръст богати и влиятелни мъже.

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вълчо, ти си пич на 50+.
За другите вече не ми се пише...

# 50
  • Sf
  • Мнения: 808
Lousy/кофти sex може да правиш и с 30-годишен, и с 50-годишен. Както и хубав секс Simple Smile

Може би затова си получил такива мнения в "другата" тема, че след 40 няма секс. Каквото ти магарето, такова ти моженето Simple Smile

Не мисля, че възрастта е определяща Simple Smile

Темата за  "Кажете добра дума за 50-годишните" ли е? Надали някой ще сподели подробности, ако има такива или пък има. Макар да прочетох в 2-3 поста. Звучи интересно.

Същият въпрос си зададоха повечето в темата - Питай след 3, 7, 9 или повече години. На мен преди време 30 и нещо ми се струваха като да са 50-годишни. Пак казвам, зависи не от годините, а от нагласата за живот и желанието за свят и удоволствия Simple Smile

# 51
Да, имала съм. Връзката беше супер, сексът - също.

Сега пак си падам по един такъв 50+, ама нещо ми бяга... Направо не го разбирам. Явно не си пада по 30+...

# 52
  • Мнения: 122
Баси, как ги нафалихте 50+ годишните, на човек да му се прииска по-бързо да достигне тази възраст...  Whistling

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 12:51 от Нали Мъжете Не Плачат

# 53
  • Мнения: 1 858
Евала на хората на 50+, които знаят как да живеят и не се предават на глупоста на млади квачки. Според мен секса и на 50 не е мираж.

# 54
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
maatete, да, определено сексът с мъж и  над 50 не е мираж.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 099
Евала на хората на 50+, които знаят как да живеят и не се предават на глупоста на млади квачки. ...

Хм... въпрос на време е... след 50 са по-податливи... особено ако квачката знае какво прави...

# 56
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Наистина ако квачката знае какво прави и особенно ако са колеги. Naughty Naughty

# 57
  • София
  • Мнения: 23 067
Вече имаше подобна тема и се разрази лют спор. Мацките с възрастните съпрузи се изправиха на нокти от мнението на такива като мен, позволили си фриволността да изкажат мнение, че разлика от 20+ е кофти откъдето и да я погледнеш! Нека ми е зле с мъж набор  Mr. Green
А конкретно на въпроса - 50 + след 20 години. Аз си падам по агнешко  Peace

# 58
  • Мнения: 2 891
Шон Конъри ми е много симпатичен. Предполагам, че аз бих се вързала на тази възрастова група  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 4 300
Хайде аз да взема Брус Уилис, а Mr. Green

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 21:47 от Рокси

# 60
  • Мнения: 281
Е, то кой остана...

# 61
  • Мнения: 17 407
Сигурно има пичове на 50+..... Абсолютно сигурно има такива, дето не стават и на 30 минус. Не съм почитател на голямата разлика в една връзка, ама утре може да припадна по някой чичка, живот- кво да го прайш..

# 62
  • Мнения: 5 940
Да, веднъж. Художник, времето минава покрай тях без да оставя  много физически отпечатъци, дори и не предполагах, че е 50 +.  Знаеше какво чета, какво пия, какво слушам, какво обичам без да съм му разказвала.
За онези години ми беше необходимо спасение, сега ми се струва някак размито, малко неестествено патетично, абе, не бих се върнала. Но всички сме се запътили към това възрастово ограничение, живот и здраве. И любовите ни 30 +, и те отиват натам.

# 63
  • Мнения: 139
Годините за мен нямат значение. Има ли пари - всичко друго има/се купува. Решила съм да сменям моя за силно приближил 50-те години  - по гореописаната причина.

# 64
  • Мнения: 12 662
Годините за мен нямат значение. Има ли пари - всичко друго има/се купува. Решила съм да сменям моя за силно приближил 50-те години  - по гореописаната причина.

За теб може да нямат, ама за доста парични на 50+ имат.

