Така голяма е радостта - да чуем АПРИЛСКИте сърчица!

  • 14 185
  • 271
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 090
Здравейте от мен на всички  bouquet
С огромна радост искам да се присъединя към вашата групичка Hug.Чудех се дали да не поизчакам до следващата седмица,защото тогава съм на преглед отново,предния път раничко отидох и освен плодно сакче нищо друго не се видя на видеозона...Но...не се стърпях да ви чета само  Blush,и реших да се впусна в морето от споделени емоции Heart Eyes
Приятен и слънчев ден от мен Kissing Heart,и доскоро!

# 256
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Привет момичета!

Можете да ме отпишете от темичката, защото снощи направих спонтанен аборт.

Пожелавам на всички леко бременеене и едни прекрасни и здрави малки априлчета.  Hug Heart Eyes

# 257
  • Мнения: 8
Много съжалявам,toni ilievaa, за това което ти се е случило.Преживях го преди около 5 месеца и знам какво е.СИЛНА ПРЕГРЪДКА ОТ МЕН. Hug

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Тони съжалявам много , аз също знам какво преживяваш  Sad, но се опитай да мислиш , че щом се е случило значи Господ те е предпазил от нещо по-страшно , бъди силна стискаме ти палци занапред всичко да бъде наред , прегръщам те силно  Hug

tai не си ме разбрала  въобще, до колкото си спомням въпроса на sunny_777 беше Каква може да е вредата от нощният труд, ето защо аз й написах , че много зависи от естеството на труда , а не дали е законно или незаконно.....

# 259
  • Мнения: 481
Тони,миличка, искрено съжалявам. Cry Бъди силна и се посвети на тези, които вече имаш Hug

..............tai не си ме разбрала  въобще, до колкото си спомням въпроса на sunny_777 беше Каква може да е вредата от нощният труд, ето защо аз й написах , че много зависи от естеството на труда , а не дали е законно или незаконно.....
тук си права като отговор за конкретен въпрос, но това не променя факта, че ако работи и хванат работодателя й, той подлежи на санкции.....

# 260
  • Мнения: 847
момичета, някоя може ли да ми каже, защо някои жени не се подстригват, докато са бременни?  Embarassed

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Заради бабини приумици , че така се отрязвал късмета на бебето  ooooh!

# 262
  • Мнения: 481
момичета, някоя може ли да ми каже, защо някои жени не се подстригват, докато са бременни?  Embarassed
Laughing абсолютно глупави суеверия....аз на такива бабени деветини не обръщам никакво внимание. Ай ся и да не се къпя, да мухлясам, брадясам и гранясам.... ooooh!

Момичета, гледам че сме на 14-та страница и след още една ще има нова тема. Иска ли някоя от вас да пусне новата тема и да следи за нови мами, да ги вписва в списъчето?

# 263
  • Мнения: 343
Тони искрено съжалявам.Бъди силна и не се отчайвай.

Laughing абсолютно глупави суеверия....аз на такива бабени деветини не обръщам никакво внимание. Ай ся и да не се къпя, да мухлясам, брадясам и гранясам.... ooooh!

 Joy Joy
И аз съм на същото мнение. Една моя съседка 9 месеца ходеше като чумава в главата, заради суеверие. Аз пък миналата седмица бях на фризьор с множество процедури.

На мен това ми харесва Радостта ми е голяма,че АПРИЛ ще ставам мама!!

За съжаление не знам как се пуска нова тема.

# 264
  • Мнения: 7 110
момичета, някоя може ли да ми каже, защо някои жени не се подстригват, докато са бременни?  Embarassed
Това е жизнено важно за протичането на бременността. За да не се отреже мъжествеността на бъдещия наследник или прекрасните форми на наследницата съответно.  Mr. Green

Ами така или иначе се включвам, да се представя.
Втора бременност. 7 седмици. Термин според калкулаторът на БГ-мама 22-ри април. Огромни страхове. Преди 3 години първата ми бременност приключи нещастно в 34-та седмица.
Засега го караме с бъдещия татко стъпка по стъпка. Усмихваме се след малки победи от сорта на това, че бременността е вътре маточна, че вчера видяхме сърдечна дейност.

Вече съм информирала в работата за състоянието си. Това е изискване и на Кодекса, и мое лично виждане.

Относно имената на темите, даже и едно "Априлчета 2009" 1-2-3-4... върши добра работа, важното е дребосъците в нас да се развиват нормално и да дойдат живи и здрави.

Успех на всички до финала през март (когато ще бъде безопасно) или април!

# 265
  • Мнения: 481
Добре дошла Рони  bouquet успешна бременност ти желая (писах че ти е първа, т.к. нали другата е приключила неуспешно....)
Май ще се спрем на заглавието:
Радостта ми е голяма, че Април ще ставам мама! Повечето го харесвате, на мен също ми допада.
Атлантика - лесно е почването на нова тема - отиваш на бутон нова тема и вътре цитираш старата 1-ва страница, като махаш контурите на цитата...
Който иска да я направи - моля Hug

# 266
  • Мнения: 4 362
момичета, някоя може ли да ми каже, защо някои жени не се подстригват, докато са бременни?  Embarassed

Едни мислят,че се режел късмета на детето,други че скъсяваш пъпната връв,трети че ако е момче ,ще му отрежеш достойнството  ooooh! Лудории всякакви  Tired

toni_ilievaa,искрено те прегръщам  и много съжалявам за това,което ти се е случило  Confused

tai,ще пусна новата тема  Hug

Въобще не смятам да се съобразявам,наред ли е всичко!Ще си продължа да ходя и на фризьор и на маникюрист и др.

# 267
  • Мнения: 82
Здравейте,
 радвам се и аз да се присъединя към Вас.При нас радостта трябва да дойде на 15.04. Heart Eyes Heart Eyes

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Момичета имаме си нова темичка , заповядайте в в нея :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=328148.0

# 269
  • Мнения: 4 362
Аз мислех да допишем тази,но ако искате пишете в новата,тя е вече готова засега,в другата тема,ще променя още неща  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт