Вътрешни первази за прозорци!!

  • 21 225
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
У дома сме само с вътрешни первази, ПВЦ дограма. Сега се питам за какво ли ми бяха, само прах събират  newsm78

# 16
  • Мнения: 137
Ами как без вътрешни первази ?! Как ще си предпазиш стената от конденза тогава  newsm78

# 17
  • Мнения: 25
Аз не знам да има конденз при ПВЦ-то. Thinking

# 18
  • Мнения: 137
Извинявай ако не съм се изразила правилно!
Имах предвид ако няма перваз, от конденза ще тече направо по стената. Точно това искам да избегна!! Thinking

# 19
  • Мнения: 5 178
У дома сме само с вътрешни первази, ПВЦ дограма. Сега се питам за какво ли ми бяха, само прах събират  newsm78
на мен ми стои завършено с первази. Без перваз прахоляка ще се трупа върху латекса и като се бърше става голямо мазало, така или иначе прозорците си имат первази просто са необлечени

# 20
  • Мнения: 5 178
Аз не знам да има конденз при ПВЦ-то. Thinking
има има, затова и не препоръчвам ПДЧ перваз, че за една година при обилен конденз стават на нищо

# 21
  • Мнения: 137
У дома сме само с вътрешни первази, ПВЦ дограма. Сега се питам за какво ли ми бяха, само прах събират  newsm78
на мен ми стои завършено с первази. Без перваз прахоляка ще се трупа върху латекса и като се бърше става голямо мазало, така или иначе прозорците си имат первази просто са необлечени
Абсолютно съм съгласна с теб  Peace

# 22
  • Мнения: 25
Извинявай ако не съм се изразила правилно!
Имах предвид ако няма перваз, от конденза ще тече направо по стената. Точно това искам да избегна!! Thinking
И аз извинявай. Просто удома няма никакъв конденз (може би защото е голям клинчар). Само в кухнята, където се готви и дограмата е алуминиева. Там наистина тече, права си.

# 23
  • MJF
  • Мнения: 8 571
в бриколаж миналото лято вътрешните первази пвц бяха белгийски и скъпи на фона на тези , които ми предложиха във фирма за дограма.тогава направих проучването.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230443.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210909
.........

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 16:05 от 6o6ul40

# 24
  • Мнения: 455
Ние сложихме первази от гранитогрес отвътре а от вън ги направихме от врачански камък.
Получи се много добре. А за да не попива врачанския камък течности - т. н. да се оцветява и да се разваля хубавия му външен вид се полага някакъв лак, някакво покритие върху врачанския камък. Моя съпруг ги "лакира" от вън первазите и се получи много добре. Но са скъпо изпълнение - поне на мен ми се стори скъпо в сравнение с первазите от гранитогрес от вътре. За цялата къща /24бр. прозореца/ излезе /без монтаж и взимане на размери/ 750лв.

# 25
  • Мнения: 525
Ние си взехме от Бриколаж первази с цвета на бебелите на стайте (мисля, че са от ПДЧ). Много красиво седят.

Общи условия

Активация на акаунт