Новото носи късмет 27.06-03-.07

  • 6 911
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 205
Здравейте, момичета!
Моренка, много хубава прическа! Не знам що мислиш, че не си фотогенична, много грешиш да знаеш!

# 16
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Моренка, абсолютно си в заблуда, че не си фотогенична! Честита фризура! Сега като те наснимаме на срещата ще видиш ти кой е фотогеничен и кой не е!
Юлче[/color], ама много сте хубави бе, пу пу! Красавци големи! Бъдете много щастливи и се обичайте винаги![/b]
Дара, въобще не се съмнявам, че си доволна от разходката! Мелник е много уютно градче!

# 17
  • Мнения: 1 329
Юлче, ЧЕСТИТО! married

Моренка, що не се погледнеш в огледалото и да видиш каква си ни убава 4470

Лея, тия от О!Шипка май са слънчас sweatingали. Където и да е, аз съм за yesyes

# 18
  • Мнения: 318
Ами като ни е тръгнало тази седмичка със снимки нека и аз да се покажа като булка пък  Crazy, албума е с парола , която е 1982

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=1131

# 19
  • Мнения: 3 154
Моренка, ей сега вадя голямата тояга и ще ти обадя аз кой фотогеничен и кой не tooth Като те гледам ииии ... чак ми се приисква да съм мъж smile3508

Доника, страхотни снимки! Ама що така го вързахте тоз мъж? Тей кат гледам не е тръгнал да бяга Smile

Последна редакция: пн, 27 юни 2005, 14:34 от Sunshine

# 20
  • Мнения: 2 123
Бонжур мацурани! Flutter
и аз ви пожелавам супер седмица.
Моренка, имаш уникална коса - здрава, гъста, лъскава и дълга. Много ми харесваш  bouquet

# 21
  • Мнения: 3 205
Благодаря за хубавите думи и пожелания, чак ме засрамихте Embarassed
Струваше си чакането за снимките май, а? Wink

# 22
  • Мнения: 932
Ау,Моренка,аз ако отида при твоя фризьор дал ша ми направи като твойта коса? Доника,мнооого хубава сватба изглежда-весела!Обичам булки и сватби!!!юлче,ми то кеф да ви гледа човек! и на двете двойки-пу-пу

Последна редакция: пн, 27 юни 2005, 14:53 от ira_d

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Благодаря за хубавите думи ..., чак ме засрамихте Embarassed
Юлче ,  присъединявам се в клуба  Embarassed !
Направо ме  Embarassed Embarassed Embarassed , момичета ! Мерсаж , мерсаж, ... !

Доника , и вие сте много хубави младоженци !  Grinning  Мноооооого любов ви желая и бебета !  Grinning

Ира ми ти тук ли си ,  да пробваш ?  newsm78  Що да не те направи !?  Grinning

# 24
  • Мнения: 932
не съм,ама лагах и мазах и пак ожених брат ми,та взех отпуска!Кажи и на твойта фризьорка,че си има клиент-искам и аз като твойта коса!!!!  Юлче,помагаи!Направих си албум в вебшоц/от теб видях/ и сега как да си го сложа като теб?

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Ти идвай , отиваме при нея и казваш !
А за албума виж тук как да сложиш .

# 26
  • Мнения: 3 205
не съм,ама лагах и мазах и пак ожених брат ми,та взех отпуска!Кажи и на твойта фризьорка,че си има клиент-искам и аз като твойта коса!!!!  Юлче,помагаи!Направих си албум в вебшоц/от теб видях/ и сега как да си го сложа като теб?


Ирка, оправи ли се с албума? Аз сега изчезвам, но довечера пак ще вляза и ако имаш проблеми ще помагам.
 Sunglasses отивам да плащам нета и да готвя на любимия съпруг, нали си ми е новичък (още в гаранция), та трябва да си го пазя и да си го къткам.

# 27
  • Мнения: 932
Благодаря,Моренка!Генчо Наумов най-накрая,след три часови мъки,успя!!! Юлче,коткаи го,то лошо няма,ама не го разглезвай!:)

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
ДНес от работа не можах да се свъртя наоколо за по-дълго #Cussing outТа да ви подкарвам по домова книга  Mr. Green
Моренски честита нова прическа...много ти тича Heart EyesИ никакви такива...не съм фотогенична Naughty
За булките Ира и donikagg  Hugстрахотни булки / искам и аз пакккккк/
Теди завиждам ти за постояно доброто настроение...де и аз да бях така.  bouquet
Юлче къткай го...заслужава Младенчото Heart Eyes
Дара много е красиво в Мелник...нали и аз си развявах снагата там в началото на юни Mr. GreenРадвам се че сте си изкарали страхотно.
Да се похваля и тука...отиваме на моренцееееее......ох умирам от кеф. Дея мила стягай се яко в кръста...ида Mr. Green

# 29
  • Мнения: 318
Благодаря ви за поздравите момичета!!!  love001 А относно завързването, беше много непредвидена и комична ситуация..... newsm47 newsm47. За ритуала по свалянето на жартиера моето мило мъжленце, реши че за да е правдоподобно трябва да го закопчеят с белезници newsm62, обаче когато дойде моментът на отключването,  ...... ключът се счупи в белезниците, хехехехе, познайте кой стоя 1 час вързан с белезници и то по собствено желание, хехехе......Някои от гостите казаха " А така , вързан за цял живот!!!" smile3508 smile3533 наистина беше много интересно преживяването.....Айде чакаме новини от всички ви за  EFP     

Общи условия

Активация на акаунт