Мъничко остана - през СЕПТЕМВРИ ще гушкаме сладка изненада!

  • 12 093
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 42
Честити момченца на мама Neni78, mi6lence и sunnshine !
Честити момиченца на мама danip и Муциту !

# 46
  • Мнения: 571
BAE благодаря ти за инфото Hug
Иринка много се радвам за хубавия преглед!!Еййй ама само моите консултации почват от 7.30!!До сега не съм била никога след като доброволно стана от сън hahahaС теб се изпуснахме този път Mr. GreenАз съм утре!И ще има точене на кръв/надявам се за последно/тонове,мерене!Ама нямам търпение да видя колко е пораснала бебка!И този път ще си питам док как са водите и плацентата,че до сега не е споменавал нищо-даже не знам дали ги гледа!!
Малеее момичета аз бях забравила колко мразя да гладя Mr. Green CrazyЛуднах!!И свалих няколко кила от жегата на ютията!
Ама всичко е как си му е редът-прибрано в пликове и надписано!Чака си притежателката

# 47
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринке, какво е това 'ако'. Още ти е рано.
Но хубаво че всичко си е наред. Как са батковците? Радват ли се? Развълнувани ли са?
Шейле, не знам защо съм решила, че ще родя раничко  newsm78 Дано се лъжа, разбира се. Може би, защото родих първото 7 дни преди термин, второто - 12 и си мисля, че сега ще са повече  newsm78
Големият батко за съжаление и сега няма допирни точки с братчето си - с много голяма разлика са и се усеща. Да не говорим с малчо, живот и здраве, със 17 години разлика ...съвсем не си представям. Малкият казва, че се радва, че ще си има малко братче. И дано да се разбират и да имат допирни точки.  Heart Eyes
Мире, и аз съм утре за кръв и урина! В 8 без нещо ще съм пред лабораторията. Може да се видим!

# 48
  • Мнения: 571
Ами и аз в толкова ще съм там  PartyНяма как да не се видим HugДа ме видиш как треперя от шубе hahaha

# 49
  • Мнения: 262
Браво, Мирка! Добре си се справила Simple Smile Аз дотук приключих само с прането и простирането! Гладенето си го оставям за десерт, т.е. за утре  Wink Иначе всички чорапки и ръкавички са налични и са чифт по чифт! За следващия път ще знам. А откъде мога да си набавя тези торбички за прането? Продават ли ги в БГ или да си пригодя нещо сама?
Иринка, браво за хубавите резултати от изследванията! Слава Богу, че всичко се нормализира при теб! Боли ли те още гъ....аря или се успокои? Дано не ти създава повече проблеми!
Вик, вдъхнови ме с твоите чушлета и сега и аз отивам на пазар, че като дойде милото да има и той какво да хапне!

# 50
  • София
  • Мнения: 7 673
Флуч, по-добре съм, благодаря!  Hug
Има още какво да се желае, но щом се търпи - пак е нещо  Wink

# 51
  • Мнения: 391
Е, ако ги раждаш рано си имаш причини да очакваш ранно обаждане. Аз все около термина ги докарвам, а втората баш на термина си дойде.
Да, големият сигурно не му е много на сърце, но малкият може и да е по заинтересуван. Моите и двете са много развълнувани, дано да продължава и след като се появи дивака.

Мирке, всичко най хубаво утре. Не ти остана кръвчица Wink

# 52
  • Мнения: 288
ЧЕСТИТО НА  sunnshine  bouquet
Доста бебчета вече си имаме,то за септември не остана Laughing
Аз май ще съм от последните Joy Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 7 673
Шейле, мислела съм си за твоя син, като и за този на Мариям! Да са живи и здрави, но си мисля, че с по две каки ще са като царчета!!!  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 2 123
Ей като видях, че имаме нова тема и реших, че още бебета са се появили днес, а то - просто ви с ебърбори. Аз се прибрах преди малко, изчетох ви и... забравих на кой-какво щях да думам.
Само за къпането се сещам. Аз лично мисля да си къпя детето всеки ден, но не задължително. Бебетата обичат ритуалите. Те им помагат за по лесната адаптация към новия свят и изпитват сигурност и спокойствие от повтарящите се в различните етапи на деня действия. Къпането е едно от тях. Още към втория месец синът ми сякаш вече знаеше че вечер има кратка игра с песен в топлата водичка, после приятно масажче и галене на голото телце /това също си е форма на общуване/, после гушкане на гърдите на мама и блажено заспиване на гърда.  До ден днешен при него е налице удоволствието от водните игри и комуникацията ни по време на баня. Личеше си, че е щастлив. Смятам, живот и здраве, същото да направя и за дъщеричката си.
За спането - само по гръб  Peace

# 55
  • Мнения: 391
Ирина, ьаха, ние само бъзикаме тати, че ще го обличаме като момиче...на каките много им харесва тази идея Wink
Кажи ти за големият батко, той вече мъж ли си е или още момчешки го кара? 17 години звучи толкова голямо. Не мога да си представя. Аз в края на 18 години напуснах България....

# 56
  • Мнения: 934
Привет!
МУУУЦЦЦЦЦ.....Честита дъщеря и от мен!!!  Да расте здрава, обичана, умна и да е много щастлива!!! Hug
По въпроса за увеличаване на мл. жлези у новороденото/без значение дали е момче или момиче/!
Много бебета се раждат с уголемени гениталии и набъбнали гръдни жлези. Това се дължи на рязкото покачване на нивото на хормоните в организма на на жената по време на раждане, част от които преминават в бебето. Новородено момченце може дори да отдели малко количество мляко от гърдите си, при момиченцата е възможно леко вагинално течение. Това не е ненормално и скоро изчезва естествено. Както каза Мириъм- може да се слагат само риванолови компреси, нищо друго не е необходимо.
Мириъм, само не разбрах това изцеждане и АБ къде се случиха? Thinking В Бг или в Египет? Знам, че едната ти дъщеря е родена в Египет.
Не знам всичко това да има специално наименование като синдром.../възможно е и да не знам/, но това едва ли има голямо значение. Важно е майката да е наясно и да не се шашка излишно. Naughty
Някой да е купувал комплект за изписване на БЕБЕТО? Ако -да...с каква пелена взехте, че аз съм в чуденка....има с тънка, има и с дебела....май ще взема с тънка, а отделно ще си купя и дебела. И двете ще влезнат в употреба.

# 57
  • Мнения: 571
Флу може да пробваш в калъфка от възглавница HugНе помня кой ме беше посъветвал това ама пусто забравих като ги перях
Съни и аз се чудя изобщо какво да има в този комплект newsm78Последния път в Пигиса не видях нито един с пелена!!Много странно ми се стори!!Аз мисля да е тънка и отделно ако е хладно примерно в тези чувалчета ще я сложим-порт бебе ли се казва newsm78Или как??Разбира се това не сме го купили още но до края на седмицата ще ги вземем и тези неща

# 58
  • Мнения: 934
Сега се ровя в сайта на Bebetto, за да видя какво предлагат....ама какви красоти самооо...... newsm53 smile3508 smile3534

# 59
  • Мнения: 883
sunshine3, аз взех точно тия новите на БЕБЕТО, памучните с тънка пелена. 55лв. Зеленичко. Убеждаваха ме, че това били летните комплекти, но това много ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт