Ползвали ли сте Sterimar за вашите бебоци

  • 3 649
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 402
Да ви питам мами ползвали ли сте от морската вода за нос Sterimar за вашите бебоци? Днес педито ми го предписа, защото Ели има лек секрет, който я кара да хърка и за всеки случай да го втечним. Вече два пъти и слагам в нослето, реакцията и е малък стрес от звука, чуди се да се разплаче ли и потича малко от секрета. На упътването пише, че спокойно може да се дава и на кърмачета ама пусто шубе  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 042
Ползвали сме, спокойно, ако не може да заспи от секрета ще се наложи с помпичка да го вадиш. Дано не се стига до там де.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 402
Хм  Shocked нямам помпа, колко съм проста, как не се сетих да взема   Twisted Evil
 

# 3
  • Мнения: 3 042
Първо виж дали ще имаш въобще нужда, не се шашкай, ако има проблем със спането може да я сложиш на тънка възглавничка, да не й тече секрета в гърлото и да пречи на съня.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 402
Първо виж дали ще имаш въобще нужда, не се шашкай, ако има проблем със спането може да я сложиш на тънка възглавничка, да не й тече секрета в гърлото и да пречи на съня.

Благодаря ти, това за възглавницата също е добра идея. Ще го  пробвам довечера

# 5
  • Мнения: 883
Ползвала съм Стеримар, но беше голяма борба, голям рев.

# 6
  • София
  • Мнения: 679
Ние изразходвахме вече два флакона от раждането до сега. С помпата нещто се се справихме и това ни беше единственото решение да спим спокойно и да се храним, а от скоро и слагам физиологичен разтвор със спринцовка върши същата работа.

# 7
  • София
  • Мнения: 190
Аз го слагах. когато беше на 2 месеца с капкомер. Първо изпръсквам в една чашка и после с капкомера

# 8
  • Мнения: 5 299
Ползвам го от няколко седмици,като и пръсна малко се понамръщва,но нищо повече.Първите няколко пъти кихаше и изкарваше засъхналото сополче,но от там нататък имам чуството, че не помага.Току- що прочетох за тази помпичка и още утре отивам да си купя,че голям зор с тва носле

# 9
  • София
  • Мнения: 1 402
Благодаря на всички за отговорите

# 10
  • Мнения: 3 562
Малко късно, но искам да кажа.
Аз бях луд фен на Стеримар, докато не нараних лигавицата на носа на дребосъчка - от силната струя  Sad Може би поредния флакон беше нещо повреден, но ...  Naughty
Както ти е писала villi вземи си физ р-р - същото е  Laughing и капвай, а е и няколко пъти по-евтино Grinning

# 11
  • Мнения: 2 407
Ползвам в момента и съм много доволна, веднага и се оправя нослето!

# 12
  • Мнения: 5 299
1 ампула физиологичен разтвор-0.88 лв.
1 флаконче" Стеримар"-4.16лв. newsm53

# 13
  • Мнения: 5 245
1 ампула физиологичен разтвор-0.88 лв.


Аз купувам физиологичен разтвор за 0,40 ст. мисля, че ампулата е 5 мл. Защо при вас е толкова скъп  ooooh!
Иначе има и голяма банка (като глюкозата) която е доста по евтина и върши същата работа Wink
Нашият доктор ни каза да правя промивки с физиологичен разтвор и спринцовка,като го впръсквам в нослето и си изтича всичко.Слава Богу, че се налага рядко,процедурата не е от най-приятните  Rolling Eyes

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Физ. разтвор го купувам за 60 ст.

Стеримар- мното ефикасно нещо. Отпушва моменталически и няма противопоказания. Ползвах го редовно до като не си го изпробвах на мен- чувството беше ужасно!!!!! Тогава разбрах защо Гери ревеше толкова ужасно много и дълго...

Общи условия

Активация на акаунт