Ходите ли на високи обувки ?

  • 10 333
  • 141
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 234
Ходя,но много рядко ми се случва вече.Или съм с колата и не ми е удобно да карам,или съм страшно уморена и едвам вървя с ниски,камоли с високи,или имам работа и трябва да обиколя целия град и ми е по-лесно с ниски обувки... Rolling Eyes Ако все пак има ситуация,различна от горепосочените,нося с голямо удоволствие  Flutter

# 136
  • Мнения: 759
Преди мн ходех, но вече все по-рядко.

# 137
  • На ръба..
  • Мнения: 2 106
За мен високите обувки не са за всеки ден. Краката се изморяват, получават се проблеми. Особено, когато цял ден си на крак на високи токчета... Не мога и не искам да си причинявам това сама. А иначе много ги обичам, но да ме возят с кола и да не стоя много права  Simple Smile


Напълно се съгласявам и токчетата ги позлвам само лятото - зимата не ми се рискува да се подхлъзна.

# 138
  • Мнения: 329
Аз съм на етапи - понякога съм повече спортна и по-рядко на токчета,следва етап предимно на токчета. Flutter

# 139
  • София
  • Мнения: 504
Почти не,ежедневно съм с маратонки или равни обувки-пантофки или някакви други.На токове ходя само зимата и то не много високи-7-9см. максимум,не знам защо,но с ботуши с токове се чувствам много по-стабилна през зимата Wink.Най-добре се чувствам с 5см. ток,но пак предпочитам маратонките.

# 140
  • Мнения: 498
През по-голямата част от времето съм на високи обувки.

# 141
  • Мнения: 84
Преди да забременея незнаех какво е ниска или равна обувка всичките ми бяха с ток от 12 см нагоре и на най-големия лед успявах да ходя с тях.После последва девет месечен период -я и с ниски обувки съм могла да ходя  Laughing и сега пак се уча да ходя на токове....
Все едно аз съм го казала, с тази разлика че незнам кога ще се върна към високите..че хич не се връзват с бутане на количка по паветата...

Общи условия

Активация на акаунт