# 65
  • Мнения: 2 032

Вълк, ама плоско пада заглавието, ще се съгласиш. Още повече, че повечето форумки са в 20-те и 30-те си години. 'Що ги питаш как им вървят гаджетата над 50.
А от друга страна, не живеем в Зимбабве- където средната продължителнотс на живота е 37 години- та не се гледа на стигналия 50 години като полезно изкопаемо.
Още повече, с тенденцията на застаряване на населението в развитите страни, само след едно поколение на 50 години да си ще е, е-хей, жива младост. А виаграта ще си се харчи.

# 66
  • Мнения: 4 585
Аз не питам за себе си. Познавам се добре. Реч идет о том, че гледам съфорумки
езва ли не в депресия от двадесет и петия рожден ден. Искам да им кажем, че
животът продължава. И е хубав.
Това, че темата се върти все около секс, ето, и ти гонвориш за виагра.
Изглежда това е най-впечатляващото у 50+ годишите. Опитах се да разклатя темата, но без успех.
Как е, а? е закачка с една реклама на парфюм, също плоска. Може би от там идва усещането ти за плоскост.
Нямам претенции темата да е някакъв бисер на остроумие или нещо такова. Най-обикновена тема, като много други.

# 67
  • Мнения: 27 524
За 60+ не се ли пита?   4470

# 68
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Аз питах как е и на 60. newsm78

# 69
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Майкъл Дъглас остана. Ако го пусне Катрин Mr. Green

# 70
  • Мнения: 11 307
Аз моя мъж не го пускам! Mr. Green
Нищо, че има още 2 г преди да влезе в тази категория. Друго си е натрупания стаж.

# 71
  • Мнения: 13 512
ох, хич не мога да си падна по такова старо нещо за секс. Все ме влече към 25+ Embarassed

# 72
  • Мнения: 12 662

Благодаря Ви за интересния въпрос. Не се бях замисляла, а скоро май, комай...Ама може пък изведнъж да мина и аз на агнешко.

# 73
  • Мнения: 4 585
Мая Плисецкая /82+/ се завърна на сцената. От днес е натурализирана испанка.
Няма 50 кг. Страшно гадже, а?  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 804
Вълк, откажи се! Липсата на чувство за хумор е диагноза. Част от девойките истински се палят, че и си вярват.

# 75
  • Мнения: 4 585
Не можеш да си представиш колко съм упорит. Това е основното ми средство за оцеляване.
Воала - http://uk.youtube.com/watch?v=aypgxJfVO6E

# 76
  • Мнения: 122
Вълк, откажи се! Липсата на чувство за хумор е диагноза. Част от девойките истински се палят, че и си вярват.

Ето започна другарската подкрепа... сега остава и да станеш в автобуса място да му направиш да седне...  Whistling

# 77
  • Мнения: 4 585

Плачеш ли? Ще й предложа да седне в скута ми.

# 78
  • Мнения: 12 662
Щом си индианец насред Делиормана, няма начин да не си упорит. Дерзай със секса, че много малко останахте в Делиормана.

# 79
  • Мнения: 804
Нали Мъжете Не Плачат, бих го направила с удоволствие, но автобусите не са моето амплоа. И аз като Мая Плисетская залагам на танца. Е не е класически балет, но и добър рок върши работа.

# 80
  • Мнения: 698
Ако си мъж на 50+ и имаш гадже под 50+, супер е. Как иначе? Обмислям да направя смяна на пола към 50-60 години. От женски в мъжки. Харесва ми как остаряват дядовците. Laughing

# 81
  • Мнения: 122
Нали Мъжете Не Плачат, бих го направила с удоволствие, но автобусите не са моето амплоа. И аз като Мая Плисетская залагам на танца. Е не е класически балет, но и добър рок върши работа.


Виж за рока ще се разберем... пък иначе прояви малко тактика де... знаеш ли колко хора пътуват с автобуси... ех и ти...

# 82
  • Мнения: 592
Меракът умира последен! Всичко останало са празни приказки. С това мисля, че темата се изчерпва!

# 83
  • Мнения: 804
Виж за рока ще се разберем... пък иначе прояви малко тактика де... знаеш ли колко хора пътуват с автобуси... ех и ти...
Не ме разбра, не съм против градския транспорт, но предпочитам да се придвижвам пеш или в определени сезони с колело. В безумния ни град това е по-бързо, по-приятно и не се налага да страдаш от жега и миризми.

