Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 30
  • София
200лв няма да дам за пострижка
п.с цените в германия за пострижка е около 60-80Е но и минималната заплата там е около 1200Е , а тук минималната мисля ,че е 200лв

# 31

Сравнението е неуместно, и аз съм била в САЩ и като ми казаха 75$ за подстригването останах. Shocked Но за хората, с които бях, това беше съвсем нормална цена.
Цените на услугите в Бг са страшно ниски в сравнение с на запад и Щатите, както и заплатите. Stop

# 32
Не е възможно  Naughty Но в краен случай ще се науча да се самоподстригвам  Mr. Green

# 33
Ако постригването стане 200 лв. фризьорите ще останат без работа май ....  newsm78

# 34
сигурно ще има кой да дава по 200 лв, за да му накълцат косата, но няма да съм сред тази групичка  Stop
все пак си е нормално да вдигнат цените... то какво ли не се покачва, та това, струва ми се, че дори са закъснели  newsm78

# 35
Сега ми взема по 15лв за пострижка/имам 2 косъма на главицата си/ колко ще стане ми е чудно...утре ще я питам Mr. Green

# 36
Би било реално да има такъв скок ако цените не са мърдани 1-2 години ,а със сигурност цените са се актуализирали
ами неслучайно казват, че цените на услугите в бг са страшно ниски в сравнение с на запад и щатите.
имам приятелка там - като си идва ходи на фризьор, там не може да си го позволи, или го прави само за подстригване, за боядисване или кичури абсурд. беше ми казала, че подстригването е 80 долара и за тях е много, а и тя и съпругът и работят и поддържат сравнително добър стандарт
е 4ак пък  да не може да си позволи newsm78

живея в Мадрид
в прили4ен салон подстригването струва 15, 20 евро, отделно ти калкулират миенето,  6ампоана  и маската която са ти сложили,  с  тях 20. 25, ако изка6 и из6у6аване  о6те 10 или 15 така 4е удоволствието  излиза  около30 , 40 евро, боядисването е от порядъка на 25 евро( заедно с измиването) за сравнение билет4е за метрото струва 1 евро
 има и луксозни , но ка4еството което предлагат в пове4ето вериги салони е доста добро....
Значи подстригване ,боядисване и изсушаване -65 евро ? Последно ми това ми струваше толкова ,но в лева като се има предвид ,че ходя в непретенциозно салонче.

# 37
Освен че съм  съгласна със сравнението за почивката в Гърция на Иля, и сега има куриоз (поне според мен). Днес оставих 30лв при фризьора ми, а преглед при гинеколог струва 20лв. Чии труд е по-скъп? Кой е инвестирал повече ресурси?
Ох, за колко още сравнения се сещам... Sick

# 38
  • някъде под слънцето...

Значи подстригване ,боядисване и изсушаване -65 евро ? Последно ми това ми струваше толкова ,но в лева като се има предвид ,че ходя в непретенциозно салонче.
да в по масовите салонинапример веригите
http://www.giuseppegalli.com/
http://www.marcoaldany.com/index.php?option=com_content&task … 53&Itemid=105
 е горе долу толкова за   къса и  коса до раменете

# 39
Тук в Австрия цените са следните
При средна работна заплата около и над 1000 евро

Обикновенно подстригване /ама най-най-обикновенно/ -20 евро.
С миене, изсушаване  -35-45 евро
Боядисване, къдрене, кичури - още към 40-50 евро
Мъжко подстригване 12-25 евро /зависи къде е салона/
Сватбената ми фризура с прикачени кичури дълга коса и т.п. екстри ми струваше всичко 80 евро.

Винаги като посещавам България ходя на фризьор. Тази година бях много доволна, /защото съм си по-принцип капризна за косата/, НО ако стане 200 лева...бих се замислила  много.

Ето тук са цените на един  реномиран фризьорски салон във Виена, за дамските услуги

http://www.haartreff.at/damen_pl_01.html

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 22:58 от kaninova

# 40
Би било реално да има такъв скок ако цените не са мърдани 1-2 години ,а със сигурност цените са се актуализирали
ами неслучайно казват, че цените на услугите в бг са страшно ниски в сравнение с на запад и щатите.
имам приятелка там - като си идва ходи на фризьор, там не може да си го позволи, или го прави само за подстригване, за боядисване или кичури абсурд. беше ми казала, че подстригването е 80 долара и за тях е много, а и тя и съпругът и работят и поддържат сравнително добър стандарт
е 4ак пък  да не може да си позволи newsm78

живея в Мадрид
в прили4ен салон подстригването струва 15, 20 евро, отделно ти калкулират миенето,  6ампоана  и маската която са ти сложили,  с  тях 20. 25, ако изка6 и из6у6аване  о6те 10 или 15 така 4е удоволствието  излиза  около30 , 40 евро, боядисването е от порядъка на 25 евро( заедно с измиването) за сравнение билет4е за метрото струва 1 евро
 има и луксозни , но ка4еството което предлагат в пове4ето вериги салони е доста добро....
аз пък живея в Атина. Цените са същите както в Мадрид, да не кажа по-високи, ако правя кичури - излиза 100 евро. Подстригването навсякъде е 20-25 евро, а издухване и подстригване  - 45. Със сигурност и в БГ ще се увеличи цената, но не вярвам  есента, а чак към 2010, тоест със смяната на лева с евро и пак постепенно де, не можем да се мерим с тяхните заплати Tired

# 41
Съгласна съм за цените на фризьорските услуги в Щатите и на Запад, обаче и доходите им са други. Не може майка ми дето взема заплата 260лв, да дава по 200 за подстригване.

# 42
200лв. е прекалено висока цена за средно статистическия българин. Моя фризьор и сега взима скъпо, а ако вдигне цените не знам къде ще се подстригвам.

# 43
Аз давам 30 лева за подстригване и сешоар,не мисля,че някой може да иска за това над 50 лева да речем...Абсурдно е! Shocked

# 44
Съгласна съм за цените на фризьорските услуги в Щатите и на Запад, обаче и доходите им са други. Не може майка ми дето взема заплата 260лв, да дава по 200 за подстригване.
абсолютно съм съгласна  ooooh!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт