Луда комшийка

  • 7 119
  • 57
  •   1
Отговори
Хора,помогнете!
Съседите под нас ме нарочиха,че им шумя и идват за щяло и нещяло да ми крещят.ПРЕЧИ ИМ,ЧЕ ХОДЯ!!!!!!Скоро си купихме апартамента и никой не е живял няколко години тук преди нас,но нямям думи-да се заяждат за подобна глупост.За сега нямаме деца,но не мога да си представя,какъв тормоз ще е тогава.Мъжа и ни обясни,че жена му е в нервна криза,а според мен си е луда направо-гледа с един празен поглед  Laughing.Ходихме при домоуправителя и той с мъжа ми ,ходиха при тях и уж спряха за известно време  да идват да ми звънят и да крещят.Обаче оная си продължава да бие по трабите и като ни чуе,че сме се прибрали,решава да надуе музиката до дупка.Днес вечерта пак пристига да ни прави забележки и да ни заплашва-щяла да извика полицията.За сега май не я е викала,но може и да им е звъняла и да не са дошли.Малко ме е яд на мъжа ми,че не я е увикал,но предния път като идва тая,той и това направи,но нищо не помага явно.Взех да свиквам с положението,но всеки път като звънне някой и настръхвам,че е пак тая.Чудя се,дали може да ни натопи някак в полицията-не знам вече какво да си мисля Sad
Не знам-дано миряса ,но вече загубих надежда.Дайте съвет,моля Ви!  Sad

# 1
  • Мнения: 418
Здрасти!И ние имахме една луда съседка отдолу с още по -лудата си дъщеря.И ние сме и пречели като ходим,дишаме,тропаме.Абе изобщо нямам думи.На рождения ден на мъжа ми преди няколко години бяхме пуснали музика,не беше силна.Жената извика полиция в 1,30 часа като ние вече почти си бяхме легнали,защото разбираш ли се размествали мебели(да не би да ни обират) Shocked.Абе луда отвсякъде!Пишеха се жалби срещу нас,ние срещу нея.И като се роди сина ни и го върнахме тъпкано.Случвало се е като беше бебе да плаче през нощта при което тя тропаше неистово по тръбите.Накрая се изнесоха за всеобщо щастие!Happy End! LaughingПожелавам ти същата развръзка! Grinning

# 2
TRICKY,мерси за отговора,но това със щастливия край хич не ми се вярва.Тази все още не е пускала жалби,но при вас имаше ли проблеми или глоби примерно.От сега се чудя и аз за рожденния ми ден,който е скоро дали ще викне полицията.И какво става ако я викне?!? newsm78

# 3
  • Мнения: 418
Глоби не е имало!За какво?За измислиците на съседката ли?Като дойде полицията обясняваш ситуацията и по-живо,по-здраво.Накрая районния ни беше казал да не и обръщаме внимание и той ни даде съвет да пуснем жалба срущу нея за психически тормоз.Той си беше такъв.На всичкото отгоре те стояха и на тъмно,вампири!

# 4
Tricky, и домоуправителя ни успокои ,че нищо не може да ни направи,но аз все се притеснявам.Много се ядосвам,защото и те ми пречат,ама не ходя да им звъня-имат куче,а и са пълни мизерници и хлебарките прииждат към нас Simple Smile
Няма и да се изнесат,защото апартамента е на чичо й,с който живеят и май чакат да го наследят.
Мъча се да ги игнорирам,но като надуе музиката тая и почва да ни псува и да крещи и да подскача-жена към 40 год. Shocked

# 5
  • Мнения: 2 005
Следващия ход е да пусните вие жалба в полицията за тормоз  ooooh! Не да чакате - тя да го направи  newsm78 дай сега да стоя и да чакам кога тая "лудата " ще ми тропа или ще чука на вратата , за да ми заформя скандали ... #Crazy Ако толкова и пречи дишането ви , ходенето има и друг вариянт:Да си купи еднофамилна къщичка и да си живее там , като никой няма да и пречи и най- вече няма да пречи на никой , когато  и се търкалят бубичките в главата .

