как да махна черната боя от косата си

  • 8 311
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 10
Здравейте,някой има ли идея как да махна черната боя.Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 2 388
На фризьор. Peace
Не пробвай сама. Рискуваш да получиш трагикомични резултати.

# 2
  • Мнения: 247
По никакъв повод сама вкъщи. Само на фризьор. После години ще ти трябват, за да  възстановиш косата си . Послушай препатили. Заложи на качественото обслужване и не си вкарвай излишни грижи.

# 3
  • Мнения: 3 416
И аз да кажа-само на фризьор!!!!

# 4
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 585
И аз да кажа-само на фризьор!!!!

Подкрепям  Peace в домашни условия ефекта при мен беше трагичен  Sick

# 5
  • Мнения: 1 312
И аз да кажа-само на фризьор!!!!

 Peace Peace

# 6
  • Мнения: 3 314
И аз да кажа-само на фризьор!!!!
   Peace   

не пробвай сама

# 7
  • Мнения: 1 131
В салона работя с Ремувър на фирма BES.(препарат,който премахва изкуственото оцветявне от косъма,но не изсветлява естествения пигмент)
Доволна съм от него,но само ако си се боядисала с черна боя ,а не косата да е къносана (продукта не премахва къна)
И един съвет:за по-добър ефект нека процедурата с ремувъра се повтори или потрети.
Лично аз всяка година си сменям цвета от черно,на бяло русо,огнено червено,цикламено и други цветове.Обичам да експериментирам.
Най-добре е фризьор да се заеме с косата ти.

Продукта не гори изобщо косата !!!

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 193
harem_style,а косата дали се изтощава ?И ,би ли ми дала адрес на този салон?На лични ако искаш..Благодаря предварително.

# 9
  • Мнения: 1 131
harem_style,а косата дали се изтощава ?И ,би ли ми дала адрес на този салон?На лични ако искаш..Благодаря предварително.

Косата изобщо не се изтощава.Лично аз тази процедура съм си я правила 3 пъти в един ден.
Адреса на салон Харем стил е:
гр.Варна
ул.Иван Аксаков 42
тел:0898/24-84-89

Ето тук прилагам снимки и карта на салона:

http://bg.fotoalbum.eu/harem_style/a125416

# 10
  • Мнения: 10
благодаря ви момичета,май наистина най разумното решение е фриз  bouquetъор

# 11
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 585
harem_style,а косата дали се изтощава ?И ,би ли ми дала адрес на този салон?На лични ако искаш..Благодаря предварително.

Косата изобщо не се изтощава.Лично аз тази процедура съм си я правила 3 пъти в един ден.
Адреса на салон Харем стил е:
гр.Варна
ул.Иван Аксаков 42
тел:0898/24-84-89

Ето тук прилагам снимки и карта на салона:

http://bg.fotoalbum.eu/harem_style/a125416

А би ли казала, колко време след римоувъра може да се сложи боя?

# 12
  • Мнения: 1 131
Цитат
А би ли казала, колко време след римоувъра може да се сложи боя?

Нанасяне на боя след ремувър  става веднага.

# 13
  • Мнения: 3 314
Цитат
А би ли казала, колко време след римоувъра може да се сложи боя?

Нанасяне на боя след ремувър  става веднага.
   а не изтощава ли много косата  Thinking

# 14
  • Мнения: 1 131
Цитат
а не изтощава ли много косата

Косата не се изтощава след нанасяне на ремувър и след това боя изобщо

# 15
  • Мнения: 3 314
Цитат
а не изтощава ли много косата

Косата не се изтощава след нанасяне на ремувър и след това боя изобщо
   

ок  Laughing  споко  Mr. Green

# 16
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 585
Цитат
А би ли казала, колко време след римоувъра може да се сложи боя?

Нанасяне на боя след ремувър  става веднага.

Само да споделя какво ми каза фирьорката ми вчера. За случай при който клиентка й казала, че след като си изсветлила косата(не знам обаче дали с точно такъв римоувър) и нанасяйки след това по-светъл цвят боя косата й станала отново черна  Confused Възможно ли е това?(само питам)

# 17
  • Мнения: 5 103
Не , не е възможно.

# 18
  • Мнения: 1 131
Цитат
Само да споделя какво ми каза фирьорката ми вчера. За случай при който клиентка й казала, че след като си изсветлила косата(не знам обаче дали с точно такъв римоувър) и нанасяйки след това по-светъл цвят боя косата й станала отново черна  Confused Възможно ли е това?(само питам)

По принцип не е възможно,но има и нещо друго.
Понякога ремувъра е несъвместим с някои продукти за оцветяване на косата като например оцветяващия балсам за коса на Престиж.
Аз редовно когато съм със руса коса си оцветявам косата с различни цветове на този балсам.И когато реших да премахна едно цикламено с ремувъра,косата ми стана тъмно синя.Така че стигнах до извода,че с ремувъра се сваля само боя,нищо друго

# 19
  • Мнения: 8
Може ли някой да ми каже къде в София мога да намеря  този Ремувър?  Hug

# 20
  • Мнения: 1 131
Може ли някой да ми каже къде в София мога да намеря  този Ремувър?  Hug

Или във фризьорски салон или от някой дистрибутор на Алфапарф.

