Опасни стоки в JUMBO

  • 45 274
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 088
да, ако пазиш касовата бележка и опаковката би трябвало да ти го сменят без проблем.

# 16
  • Мнения: 51
Вчера бях в магазина за пръв път. Да си кажа право не бях очарована.Направи ми впечатление , че бодитата бяха от толкова тънко трико,че чак прозираха. Но за такива  цени толкоз. Всеки сам си преценява какво да купи.   

# 17
  • София
  • Мнения: 44 088
къде ги видя тез тънки бодита....аз все съм купувала едни доста плътнички, само , че след малко носене на част от тях им се разширява горе отвора, на други не...а пък бельото им - гащи, чорапи, потници е направо супер ....но те и не са от най-евтините чак.....
а ти от целия магазин само бодитата ли видя???? по принцип дрехите не са им най-силната страна, както в повечето магазини има и кофти стока, но има и много хубави неща...
Е, не е тип марсел или бонжур...но и никой не очаква да е Wink и добре, че е така, писна ми от българските търговци, дето от всичко печелят десеторно от надценки...

# 18
  • Мнения: 137
Пазарувала съм и ще пазарума от там, това са неща което могат да се докажат само с химически анализи , такива стоки могат да се купят на всякъде, ако мислим за това постоянно трябва да се побъркаме Rolling Eyes

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 40
такова нещо със счупените чинийки може дасе случи и н друг магазин. В Джъмбо можеш да отвориш и да си прегледаш стоката. А за цените ще ви дам само един пример - комплект Понита в Джъмбо струваше 20 лв. а в Метро 50 това го видях с очите си. Играчките са едни и същи. Това което искам да кажа е че същата нискокачествена стока можеш да купиш на всякъде, само дето ще е на по-висока цена....
Хубаво е да се знае за такива опасни стоки, Мами, ако попаднете на такива, предупреждавайте!

А за Джъмбо - на мен ми се случи да си купя опакован продукт (комплект чинийки и чашка с картинка на Мечо Пух), който, като го разопаковах, се оказа счупен (голямата чиния е с натрошен край....). И естествено няма как да докажа, че така си е била, а не съм я счупила аз...

А относно надценките - не знам на какви надценки работят, но продуктите на Chicco и Fisher Price са на мноооого по-ниски цени, отколкото в другите магазини. Така че мен ме устройва  Wink

# 20
  • Мнения: 47 981
А контрола в другите магазини как е?
За цените мога и сама да преценя, но за вредността на стоки- не мога. А съм убедена че навсякъде в България няма контрол над опасните играчки.

# 21
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Аз тънки бодита не съм виждала.Имахме около 10 техни и не са мръднали.
Гащи и потници също. Peace
Колкото до вредните стоки има ги навсякъде от Метро до гаражното магазинче.

# 22
  • Мнения: 236
Аз тънки бодита не съм виждала.Имахме около 10 техни и не са мръднали.
Гащи и потници също. Peace
Колкото до вредните стоки има ги навсякъде от Метро до гаражното магазинче.
Peace Peace Peace

# 23
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Всеки сам си преценява какво да купи от Джъмбо.
Аз съм много доволна от тетрадките, чантите, химикалки, тефтери, ключодържатели и т.н с които стегнах ученика за 1 уч. ден.
купувала съм и дистанционни, мишки и др. играчки - не мога да се оплача

НООО, никога не бих купила памуци, кърпички мокри, паста и четки за зъби, козметика. Неща за бебенце, които директно му влизат в устата като шишета, биберони, дрънкалки, памперси. Да не изброявам повече.

Просто, когато се купува трябвада се обмисли и човек сам да си даде сметка какви рискове поема с тези покупки.

# 24
  • Мнения: 1 180
Аз съм от тези, които са на мнение, че в "Джъмбо" продават невероятни боклуци на още по-невероятни цени /имам пред вид доста височки/. Ходила съм два-три пъти, и то след настойчиви увещания от страна на децата -е, всеки път се заричам, че това ми е последен..... до следващия. Сега не ми се изреждат всички покупки от там, само ще кажа, че 99% се оказаха  наистина боклуци! А последния път станах свидетел на мното грозно отношение на някаква "шефка" към една от касиерките - пред цялата опашка касиерката беше направена на г.з, и то за нещо, за което нямаше грам вина. Една клиентка се опита да я защити, но въпросната "шефка" така я скастри и нея....
Колкото до опасните стоки - имахме един изстрелващ се въртолет, който дори в ръцете на мъжа ми беше доста опасен - не е ясно накъде ще се "изстреля" и дали междувременно няма да ти отнесе носа или нещо друго. Друг хеликоптер, с дистанционно, след две-три пускания гръмна /да не споменавам, че почти не се издигаше, а директно се забиваше в земята - цена около 70 лв/. Имам още сума ти примери, но стига толкова. А за шоколадите и другите "лакомства" ....  Sick Sick Sick

# 25
  • София...........
  • Мнения: 955
Повечето от играчките в Джъмбо се предлагат в цялата магазинна мрежа, но на по-високи цени. Джъмбо са си самостоятелни вносители на стоките и затова всичко е по-евтино - всичко на Fisher price, WoWwe, Hasbro и други. Пример Roboraptor цена Джъмбо -199 лв., а Комсед - 230 лв..
Тънки бодита и аз не съм виждала там? Thinking Бодитата им са от хубавото дебело и меко памучно трико, което не е мръднало от многото пране. Единствено трябва да се купува един номер по-голямо Wink
Два пъти ми се е налагало да върна стока (единия път по моя вина) и хората бяха много любезни. Първия път имаше малка бримчица на една дрешка(трико) и човека даже ми се извиняваше през цялото време(докато ми я сменяше), че ми се е наложило да се разкарвам пак, а втория път съм взела по грешка най-малкия размер бибка(0+) за шише вместо 4+ и също ми беше сменена веднага и бяха много любезни.
Има и боклуци като навсякъде. Хранителни продукти не бих купила от там, както и от други подобни магазини.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 088
Аз пък от бодитата не останах очарована...от хубаво тико са, мекички...но горе 2 от 4 се ражламбиха на второто пране и направо му се голиха раменете с тях....повече не купих.... но пък потниците и гащите са супер Simple Smile))

# 27
  • София...........
  • Мнения: 955
Аз пък от бодитата не останах очарована...от хубаво тико са, мекички...но горе 2 от 4 се ражламбиха на второто пране и направо му се голиха раменете с тях....повече не купих.... но пък потниците и гащите са супер Simple Smile))

От 6-7 месеца (за новородено бях купила български) ползвам бодита от там и ги пера на 60 градуса и 1000 оборота центофуга и нямат мърдане.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 088
не знам и двете бяха от онези едноцветните с малка квадратна картинака на гърдите...а от другите нямах проблем...може би самия модел или партида са били кофти...
иначе като цяло съм повече от очарована от магазина Simple Smile))

# 29
  • Мнения: 3 634
Играчки купуваме най-редовно защото цените са много добри, а и винаги има каквото търся. 
Специално бодитата са тесни и дълги, а моето бебе е късо и дебело, не са за нас. Купувала съм други дрехи и съм доволна от качество/цена.
Козметика не бих купила, предпочитам утвърдени марки.

Общи условия

Активация на акаунт