когато ТОЙ пази "спомени" от някоя....

  • 5 690
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 782
illy, когато обичаш някого се съобразяваш с него. Така мисля аз. Явно ти си силна, не се съобразяваш с никой. Малко са такива.

# 76
  • Мнения: X
Ее, страшна е тая тема. Сега се сетих нещо,което изобщо не ми беше хрумвало. Моят любим като заживя с мен без да иска или не съвсем без да иска, преинсталирайки window-са, направи така,че да изтрие всички снимки от местата,които бях посетила с бившия си приятел ( който не беше особено примирен с това да е бивш). Така къде без да иска, къде нарочно затри всички сантименти във връзка със някогашния му съперник  Mr. Green

# 77
  • София
  • Мнения: 4 746
illy, когато обичаш някого се съобразяваш с него. Така мисля аз. Явно ти си силна, не се съобразяваш с никой. Малко са такива.

Ани, не намирам връзка в това, което казваш и изказването ми.
Явно разглеждаме ситуацията по различен начин  Peace Предположенията и определенията си ги спести, ако обичаш.

# 78
  • Мнения: 6 674
Като ви чета постингите и се сещам,че беше важно да уточним каква е "Бившата"...
В моя случай ще е много травмиращо за внуците да им завещая кореспонденция, която съдържа:
"Ще те желая винаги...дори и когато срещнеш онази, която ще е по-подходяща за майка на децата ти от мен, страстта ми ще е жива!" Joy Цитирам по памет...
Не спря да пише подобни неща, и когато съпруга ми срещна "онази, която стана майка на децата му" /подходяща или не!/
Та, може би трябваше да изгоря и писмата и нея Wink
Посмях се от сърце и е време да спра, преди да си навлека гневни постинги на главата... Hug

grig, много си млада и затова такива неща ти правят впечатление, а и явно отскоро сте заедно.
След време такива пуберски наивности стават просто смешен спомен, част от израстването.
 

# 79
  • София
  • Мнения: 4 746
Ее, страшна е тая тема. Сега се сетих нещо,което изобщо не ми беше хрумвало. Моят любим като заживя с мен без да иска или не съвсем без да иска, преинсталирайки window-са, направи така,че да изтрие всички снимки от местата,които бях посетила с бившия си приятел ( който не беше особено примирен с това да е бивш). Така къде без да иска, къде нарочно затри всички сантименти във връзка със някогашния му съперник  Mr. Green

Ее, това е гадничко  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 3 782
illy, когато обичаш някого се съобразяваш с него. Така мисля аз. Явно ти си силна, не се съобразяваш с никой. Малко са такива.

Ани, не намирам връзка в това, което казваш и изказването ми.
Явно разглеждаме ситуацията по различен начин  Peace Предположенията и определенията си ги спести, ако обичаш.

Не съм искала да те обидя,най-малкото. Просто явно като си го решиш и го правиш. Затова. Какво странно има да попиташ човека до себе си,ще те боли ли ако запазя спомените си. Както и да е, извинявай ако съм те обидила. Наистина.
buttinsky, гадничко май. Някогашен съперник, как звучи само.

# 81
  • Мнения: X
Ее, страшна е тая тема. Сега се сетих нещо,което изобщо не ми беше хрумвало. Моят любим като заживя с мен без да иска или не съвсем без да иска, преинсталирайки window-са, направи така,че да изтрие всички снимки от местата,които бях посетила с бившия си приятел ( който не беше особено примирен с това да е бивш). Така къде без да иска, къде нарочно затри всички сантименти във връзка със някогашния му съперник  Mr. Green

Ее, това е гадничко  Mr. Green
Да, мъчно ми стана, но съм сигурна,че наистина без да иска го е направил. Може на подсъзнателно ниво силно да е искал да ги премахне Mr. Green и нещата да са се подредили така, но мисля, че иначе със сигурност нямаше да му е много приятно да гледа романтичните ми снимки с другия, колкото и толерантен да е иначе.

# 82
  • Мнения: 404
на мен определено не ми е приятно това със спомените.съгласна съм,че всеки има минало,обаче аз определено се дразня на тия спомени.не мога да се правя че ми е все едно.такава съм си.и аз не го искам,но така ме бута отвътре Sick

# 83
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Гаранция, че на тези, където им е кофти от "документираните спомени"- не са живяли с човека повече от 5 г.  Peace
А ако са- попрецакали са се, да мислят в/у собственото си поведение.

# 84
  • Мнения: 950
как реагирахте/ще реагирате/ когато разбрахте/разберете/  че любимата половинка всъщност старателно си пази всички псма,снимки,смс-и и т.н...?
нищо лошо няма в това да имаш хубави спомени ,а ти нямаш ли такива ?

# 85
  • Мнения: 1 259
Той има снимки, но са при родителите му...
Аз имам и снимки, писма, подаръци, разни спомени от точно определени места...и дневник, където си описвах хубавите и лошите моменти, и най вече  в любовта ...Обичам да си пазя тези неща, НО не са в нашия дом, където живеем заедно, а в апартамента, където живеех до 12 клас и който в момента е безлюден... когато се прибирам си правя преглед на спомените и се връщам в безгрижните години.
В къщи всичко си е наше, спомени от преживяното заедно до момента... загърбили сме миналото и неуспешните си връзки, сега гледаме само напред...животът е пред нас!

# 86
  • Мнения: 2 556
Пазя всичките си спомени у дома (където живея с мъжа ми децата) в няколко големи кутии. Освен мои, пълно е и със снимки и писма на бившите гаджета на приятелките ми, които хем не искат да ги изхвърлят, хем не искат да ги види мъжа им, затова са поверени на мен като ковчежник  Grinning Не знам защо трябва изобщо да се мисли за това, аз си пазя и тийнейджърски писма отпреди 20 години Wink И защо не? Мъжът ми никога не е тършувал какво има в кутиите така или иначе, не вярвам тепърва да почне, пък и да ги намери, най-много да се посмеем заедно по темата.

Общи условия

Активация на акаунт