нещо ми стана с главата

  • 2 996
  • 19
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Днес се боядисах и си направих кичури. Висчко е ок, но ей сега се почесах по главата и започна да ми сълзи и да ме боде Embarassed Цялата ми коса в тила е мокра, не е кръв а сълзене. За първи път ми се случва такова нещо и наистина много ме боде, но не мога да се видя сама Rolling EyesКакво е това? На някой случвало ли му се е?

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Дали не е себорея или нещо подобно? На такова ми прилича.
Имаш ли корички (люспички) на тила, сърби ли те слабо? Като се почешиш, коричките падат и започва това сълзене, нали?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
нямам корички, но продължава да сълзи и не ме сърби, а ме боде
и това стана ей сега преди 30-40мин...никога не ми се е случвало. Цялата коса ми е мокра

# 3
  • Мнения: 5 577
Деяна, да не е от боята, може да не ти е понесла.
Друг път използвала ли си същата?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Деяна, да не е от боята, може да не ти е понесла.
Друг път използвала ли си същата?
боята беше от салона  професионална и не съм ползвала същата. Освен да е била по-силна и да ми е изгорила кожата на главата?

# 5
  • Мнения: 5 539
Ха сега де! newsm78 За пръв път чувам за подобно нещо. Ама ти с тези чести смени на цвета ще си докараш проблеми най-накрая Naughty. А боята е била със силен окислител, щом от червена си се направила руса. А пък после и кичурите... Сигурно е някаква алергична реакция Rolling Eyes
Ще ти се карам, мирясай поне докато родиш Wink

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
не съм се обезцветявала, а я направи с тъмно кестенява боя, само на кичурите сложи жената обезцветител.
Обаче това продължава да тече и боде

# 7
  • Мнения: 5 577
От червена руса??? Shocked Shocked Shocked

4470 Красотата преди всичко, а?
Оксиданта е бил изключително силен.


Може след първото измиване да мине, ако ли не, защо не посетиш кожен лекар, ще ти изпише някакъв шампоан за успокоение.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
От червена руса??? Shocked Shocked Shocked

4470 Красотата преди всичко, а?
Оксиданта е бил изключително силен.


Може след първото измиване да мине, ако ли не, защо не посетиш кожен лекар, ще ти изпише някакъв шампоан за успокоение.
не съм руса бе душа, а тъмнокестенява с руси кичури.  Но все пак от боята ли е това?

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 925
Да не би да ти е изгоряла кожата и да са се вдигнали мехури, които чешейки пукаш и тече лимфна течност? newsm78 А косата скубе ли се?

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Да не би да ти е изгоряла кожата и да са се вдигнали мехури, които чешейки пукаш и тече лимфна течност? newsm78 А косата скубе ли се?
не, косата все още си седи, но за мехури...може. не мога да се видя в огледалото. Може би ми е изгорила кожата

# 11
  • Мнения: 7 186
Да не би да ти е изгоряла кожата и да са се вдигнали мехури, които чешейки пукаш и тече лимфна течност? newsm78 А косата скубе ли се?
И аз си мисля,че е лимфа,не виждам какво друго може да е.Наистина е много вероятно да ти е изгоряла кожата,ако окислителя е бил силен.Щом чувстваш и бодежи...По принцип изгарянето е съпроводено с обилно отделяне на лимфа.Хвани някой да ти погледне главата-какво точно има-сигурно е зачервено и раздразнено мястото.Не те ли наболява?

# 12
  • Мнения: 431
От сума време ми е така и на мен. Все едно е лимфа. На другия ден след като я измия с какъвто и да е шампоан от типа две в едно. По едно време започнах с Низорал, обаче ефекта е докато го ползвам. примирих се

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Да не би да ти е изгоряла кожата и да са се вдигнали мехури, които чешейки пукаш и тече лимфна течност? newsm78 А косата скубе ли се?
И аз си мисля,че е лимфа,не виждам какво друго може да е.Наистина е много вероятно да ти е изгоряла кожата,ако окислителя е бил силен.Щом чувстваш и бодежи...По принцип изгарянето е съпроводено с обилно отделяне на лимфа.Хвани някой да ти погледне главата-какво точно има-сигурно е зачервено и раздразнено мястото.Не те ли наболява?

няма кой...сама съм, но е тва . Сега спря

# 14
  • Мнения: 7 186
ДеянаЗ,какво стана с главата ти?Оправи ли се?

Общи условия

Активация на акаунт