Секс при 50- годишните!

  • 12 081
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 166
Не ми подхожда да отварям подобна тема, но поради нуждата на съфорумките да изявят мнението си за секса около и над 50, която изби неконтролирумо в тема със съвсем друг смисъл и значение - жертвам се и отварям такава!
Та, след сложното предисловие, ето и гвоздеят: Какво смятате, мили дами, за секса при 50-годишните? Е ли той допустим, по-хубав ли е, с кого е, какви са преимуществата и недостатъците му? Моля всеки, който има желание да сподели мнение, да го направи с волен дух и младежки ентусиазъм!

# 1
  • Мнения: 139
Господ здраве и дълъг живот да ти дава - сам(а) ще вижиш как в сексът на 50+.
Дотогава също редовно практикувай, че повечето хора на 50+ нямат проблеми със секса, но някой не доживяват до 50, тъй че - живей живота си приятно, защото той е прекрасен и не се занимавай с глупости.

# 2
# 3
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Вероятно като секса при 25-годишните, но по-рядко, по-отговорно и доста по-качествено (така са ми казвали, смятам да проверя на практика след някоя и друга петилетка). Дай Боже всекиму!

# 4
  • Мнения: 197
Наскоро се изказах двусмислено пред  един познат, та се засегна май човека LaughingАма ми обясни , че много рано съм ги отписала, до 65 нямало проблем, че и след това-за мъжете де, за жените не е изказал мнение....А в подробности не съм навлизала.

# 5
  • Мнения: 1 312
Може ли линк към темата провокирала пускането на тази?

# 6
  • Мнения: 289
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=321490.0

Заповядай  Grinning

Главните действащи лица ще се включат явно едва след още десетина мнения, че секса на 50 го бива, но се случва



Не го казах аз  Mr. Green

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 179
Ще ти кажа като стана на 50..

# 8
  • Мнения: 940
След 25 години ще кажа как е.
Според мен някой хора твърде рано отписват по-възрастните от тях. Като си на 50 дори още не си се пенсионирал, камо ли нещо друго да ти има.
Носете си новите дрехи, че да не ги носи някой друг. Като станем на 50, ще му мислим.

# 9
  • Мнения: 7 947
За любовта граници няма, за секса също...стига да ти става  Wink

# 10
  • вкъщи
  • Мнения: 704
За секса няма граници но май при 50 год. е доста бурен Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: X
На 40 е по-качествен,по-страстен,по-по-най...
След 9-10 години ще кажа как е и на 50... newsm10 newsm44

# 12
# 13
  • Мнения: 804
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=321490.0

Заповядай  Grinning

Главните действащи лица ще се включат явно едва след още десетина мнения, че секса на 50 го бива, но се случва



Не го казах аз  Mr. Green
Мило момиче, не знам на колко си години. Предполагам около 30. В разсъждения, емоция и изказ си ощетена. Не ми се мисли как ще си на 50.
Животът и човешките отношения са много повече от клюки, секс и злоба.
Който се е завъртял обаче в тази мелница - няма прошка. Държи го до края.
Искрено се надявам да не съм права ...

# 14
  • Мнения: 289
Скъпа Бабилия, кажи ми, моля те, че не говориш сериозно  Mr. Green
Достатъчно зорко следиш изявите ми, и ако в главата ти все още е останала някаква мозъчна клетка, би трябвало да можеш да схванеш кога се шегувам  Flutter не е нужно да заплиташ сложни изрази в опитите си да ме обидиш - макар и не на преклонна възраст, все пак съм достатъчно голяма, за да мога да преценя от кого да се обиждам  Peace

# 15
  • Мнения: 804
В главата ми няма мозъчни клетки. Дори се чудя дали има вече нещо.
На преклонна възраст съм. Всичко ми е закърняло и съсухрено.
Трудно ми е да следя изявите ти. Дори очилата ми (10 диоптъра) не ги обхващат.
Въобще ми е трудно да следя каквото и да било.
Обаче имам пеленгатор за простотия.
Работи .
Да му се чуди човек!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 074
Четвърта тема - в този скъп за мен форум се вихри простотията - МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК НА 50 + ДА ПРАВИ СЕКС .
Да може  и то качествен, защото хората на 50 са в разцвета на живота си.
Оттук насетне коментара ми е излишен.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Мисля, че теренът се разкаля.
Желаещите се похвалиха, засегнатите анатемосаха.
Множеството еднакви теми, никога не са довеждали до нещо хубаво.
Да метем.

Общи условия

Активация на акаунт