Дързост и красота - 12 ....или "Нов младоженец- нов късмет!"

  • 25 346
  • 595
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 962
Здрасти Лана, липсваше ни. Я издай коя е тази Мая и що дири ФБР-то тук newsm78
Благодаря, и вие ми липсвахте!

Тъмните афери макаронски, какво друго може да търсии ФБР-то Simple Smile

Лана, липсваше ми! Hug
Да очакваме ли да си смениш аватара ? Mr. Green  bouquet
Hug
Хахааааа, предполагам, стига да успея да намеря подходящ кадър Simple Smile

# 46
  • Мнения: 5 680
Когато се пише с променен цвят от горното меню. Но в скобите се пише white и написаното в поста се вижда само когато се натисне ЦИТАТ на мнението. Натисни ЦИТАТ на този пост и ще видиш. Mr. Green
ЕТО ТОВА Е ДА СЕ ПИШЕ В БЯЛО. Чете се само с ЦИТАТ.
Не е задължително да се натиска цитат, че да се прочете какво пише с бели букви. Достатъчно е да се маркира текста в съответни постинг, като за Copy и .... оп готово, всичко се чете  Wink

# 47
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
Добре завърнала се Lana  Grinning Hug

# 48
  • Мнения: 2 229
Момичета, сега хванах епизода от средата - Рич гони някаква азиатка и иска да спре сватбата - някой да знае какво става?!? newsm78

# 49
  • Мнения: 2 229
Оо сега прочетох...но пак не ми става ясно азиатката каква й е ролята точно. И защо ФБР арестуват Ник и Масимо?!

# 50
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
Това с ФБР се оказва голяма мистерия - никой не дава предварително инфо, защо и как..всички се чудим Mr. Green Lana само подхвърли, че е заради делата Макаронени, но какви и кога.. няма кой да ти каже.. Grinning

# 51
  • Мнения: 4 496
Не забравяйте, че Моторисимо е ДОН Макароне. Тоест италианец. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 4 111
Днес много разводниха серията със спомени, интересно ми е да разбера каква е тази Мая.

# 53
Днес много разводниха серията със спомени, интересно ми е да разбера каква е тази Мая.
Дано утре разкрият поне малко за тази тайствена и мистериозно жена Joy

# 54
  • Мнения: 4 496
Нали знаете, че в ДиК все правят от мухата слон... Thinking

Май е колкото да се развали сватбата. Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 145
Ама наистина тази Мая е голяма мистерия... Да не би някакви афери да е въртял с нея Дон Макароне и заради това да ги арестуват с Ник?Някакви мафиотски пари да са развъртали и тя да е била нещо като посредник.
Подскажете малко ....

# 56
  • Мнения: 4 496
Е изтрайте до утре бре!
Или от серията, или от вестника все ще стане ясно.

Не, че и мен не ме гризе. Mr. Green

# 57
  • Мнения: 4 513
Тръц.
Така ми разпалихте любопитството, че ще взема един ден да кръшна от бач, та да гледам филма.  Crazy

# 58
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396
Мая може да е:

1. Агент на ФБР под прикритие.
2. Стара либов на Никчо от миналото му.
3. Просто яхтена продавачка.
4. Сестра на Ник, за която той не знае.
5. Недоразумение на сценаристите  Mr. Green
6. Персоналният астролог и нумеролог на Ник, която му се обажда да каже, че нито датата на сватбата е подходяща, нито Брукината зодия  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 145
Това със сестрата за която той незнае ми се струва правдоподобно... Просто това е доста логично в този филм. Иначе има и още варианти:
- жена, която го изнудва за пари, защото й е направил дете някъде по моретата, ама не е знаел и е научил сега
- може пък да е някаква порастнала негова незаконна дъщеря, щото то в ДиК възрастта е много относително понятие

Общи условия

Активация на акаунт