08.08.2008...Нашият годеж в снимки...

  • 8 091
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 554
Особено ми хареса официалният тоалет на мацката,със сандалите на момчето!Много се връзват двата тоалета.Това ми изглежда точно като чалга певица-кючекиня,с вечерна рокля.Не искам да обидя никой, Rolling Eyes но щом са сложени снимки имаме право да коментираме,нали

 Тъкмо си мислех, че още никой не се е изцепил отрицателно, но то без такива особи не може... Имаме право да коментираме, но в този важен и толкова хубав момент от живота на двама млади, защо трябва да им се разваля настроението с такъв ТЪП коментар newsm78

 По темата, на мен много ми харесаха снимките, много сте сладки и наистина го мисля, ако не ми харесваше щях просто да си замълча. Дано сватбата ви е още по-хубава, да се обичате и да живеете в разбирателство и като за начало да се сдобиете с едно сладко бебче, когато решите разбира се Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 746
Не виждам смисъл да се пуска такава тема изобщо,няма ли си приятелки с които да сподели този ден,ами трябва да пуска нова тема във форума,която се превръща в поздрави от непознати,какво се опитва да дакаже по този начин?????Утре ще пусне друга тема и всички тези,които и казват колко е красива и щастлива и т.н.ще се нахвърлят върху нея.Цяла тема-започва със снимки и следват коментари и благопожелания,не виждам смисъл,ама никакъв.Браво,имало е годеж,щастливи са,всичко най-хубаво им пожелавам.Съжалявам за "тъпия"коментар,но всичко ми дойде толкова захаросано,че ми стана лошо.

# 17
  • Мнения: 246
От завист и злоба ми омръзна...!!!
Защо си в темата-като те дразни?!

# 18
  • Мнения: 246
Не виждам смисъл да се пуска такава тема изобщо,няма ли си приятелки с които да сподели този ден,ами трябва да пуска нова тема във форума,която се превръща в поздрави от непознати,какво се опитва да дакаже по този начин?????Утре ще пусне друга тема и всички тези,които и казват колко е красива и щастлива и т.н.ще се нахвърлят върху нея.Цяла тема-започва със снимки и следват коментари и благопожелания,не виждам смисъл,ама никакъв.Браво,имало е годеж,щастливи са,всичко най-хубаво им пожелавам.Съжалявам за "тъпия"коментар,но всичко ми дойде толкова захаросано,че ми стана лошо.


Айде да си спестим коментара...Кой по-точно ти каза,че тук имам само непознати?!Всеки има различно разбиране за нещата!Задръж си мнението за себе си и като не ти харесва..не влизай в темата...ОК?!

# 19
  • Мнения: 246
Особено ми хареса официалният тоалет на мацката,със сандалите на момчето!Много се връзват двата тоалета.Това ми изглежда точно като чалга певица-кючекиня,с вечерна рокля.Не искам да обидя никой, Rolling Eyes но щом са сложени снимки имаме право да коментираме,нали

 Тъкмо си мислех, че още никой не се е изцепил отрицателно, но то без такива особи не може... Имаме право да коментираме, но в този важен и толкова хубав момент от живота на двама млади, защо трябва да им се разваля настроението с такъв ТЪП коментар newsm78

 По темата, на мен много ми харесаха снимките, много сте сладки и наистина го мисля, ако не ми харесваше щях просто да си замълча. Дано сватбата ви е още по-хубава, да се обичате и да живеете в разбирателство и като за начало да се сдобиете с едно сладко бебче, когато решите разбира се Grinning

Благодаря Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 1 762
Бояна, хубави сте и много щастливи. Хубаво е човек да сподели щастието си. Не обръщай внимание на нетактични дами тук.  Peace Регулировчици винаги ще има  Peace Пожелавам ви много щастие и безкрайна обич.  Hug

# 21
  • Мнения: 246
Бояна, хубави сте и много щастливи. Хубаво е човек да сподели щастието си. Не обръщай внимание на нетактични дами тук.  Peace Регулировчици винаги ще има  Peace Пожелавам ви много щастие и безкрайна обич.  Hug

Благодаря  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 380
Много сладка двойка сте..то си е било полу сватба. Crazy
Това си мислях и аз.
Страхотна двойка сте......а защо решихте да правите годеж, а не направо сватба?

# 23
  • Мнения: 246
Много сладка двойка сте..то си е било полу сватба. Crazy
Това си мислях и аз.
Страхотна двойка сте......а защо решихте да правите годеж, а не направо сватба?

Благодаря  Hug
Понеже сме си такива романтични Heart Eyes искаме от всичко   bouquet
Просто така решихме,първо годеж,после сватба... Wink

# 24
  • Мнения: 1 380
Много сладка двойка сте..то си е било полу сватба. Crazy
Това си мислях и аз.
Страхотна двойка сте......а защо решихте да правите годеж, а не направо сватба?

Благодаря  Hug
Понеже сме си такива романтични Heart Eyes искаме от всичко   bouquet
Просто така решихме,първо годеж,после сватба... Wink

Много хубаво сте решили.....и снимките са чудесни....не обръщай внимание на злобарки......във форума има жени дето нито годеж нито сватба са правили, а имат по 2 -3 деца  и някак ги е яд.........защото всяка жена иска да се види поне веднъж в живота си в бяло......

# 25
  • Мнения: 2 821
Сигурно сватбата ви ще е на 09.09.2009г. Mr. Green

Също така имай предвид, че форума е пълен с лицемери  Laughing

# 26
  • Мнения: 19
Идеята на МамиБлю е страхотна!А и Боянка каза, че не бързат със сватбата...
Пожелавам ви щастие, любов, късмет, мир и палави дечица Whistling

А иначе, не смятам, че само познати могат да отправят пожелания и честитки!
ами трябва да пуска нова тема във форума,която се превръща в поздрави от непознати,какво се опитва да дакаже по този начин?????

Всяко пожелание е послание, заредено с положителна енергия .Не виждам нищо лошо да е от непознати!
Още веднъж ЧЕСТИТО!  bouquet

# 27
  • Мнения: 246
Благодаря ви на всички  Hug Много сте мили и съм сигурна,че повечето от вас са искрени...За 09.09.09 и ние си мислехме но не се пада хубав ден-Сряда е и някак си не върви за сватба  Wink на мен Май месец ми харесва най-много..но кой Май....не се знае...,а и си мислех да е неделя,а не събота.

sladkish4e много си права

Отново благодаря на всички   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 849
Задръж си мнението за себе си и като не ти харесва..не влизай в темата...ОК?!

Не е Ок, защото това не е твоят форум...

А по-темта не си падам по помпозните тържества и фукането с тях.
Не е важно какъв годеж ще направиш и каква сватба, а как ще живееш.
От сърце ти желая да останете цял живот заедно и да се обичате!

# 29
  • Мнения: 6 604
Честито и от мен. Да сте мноооого ,мнооого щастливи и дъъъълъг семеен живот.
 И само да вметна,че и ние не сме правили сватба и годеж,но това не значи ,че злобея и завиждам на хората,които са. Да наистина коментара за фолкпевицата беше гадничък,но и коментара,че майките с деца и без брак са злобни и завиждат,също не ми се вижда ок. Сори ,не искам да развалям щастливата темичка,но наистина не можах да се въздържа. Има и хора,колкото и невероятно да ви звучи,които просто НЕ СИ ПАДАТ по този тип тържества.

Общи условия

Активация на акаунт