# 6
  • Мнения: 804
iskrena-- ,
За какво да те "натопи" в полицията, за това че ходиш ли?
Навсякъде има подобни истерици. Не се притеснявай и не и обръщай внимание.
Просто не и отваряй като звъни. Когато чука по тръбите - чукай и ти.
И да,  Ивалина е права, ако тормозът продължава предупредете съпруга и, че ще пуснете жалба. Ако продължи да не си пие хапчетата - направете го.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 508
всеки път като звънне някой и настръхвам,че е пак тая.

Задължително си сложете хубава шпионка на вратата - панорамните позволяват да видиш, ако някой се крие отстрани на вратата или на стълбите.

А ако продължава да те тормози със звънене, викай полицията, те да се оправят.

# 8
  • Мнения: 940
Подайте си жалба за тормоз. Иначе на нея няма кой да й вържи. Представи си по колко пъти на ден ги викат полицаите за подобни неща.

# 9
Дами,мерси за съветите!Шпионка имаме,но вчера като дойде тази беше късно и не била светната лампата в коридора на блока,а от вътре нямаме копче и мъжо не се усетил,че е тя и отворил,понеже скоро не беше идвала.
Не ми се ще да бия аз по тръбите,защото се разбираме с останалите в блока и ще преча и на тях-оная буди блока някой път.
Ще си помисля сериозно за жалба в полицията-даже веднъж много се бях навила,но пак си рекох,че е краен вариант ,а и мисля,че няма да има особена полза.Но... с полза или без,ще ида май май вече.Районното поне е близо.
Ако имате други идеи,ще се радвам да ми пишете! Hug

# 10
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не отваряй вратите,не си задължена да разговаряш с нея,след като идва само да те тормози.

# 11
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Във всеки вход задължително си има и по един луд. В един момент от полицията изобщо престават да идват. И да напишете жалба за тормоз, тя пак после ще ви прави мизерии и ще ви тормози - личен опит. Лудият си е луд.

# 12
Unknown Lady,и аз за това си мисля,че и полицията няма да ми помогне,ама така само да си трая...не знам вече.ДАно престане някога.На голи надежди я карам само.Тая сутрин се събудих от звънене пак-или съм сънувала,или пак тая е идвала-и в двата случая зле за мен.Като отидох до вратата ,нямаше никой... Sad

# 13
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не и обръщайте внимание,обикновено този тип хора тормозят именно хора които им се връзват.
Не отваряй вратите,когато се срещнете я подминавай ,тя сама ще спре да ви досажда ,след като няма никаква реакция от ваша страна.
В този блок все пак не живеете само ти и мъжа ти....,ще си потърси други пред които да и минава номера....ако усети че някой поддава,разбира се....
Не се тормози за дребни неща,в живота има много по големи проблеми с които трябва да се справяш,а за тях са необходими добра нервна система....

# 14
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Ами освен да си вземеш едно куче пазач и като отваряш вратата и кучето ръмжи до теб, може и да престане.
При мен полицията спря да идва, защото в един момент ми казаха, че вече са предупредили идиота поне 100 пъти, викали са го в районното, наложили са му и глоба и повече нямат законно основание да го притискат, аз ако искам мога да го съдя, това бил пътя. Да, ама аз ще похарча повече пари по съдебни дела, отколкото ще ми е ползата и поради това няма да го направя. Другото ми решение е да не отварям вратата на никого, освен ако някой не ми се е обадил по мобилния, че идва. И пак винаги поглеждам през шпионката. Ако нищо не виждам, пак не отварям. Много важно, ще звъни, ще звъни и ще се откаже. Даже по едно време бях извадила и батерията на звънеца, та нямаше на какво да се звъни. Като се знае, че не отваряш, в един момент тормозът престава.

Общи условия

Активация на акаунт