# 84
  • Мнения: 122
Виж за рока ще се разберем... пък иначе прояви малко тактика де... знаеш ли колко хора пътуват с автобуси... ех и ти...
Не ме разбра, не съм против градския транспорт, но предпочитам да се придвижвам пеш или в определени сезони с колело. В безумния ни град това е по-бързо, по-приятно и не се налага да страдаш от жега и миризми.

Намерила си суперско решение...   bouquet

# 85
  • Мнения: 12 662
С това мисля, че темата се изчерпва!

Аз пък като чуя тази реплика, такъв мерак ми идва, че мога сама да си изпиша още 50 стр.
Стига да не я чуя от Татти.

# 86
  • Мнения: 5 468
Бих се притеснила, ако преди или по време на секс трябва да гълта хапче против високо кръвно.
Каква оптимистка си... ще има ли изобщо секс? Не съм се боричкала с 50 годишен, но между краката им няма ли едно провиснало, омърляно от годините, меко чревце Rolling Eyes? Според мен секса там е мираж Crazy... или е някакво мъчение.

# 87
  • Мнения: 804
Ню, изумена съм от простотията на израза ти!
Извинявай.

# 88
  • Мнения: 804
Нивото стана твърде просташко.
Или може би съм надценявала някои от хората.
Вълк, съжалявам, че шегата ти не се получи.
Вече май нищо не ме изненадва.

# 89
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз пък не мога да разбера защо вече трета тема има за 50 годишните ?
Някой тук проблем със секса ли има или със семейното щастие?
 И ако някой има проблем със секса, със сигурност той не е на 50 +  Laughing
Вълчо, ти гаргара ли си правиш с младите ?

# 90
  • Мнения: 5 468
Ню, изумена съм от простотията на израза ти!
Извинявай.
Ами сега като си на тая възраст, трябва ли всички да правим евала на сексуалните подвизи на наборите ти... не виждам причина да възхвалявам сексуалната активност на 50 годишните, само защото тук има такива представители. То е казано и доказано - човек е най-активен между 20 и 40 години. Че има изключения, има... Извинявай и ти, че приемаш толкова лично писанията ми Laughing.

# 91
  • Мнения: 3 835
Абе стига сте се връзвали! Laughing

Откога са си го казали хората, "Който си го  може, си го може!" (нямам предвид само секс). Годините нямат значение, за мъжете, които ги бива, точно обратното, натрупват опит (а и състояние), и стават направо опасни. Ако те набележат, или бягай далеч, или се предавай доброволно! Mr. Green
Би било добре да създадат бюро "Забравени вещи", за подобни девойки, а не хората да се мъчат в някакви дървени куфари да им съхраняват нещата. Laughing

# 92
  • Мнения: 4 585

Съжалявам, темата излезе извън контрол, не можах да я овладея.
Аз не говоря за секс. Темата не е за сексенето, а за 50 годишните гаджета.
Разбира се, в това число и за секса. Само за сексенето на един мъж ли може да говорите?

# 93
  • Мнения: 804
Не приемам лично простотията ти. А и да си кажа честно - не ми пука.
Просто се чудя. Толкова злоба към възрастните хора имат обикновено девойки без добро възпитание, неудовлетворени от живота или наранени от същия.
Вълкът (автора) няма вина ако си дебела и незадоволена, или ако имаш лоши преживявания свързани със споменатите от теб черва.
Темата беше шега, жалко че някои не го разбраха.
Колкото до "евалата" (не знам какво точно изразява тази простотия) най-малко от нечие одобрение се нуждая.
За разлика от теб, аз във форума се забавлявам, а не компенсирам липси.

# 94
  • Мнения: 5 468
Не приемам лично простотията ти. А и да си кажа честно - не ми пука.
Просто се чудя. Толкова злоба към възрастните хора имат обикновено девойки без добро възпитание, неудовлетворени от живота или наранени от същия.
Вълкът (автора) няма вина ако си дебела и незадоволена, или ако имаш лоши преживявания свързани със споменатите от теб черва.
Темата беше шега, жалко че някои не го разбраха.
Колкото до "евалата" (не знам какво точно изразява тази простотия) най-малко от нечие одобрение се нуждая.
За разлика от теб, аз във форума се забавлявам, а не компенсирам липси.

