ИДЕАЛНИЯТ РАЗМЕР НА ХАНШ В СМ СПОРЕД ВАС

  • 3 375
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Пускам тази тема,която на мнозина би се видяла смешна,но наистина искам да прочета различни мнения.Известно ми е ,че всичко е индивидуално,зависи от височина и други пропорции,но все пак,който има желание нека сподели.Благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 1 885
Зависи от височината, от костната структура, от разпределението на мускулите и мазнините в тялото.
На манекенките е около 90. Моя е 93 ама аз съм с 5-10см по-ниска от тях  Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 3 249
Зависи и от това дали си раждала. Не при всички, но ето ме мен - 1 година и 7 месеца след раждането ханшът ми е огромен. Каквито и панталони да обуя, на краката ми висят като чувал, на ханша едвам ги закопчавам. За работата вероятно ще ми се наложи да си ушия няколко панталона, защото такива мерки просто няма по магазините. Така че... всичко е до време.  Confused

Инак идеален размер няма. Има идеален размер за твоя ръст и телосложение.  Peace

# 3
  • Мнения: 1 092
идеалния размер за мен е 87см Peace
иначе за протокола : висока съм 162 см  bouquet

# 4
  • Мнения: 50
Аз съм 170 см с ханш 93см и не си о харесвам особено Thinking

# 5
  • Мнения: 141
Пропорциите са важни, не толкова точната мярка. Ако тялото е хармонично и стегнато, точните мерки са без значение - поне така мисля аз. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт