08.08.2008...Нашият годеж в снимки...

  • 8 086
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 246
Абе хора много сте странни ами ако иска бос ще се събуе-тва да не е сватба?! Ризата му била с къс ръкав-ако иска по потник ще се съблече...Много сте интересни,а и роклята не е чак толкова официална...Плюс това е Август,а и на нас така ни харесва...Аз съм била като кючекиня и фолк певица....Няма какво...
Да сложи фрак и лачени обувки ли...?Тогава на сватбата ще кажете,че е еднотипен...плюс това това не съвсем официално събитие...А сред тесен кръг роднини и най-близките ни приятели...Ако не му бяхте видели сандалите какво щяхте да коментирате???
А и освен това аз не съм привърженик на тезата ОБУВКИ...Все пак в България е трудно все още да се наложи,все ще има такива изкакзвания...
Относно приятели,приятелки и роднини...няма да коментирам-то се вижда най-близките САМО колко са!!!
На другите-много ви благодаря  Hug

# 47
  • Мнения: 1 008
Леле, наистина колко злоба има тук!!!
Със сигурност това момиче, което ни показа тези хубави снимки от това щастливо събитие, има повече приятелки от разни дребни душици.
Мила Boyanna, желая ви много щастие и на двамата. Много сте красиви и дано винаги да бъдете със същият блясък в очите, с който гледате от снимките.

# 48
  • Мнения: 2 309
Честит Ви годеж...
  bouquet

# 49
  • Мнения: 1 008
Мдааааа...........официалната рокля на годената и ризата с къс ръкав и чехлите на годения ......чудна гледка. /Явно съм от злобните и завистливите./
Годен и годена какво означават?!
Видяхме, че разбираш от модни тенденции, но какво да кажем за правоговор и правопис...

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 742
Мдааааа...........официалната рокля на годената и ризата с къс ръкав и чехлите на годения ......чудна гледка. /Явно съм от злобните и завистливите./
Годен и годена какво означават?!
Видяхме, че разбираш от модни тенденции, но какво да кажем за правоговор и правопис...
A какво им е на правоговора и правописа ми? Основно за правоговора се интересувам?
За тези, които не знаят, че съществува гугъл и уикипедия http://bg.wiktionary.org/wiki/%D0%A8%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0% … D0%BE%D0%B4%D1%8F

# 51
  • Мнения: 1 008
То е ясно,че тук не изговаряш, а пишеш.
За това те попитах какво означават "годен" и "годена".
Или може би имаше предвид "сгоден"? Защото "годен" използваме, когато става дума за срок на годност.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 742
Причастия (отглаголни прилагателни)

[редактиране] Минало страдателно причастие
единствено число мъжки род  го·ден
непълен член го·де·ния
пълен член го·де·ни·ят
женски род  го·де·на
членувано го·де·на·та
среден род  го·де·но
членувано го·де·но·то
множествено число  го·де·ни
членувано го·де·ни·те

# 53
  • Мнения: 1 008
yourDesire, вече почти успя да съсипеш темичката на момичето.
И аз използвам copy/paste, но когато наистина ми трябват.
Не ти ли стана поне малко кофти от това,че обиждаш, обиждаш жена, която дори не познаваш?
А един умен човек не е способен на обиди.
За дрес код пишем в КМ. Тази тема е за друго.

# 54
  • Мнения: 246
yourDesire, вече почти успя да съсипеш темичката на момичето.
И аз използвам copy/paste, но когато наистина ми трябват.
Не ти ли стана поне малко кофти от това,че обиждаш, обиждаш жена, която дори не познаваш?
А един умен човек не е способен на обиди.
За дрес код пишем в КМ. Тази тема е за друго.
smile3501 Много ти благодаря за точните думи!!!
Добре,че не съм с лабилна психика,защото тези изказвания са доста гаднички и можеха да ми породят много терзания,но на нас си ни харесва така Mr. Green
Гордеем се с нашия годеж,защото първо малко са хората които се сещат тези дни за годеж,второ беше много хубав ден,вечер и нощ-незабравим красив спомен и трето на нас така ни харесва... Mr. Green  bouquet

# 55
  • Мнения: 1 512
Първо Честито   bouquetПожелавам ви само едно - да успеете да съхраните любовта си до старини.

# 56
  • Мнения: 6 604
Знаете ли , от съвсем скоро чета в този форум, а днес вече "прекалих" с изказване на мнение. Но не мога да се сдържа  Embarassed Прави ми впечатление,че в 90 % от темите тук има поне 2,които се изказват доста злобно. Тук пишат хора,които имат нужда да споделят или да потърсят съвет. Вярно е ,че всички не можем да сме на едно мнение,но определено някои пишат само ,за да се заяждат. Ще излъжа,ако кажа,че и на мен не ми направи впечатление "проблема с обувките ". Но момичето е пуснало темата ,за да сподели радостта си от събитието, а не да пита какво мислите за тоалета на годеника. Скоро бях на сватба на приятели,които дълго време учиха в Германия и съответно бяха поканили и немци на сватбата си. И представете си-ЕВРОПЕЙЦИТЕ бяха с костюми и КЕЦОВЕ,като един от тях дори не си беше направил труда да ги изпере(наистина бяха мръсни). Та Боянче- на "модните експерти" просто казвай,че в Европа това са последните тенденции Hug

# 57
  • Мнения: 246
Ами то не е лъжа...Живея от около година в България...Разбиранията ми за мода са малко по-различни Mr. Green

# 58
  • Мнения: 289
Знаете ли , от съвсем скоро чета в този форум, а днес вече "прекалих" с изказване на мнение. Но не мога да се сдържа  Embarassed Прави ми впечатление,че в 90 % от темите тук има поне 2,които се изказват доста злобно. Тук пишат хора,които имат нужда да споделят или да потърсят съвет. Вярно е ,че всички не можем да сме на едно мнение,но определено някои пишат само ,за да се заяждат. Ще излъжа,ако кажа,че и на мен не ми направи впечатление "проблема с обувките ". Но момичето е пуснало темата ,за да сподели радостта си от събитието, а не да пита какво мислите за тоалета на годеника. Скоро бях на сватба на приятели,които дълго време учиха в Германия и съответно бяха поканили и немци на сватбата си. И представете си-ЕВРОПЕЙЦИТЕ бяха с костюми и КЕЦОВЕ,като един от тях дори не си беше направил труда да ги изпере(наистина бяха мръсни). Та Боянче- на "модните експерти" просто казвай,че в Европа това са последните тенденции Hug

Същото си мислех и аз, няма тема, в която някоя дама да не е изкарала лошото си настроение, заяждайки се за нещо. Откъде я намирате тази злоба бе хора, карайте я малко по-спокойно!
Боянче, честит годеж!

# 59
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Boyanna, определено сте се постарали за случая - и с тоалети, и със заведението... Личи си че го правите с много кеф   bouquet Пожелавам ви много щастие и любов, и да покажеш и снимките от сватбата  Peace  bouquet

И игнорирай гадните забележки - аз на милото му бях заявила, че на сватбата ни го очаквам по дънки, ако така ще му е по-добре. Все пак това си е вашият празник, и трябва да стане така, както вие сте си решили  Wink

Общи условия

Активация на акаунт