Сега си прочети пак мнението и виж каква злоба лъха от него Laughing. Нито съм дебела, нито незадоволена, нито имам лоши преживявания... напротив, напоследък са и хубави.
Проста или не, не ми дреме на гъза, каква ще ме наречеш. Казах си мнението и точка по въпроса. Приключвам с теб. Компенсирала съм липси... за разлика от мен... нещо си полудяла, ми се струва Thinking. Айде, много здраве.

# 95
  • София
  • Мнения: 5 074

Съжалявам, темата излезе извън контрол, не можах да я овладея.
Аз не говоря за секс. Темата не е за сексенето, а за 50 годишните гаджета.
Разбира се, в това число и за секса. Само за сексенето на един мъж ли може да говорите?
Да но тук не се уточнава дали става върпрос само за мъжко гадже, нали?
А ние жените ???? Какво ?
Бабилия ти за възрастна ли се смяташ?
Май само въпроси задавам, ама сигурно ме е хванала , Как се казваше........
Нали съм такава бе 50+
Ню, вземи се обуздай, защото това е форум.
Извода си га направи сама, щом си толкова умна.

# 96
Викаш - 50 годишните са си гаджета и са секси, но дебелите са незадоволени и не стават...

Не съм сигурна, че приемам дискриминацията във всяка нейна форма.  Thinking

# 97
  • Мнения: 5 468
Ню, вземи се обуздай, защото това е форум.
Ми форум е де. Знам кво е. И какво?
50 годишните са диви секс тигри - ок, нека бъде така.

# 98
  • Мнения: 4 585
Бих се притеснила, ако преди или по време на секс трябва да гълта хапче против високо кръвно.
Каква оптимистка си... ще има ли изобщо секс? Не съм се боричкала с 50 годишен, но между краката им няма ли едно провиснало, омърляно от годините, меко чревце Rolling Eyes? Според мен секса там е мираж Crazy... или е някакво мъчение.
Не си се боричкала, но ти е познато на пипане, на миризма. А на вкус?

# 99
  • София
  • Мнения: 5 074
Не, вие сте диви секс тигри, според мен, и според теб.
Ние сме уравновесени хора, знаещи и можещи.

# 100
  • Мнения: 804
Ню извинявай за килограмите и преживяванията.
Значи остана само липсата на възпитание.
Жалко! И това не се лекува.
И аз приключих с теб.
  bouquet

# 101
  • Мнения: 5 468
но ти е познато на пипане, на миризма. А на вкус?
да пази бог...

# 102
  • Мнения: 5 468
Ню извинявай за килограмите и преживяванията.
Значи остана само липсата на възпитание.
Жалко! И това не се лекува.
И аз приключих с теб.
  bouquet
Бабет, айде лягай да спиш.

# 103
  • Мнения: 804
Бабет, айде лягай да спиш.
Joy Joy Joy Joy Joy
Ню, спри да се излагаш!

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 22:37 от Бабилия

# 104
  • София
  • Мнения: 5 074
но ти е познато на пипане, на миризма. А на вкус?
да пази бог...
Едва ли ще е с теб тогава  Joy Joy Joy

# 105
  • Мнения: 5 468
но ти е познато на пипане, на миризма. А на вкус?
да пази бог...
Едва ли ще е с теб тогава  Joy Joy Joy
newsm47

# 106
  • София
  • Мнения: 5 074
Неможеща, от злоба изхабена..........
Жалко за младата ти душа  Simple Smile

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
И в един момент масовото изпростяване става независимо от възрастта.
Амнезията за мястото и времето, в което си разменяте любезности започва да прозира.
Неточно формулираното задание и некоректно място издънва пейзажа и качва на черешата, инак нормални двукраки.
Не разбирам непреодолимото желание за унифициране по някакъв признак, ровенето в чужди гащи и съответното развяване на собствените достойнства.
Смешно е, но само до момент. Винаги има засегнати. А оправданието "не ми разбрахте темата", видно не работи.
Както изглежда, е крайно време да се намеся.
За разнообразие, ще го направя и в останалите теми.

Общи условия

Активация на акаунт