В къщи паника голяма, първокласник ще е мама (набор 2001)

  • 24 344
  • 411
  •   1
Отговори
# 405
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
jd,Ники при вас ли е?

# 406
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
... Стиснете по един палец, ако имате свободен тези дни.  Hug

И аз моля за същото, защото както е сега, е много добре. Заместничката на титулярката била суперска. Като гледах на обяд списъците, мина една от канцеларията и ми каза, че имаме голям късмет с нея, после и г-жата, която води РС-то, каза същото. Отделно на Весето(jd, седеше точно зад теб до Боби-всичкоможещия) големия й син е бил при нея и само хубави неща е говорила за нея и съжаляваше, че няма да може да е на нашите, защото се е пенсионирала. Дано да сме наистина късметлии и със заместничката, и с титулярката.

Мисля да тормозя тези от у-щето в петък, че няма да издържа до понеделник да разбера остават ли така нещата.

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 11:21 от Гита Ог

# 407
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
Дааааааааааааааааааа!  Само да се запази класа!
Гита, Титулярката ни беше препоръчана от госпожата в детската градина.

# 408
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Мисля да пусна нова тема.... newsm78 По принцип е по-добре да е Ellypr, тъй като е модератор и може да прави промени постоянно, но тази тема май доста набъбна. Да я пускам ли или да изчакаме?

# 409
  • Мнения: 1 035
майчета,дойде ми идея днес...купувайки едно шоколадово бонбонче с пиле на гърба на малкото,4е мога да размножа стих4ето на л.каравелов- детенце хубаво,пиленце любаво, за всяко детенце от класа и да ги сложим по бюрата и заедно с буквара да има и подарък- бонбонче....само не ми идва на акъла - да напиша ли пожелание от рода- Мило дете,ти си вече първокласник.....Пожелаваме ти успешна учебна година,пълна с приключения и много загадки,които ще споделиш с твоите съученици!
добре ли е така???
Ние май сме най- организирани  Mr. GreenОще на родителската среща ( преди около седмица),събрахме по 5 лв. за питка , лакумства за децата и украса на стаята .Госпожата каза , че което дете желае , може да каже стихче или песничка . Ние сме подготвени с това Елисавета Багряна

Много съм послушна,
много съм добричка,
много грижи имам -
аз съм ученичка!

Първите уроци
виждат ми се тежки -
как да ги науча,
без да правя грешки?

Четенето лесно,
писането лесно,
но от таз задача
иде ми да плача.

О, кога ще стана
толкова голяма
че да зная всичко,
както знае мама!

# 410
  • Мнения: 7 821
Мисля да пусна нова тема.... newsm78 По принцип е по-добре да е Ellypr, тъй като е модератор и може да прави промени постоянно, но тази тема май доста набъбна. Да я пускам ли или да изчакаме?
Гига, пусни я  Praynig ! Ако после има промени аз ще ги правя в твоето мнение. Че ми е натоварено малко тези дни  Embarassed . И изобщо, най-добре някоя да я прави, пък ако се забави аз винаги съм насреща де.
bouquet

ПС. Нали знаеш как да сложиш всичко от първия пост, с цитат и копи пейст.

# 411
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Мисля да пусна нова тема.... newsm78 По принцип е по-добре да е Ellypr, тъй като е модератор и може да прави промени постоянно, но тази тема май доста набъбна. Да я пускам ли или да изчакаме?
Гига, пусни я  Praynig ! Ако после има промени аз ще ги правя в твоето мнение. Че ми е натоварено малко тези дни  Embarassed . И изобщо, най-добре някоя да я прави, пък ако се забави аз винаги съм насреща де.
bouquet

ПС. Нали знаеш как да сложиш всичко от първия пост, с цитат и копи пейст.


 Peace

Ето я новата тема

Общи условия

Активация на акаунт