кога да спрем?

  • 5 777
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Ако си млада и необвързана..?, Ако нямаш ангажменти..? И се влюбиш в неподходящия мъж? Какво ще направите до къде ще стигнете, неподхдящ в смисъл с приятелка, но и той има намерения към вас. И водени от непреодолимото желание, тръпка и страст какво ще си позволите да направите с него?Има ли смисъл, заслужава ли си? newsm78

# 1
  • Мнения: 851
Зависи до колко е обвързан с въпросната приятелка и дали тя не е и моя приятелка. Ако отговора на въпросите е в моя полза ще се хвърля с главата напред и ще стигна до където аз и той искаме.

# 2
  • Мнения: 17 407
Може да си заслужава, може и да не. Не знам, зависи. Най- добре е хич д ане разбирам за приятелката, т.е-  тя да стане бивша Simple Smile. Е за нея, едва ли, ама- такъв е животът. Иначе не обичам триъгълници и изобщо многоъгълниците, що с еотнася до тези неща.

# 3
  • Мнения: 307
Щом споменаваш приятелката, значи тя е дългогодишна или поне сериозна, а не просто да са се "сгаджосали" краткотрайно. Бих си направила равносметка докъде могат да стигнат техните отношения и колко са сериозни и тогава ще видиш и ти къде си в цялата картина.

# 4
  • Мнения: 2 759
                       Първо правило: ако той има планове с мен, въпреки приятелката си, някой ден ще има планове с друга, въпреки мен. Два шамара от мен да се освести и дай следващия. По възможност сам.

# 5
  • Мнения: 3 268
Ако си млада и свободна можеш да направиш всичко дори с най-неподходящия мъж.Понякога обаче  така те хваща инерцията с неподходящите мъже,че един ден се събуждаш на 35 и до себе си нямаш нито подходящ,нито неподходящ.Подходящите са ги взели,а неподходящите вече не те интересуват.И е късно за промяна....

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 16:24 от stefani6

# 6
  • София
  • Мнения: 23 072
Зависи до колко е обвързан с въпросната приятелка и дали тя не е и моя приятелка. Ако отговора на въпросите е в моя полза ще се хвърля с главата напред и ще стигна до където аз и той искаме.

АБСОЛЮТНО!  Peace

# 7
  • Мнения: 5 622
Ако си млада и необвързана..?, Ако нямаш ангажменти..? И се влюбиш в неподходящия мъж? Какво ще направите до къде ще стигнете, неподхдящ в смисъл с приятелка, но и той има намерения към вас. И водени от непреодолимото желание, тръпка и страст какво ще си позволите да направите с него?Има ли смисъл, заслужава ли си? newsm78

хаха, ще ми се и аз да знам.........

# 8
  • София
  • Мнения: 3 099
Ако жена му/приятелката чака дете или има бебе - не пипай, грехота е. Иначе... докъдето ти искаш и той ти позволи.

# 9
  • Мнения: 7 947
Млада, стара, с или без приятелка...всичко си струва да опиташ, не знаеш утре до къде ще стигнете  Wink
Ако има страст, що да не си заслужава? Ако има привличане и от двете страни - защо не?
Другояче щях да мисля, ако от едната страна имаше съпруг/а или дете обаче!

# 10
  • Мнения: 1 479
Ако жена му/приятелката чака дете или има бебе - не пипай, грехота е. Иначе... докъдето ти искаш и той ти позволи.
Peace

# 11
  • Мнения: 5 370
Щом той е с приятелката ти и има апетити към тебе, какво ти гарантира, че след време, като е с тебе, няма да има желания към друга?

Мъжете често мислят с различна от горната глава.....ти в случая сигурна ли си той с коя от двете точно мисли?

# 12
  • Мнения: 7 947
Нещо май си пропуснала - мъжа си има приятелка, а не става дума за приятелка на авторката...или греша newsm78

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 265
Това ми прилича на нещо реално,но авторката няма смелост да каже цялата история.Както и да е,моето мнение е,че всичко трябва да се опита на този свят,докато не са те натоварили обстоятелствата.Ако рискуваш да разбиеш само едно сърце-твоето,давай,но щом има титулярка за мястото и не си още тотално хлътнала,замисли се.Няма ли да ти е криво,че си провалила една връзка,доколко ще можеш да разчиташ на този човек във времето.Ако това му е вече навик,да си има една и да се оглежда и за втора?

# 14
  • Мнения: 3 268
Щом той е с приятелката ти и има апетити към тебе, какво ти гарантира, че след време, като е с тебе, няма да има желания към друга?

Мъжете често мислят с различна от горната глава.....ти в случая сигурна ли си той с коя от двете точно мисли?
Гаранция няма.Въпроса колко силно е желанието да се поддадеш на греха.Понякога то е определящо,не можеш да му се противопоставиш.Трошиш си главата,плачеш,продължаваш напред....

Общи условия

Активация на акаунт