# 21
  • Мнения: 1 418
Възможно е да стане отново черна.Трябва
много де си внимава какъв цвят слагате
след това.

# 22
  • Мнения: 0
с ремулвар на Диксан! но задалжително на фризьор!на 100% маха черното 1 позната сега е руса от 4ерна

# 23
  • Мнения: 278
Аз пък изпитвам стара рецепта - 2 в 1 (хем свалям цвят, хем подхранвам) - маска за коса с жълтък Simple Smile плюс още продукти (в зависимост, какво имам в момента - кис. мляко, майонеза, хума, оцет, алкохол и т.н)
Бързичко сваля боя... Пожелая ли да сменя цвета, първо си правя няколко пъти тази маска и после - при фризьора, ако има остатъци с ремуъвъра Simple Smile

# 24
# 25
  • Мнения: 8
Боядисах се от руса черна, но ми харесва, за сега няма да го махам  Wink

# 26
  • Мнения: 82
Здравейте!
Имам много хубаво черна коса обаче вече ми омръзна.
Въпроса ми е -наистина ли къната не се маха с нищо?
Никой ли не е успявал ?
А??
 Heeeelp!! Praynig

# 27
  • Мнения: 239
Не,къната си стои Simple Smile
 
Аз пък изпитвам стара рецепта - 2 в 1 (хем свалям цвят, хем подхранвам) - маска за коса с жълтък Simple Smile плюс още продукти (в зависимост, какво имам в момента - кис. мляко, майонеза, хума, оцет, алкохол и т.н)
Бързичко сваля боя... Пожелая ли да сменя цвета, първо си правя няколко пъти тази маска и после - при фризьора, ако има остатъци с ремуъвъра Simple Smile


А какви са тези рецепти,как действат??!!
 Този ремувър от какви съставки е и какво представлява,че да не изтощава косата? Много странно... Химия няма,която да не вреди... Или топлинна обработка. Някой просто вредят по-малко...

# 28
  • Мнения: 3
Не,къната си стои Simple Smile
 
Аз пък изпитвам стара рецепта - 2 в 1 (хем свалям цвят, хем подхранвам) - маска за коса с жълтък Simple Smile плюс още продукти (в зависимост, какво имам в момента - кис. мляко, майонеза, хума, оцет, алкохол и т.н)
Бързичко сваля боя... Пожелая ли да сменя цвета, първо си правя няколко пъти тази маска и после - при фризьора, ако има остатъци с ремуъвъра Simple Smile


А какви са тези рецепти,как действат??!!
 Този ремувър от какви съставки е и какво представлява,че да не изтощава косата? Много странно... Химия няма,която да не вреди... Или топлинна обработка. Някой просто вредят по-малко...

Римувърът също е химия и вреди, но значително по- мек като действие, разбира се при някои коси и тъмни насложени цветове не може да подейства достатъчно силно, за да премахне цялостно боята...

# 29
  • Мнения: 239
Е,значи все пак вреди... Дойдохме си на думата. От тук следва ли логиката,че ако често променяш цвета си,не можеш да очакваш здрава и жива коса,без цъфтящи краища?

# 30
  • Мнения: 3
Е,значи все пак вреди... Дойдохме си на думата. От тук следва ли логиката,че ако често променяш цвета си,не можеш да очакваш здрава и жива коса,без цъфтящи краища?

Зависи от структурата на косата... аз имам здрава коса и нямам цъфтящи краища, въпреки, че променям цвета си коренно на всеки няколко месеца... но това е с цената на постоянно подхранване и грижа...

# 31
  • Мнения: 239
А с какво я подхранваш и грижиш?

# 32
  • Мнения: 3
А с какво я подхранваш и грижиш?

Редувам пилинг шампоани за пърхот със по- меки, използвам маска тип храна за коса - 3 витамина, в момента си редувам ампули против пърхот и бамбук за заздравяване.
След цялостна промяна на цвета използвам бадемово и пщенично масло, разнообразявам със маските и шампоаните.
Опитвам се да я мия на 3-4 дни, колкото издържа, не си правя сешоари, преси, маши и такива неща.
Използвам само леки стилизанти на keune и  tigi, за да мога да я направя по- обемна и рошава. Не използвам пяни и лякове.
Не я връзвам почти никога в стегнати опашки, а и да си призная не обичам да се реша Simple Smile
На около година и нещо скъсявам косата си със по 5 пръста поне, за да може да се въстанови.
Боядисвам се от 7-8 години с амонячни бои, обезцветявам се често, но същевременно се подстригвам често и по много.


Общо взето мога да кажа, че не следвам стриктно тези правила, а са мои лични навици.

 Peace

# 33
  • Мнения: 8
Извинявам се че не е точно по темата, но какви са тези пилинг шампоани против пърхут, на колко време се ползват и от къде мога да си взема  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 2
А как да махна черна къна от косата си някой да знае...или да режа до чертата???

# 35
  • Мнения: 141
Аз се боядисах 4-5пъти, докато се махна и то накрая си взех най-скъпата боя на L'oreal, която имаше в аптеката, преди това все си избиваше... никога повече червена  Grinning поне докато побелея... жизот и здраве  Grinning

хихи чак сега видях, че пише черно, а не червено... Tired  ooooh!

# 36
  • Мнения: 239
Каната няма махане!

Общи условия

Активация на акаунт