MALL Стара Загора.Откриване Кога?

  • 4 945
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 294
Някой от мамите от Стара Загора знае ли кога ще отриват нашия Мол и какви магазини ще има?

# 1
  • СТАРА ЗАГОРА
  • Мнения: 20
na 5 oktomwri

# 2
  • Мнения: 3 356
Първата дата беше 3 октомври.Но като гледам ще стане както и при MALL  Варна - по-късно.
Първа писта ще съм  Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
И аз така знам, че ще бъде на 5 октомви. За магазините не мога да кажа какви ще са - но знам, че ще има Mc Donalds

# 4
  • Мнения: 2 122
и аз знам за 5 октомври, Пикадили ще има със сигурност
Адидас също

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
и аз знам за 5 октомври, Пикадили ще има със сигурност
Адидас също


аз добавям и Mango

# 6
  • Мнения: 328
И аз знаех за 5 октомври,но една позната ще работи в ТераНова и каза че май нямало да може да го отворят за 5 октоври,тя сега е на убочение в София и милата вече така иска да си се прибере в Стара Загора,но каза че май нямало да могат да го отворят до тогава Sad
И аз вече нямам търпение да го отворят и се радвам че най накрая и ние в стз ще си имаме Mc Donalds,от колко години го говореха това още като отварях Метро щеше да има то уви Confused,също така и за Mango се радвам че ще имаме  Hug
И така де и аз да добавя един магазин Теранова  Wink
п.с.Миме много се радвам за теб за втората лентичка Hug,пожелавм ти лека и безпроблемна бременост и живот и здраве едно прекрасно бебче ката сладката Стефания

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 23:37 от gachoni

# 7
  • Мнения: 4 292
Дано поне там да има хубави магазини и разнообразни стоки.  Confused

# 8
  • Мнения: 855
Аз разбрах, че и Happy ще има  Rolling Eyes
За магазините, знам че ще местят Lee Cooper там, знам за Манго и Теранова (но те вече са споменати)  Peace

# 9
  • Мнения: 2 122
Мерси, gachoni, дай Боже всекиму нашата радост  Hug
ще има и Фокс в новия МОЛ, все още няма официално инфо кога ще се отвори

# 10
  • Мнения: 346
мисля,че и нинка ще си имате,но не съм много сигурна

# 11
  • Мнения: 40
Аз знам, че ще бъде към 12 октомври. Ще има и магазин Селио за мъжки дрехи

# 12
  • Мнения: 3 356
Няма да е преди края на октомври.

# 13
  • Мнения: 2 122
чак пък да не е преди края на октомври, и на мен ми се върти последно след 10  Rolling Eyes то не останало де- ще видим

# 14
  • Мнения: 3 356
Ще видим,моята информация е малко вътрешна Whistling

# 15
  • Мнения: 2 122
не е магазин, но да добавя, че и KFC ще си имаме
кеф голям, до сега обикаляхме градовете да ги видим всичките тези неща  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 784
На близичко сте ми, честичко ще ви навестяваме  Wink
Радвам се на такива новинки. Blush

# 17
  • Мнения: 328
Здравейте Hug,малко инфо - разбрах за Мола, но вече може и да знаете де  Wink
Официално ще го откриват на 31 октомври,а на 30 ще е за Вип гости
Това го разбрах от една приятелка дето ще работи там в един от магазините  Hug

# 18
  • Мнения: 2 122
тогава казаха за Пикадили, КФС се пънат утре да отварят- да видим дали ще успеят

# 19
  • Мнения: 141
Време е вече Flutter

# 20
  • Мнения: 328
За Пикадили и аз четох в Бизнес поща че ще го отварят на 31,а за целия мол говоря че ще го отворят също на 31 поне така ми каза моята приятелка която ще работи там в едни от магазините.Даже днес вече е там да зареждали магазина и да го оправят  Crazy ooooh!

# 21
  • Мнения: 4 784
А Дика дали ще има?

# 22
  • Мнения: 141
  bouquet

имали,някои инфо за днес дали са отворили newsm78

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
  bouquet

имали,някои инфо за днес дали са отворили newsm78

е нали на края на месеца ще го отварят, не му ли е рано още?

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
Не са го отворили днес .Може би към края на месеца .

# 25
  • Мнения: 3 356
На 30 ще е за ВИП ,официалното откриване ще е на 31

# 26
  • Мнения: 328
Едно друго инфо.Видях го от един друг сайт,че на откриването ще пеят Анелия и Миро от 12:30 на 31 октомври.
Само като си представя че целия град ще иска да отиде на откриването, чак се замислям въобще да ходя ли на откриването  ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 122
http://www.parkmall-sz.com/
в секцията Информация- има Схема на етажите и вътре разпределението на обектите вътре в МОЛ-а
има програма и за откриването

# 28
  • Мнения: 328
Хайде кажете кой ходи днес на откриването  Flutter.И се похвалете какво си взехте от там  Hug
Аз днес бях,голяма лудница не толкова от хора или нещо такова ами заради това че имаше разни програми и музиката толкова беше силно че си викахме кого си приказвахме  Crazy,Аз видях от програмата Миро и Анелия после детска програма имаше но за по големи деца а не като за Теди и по нататък не знам защото си тръгнахме.
Раздаваха талончета на Фокс с това талонче 25% намаление за новите колекции,имаше и разни намалени защото но за тях разбираше не важат.Иначе имаше хора доста но аз очаквах повече  Crazy.Много балони се раздавах на различни магазини и разбира се на Парк Мол,в Пикадили разни бонбони,месца и т.н
Детския център още не е отворен но казаха до около 2 седмици ще го отворят,но е за по големи деца да го оставиш примерно и да си пазариш ти  ooooh!.
Изобщо радвам се че и ние вече си имаме Мол и хубавите магазини в него само Овиесе му липсва и ще е супер  Flutter
По принцип нищо не взех днес но смятам утре или друг ден да отида и да накупя някой работи на Теди,днес нещо не ми се купуваше  Sad

# 29
Момичета здравейте, ако вече сте ходили да попитам-има ли в МОЛ-а магазини за детски обувки и на кои фирми?Благодаря за отговорите!

# 30
  • Мнения: 4 784
gachoni какво ще рече "за по - големи деца" относно детския център? Интересува ме моето дали влиза в категорията "по-големи"? Мисля скоро да отскочим да поразгледаме.

# 31
  • Мнения: 328
Момичета здравейте, ако вече сте ходили да попитам-има ли в МОЛ-а магазини за детски обувки и на кои фирми?Благодаря за отговорите!
Има разни и на КиК специален магазин Peace

gachoni какво ще рече "за по - големи деца" относно детския център? Интересува ме моето дали влиза в категорията "по-големи"? Мисля скоро да отскочим да поразгледаме.
Ами поне на 3г. защото ги оставяш до колкото разбрах и там ги гледат докато пазариш,но още не е готово казаха че до окло 2 седмици ще е готово.Това е в магазина на 2рия етаж или демек ксато се води първи и там в магазина някакво Царство беше виж го по картат на сайта където Мини го даде  Peace,незнам но според мен е за деца поне на 3г. то и май в една тяхна брошурка пишеше че е за над 3г.м май че така пишеше.Примерно по малко дете като моето няма как да го оставя там трябва примерно и аз да съм с нея  ooooh!

# 32
  • Мнения: 4 784
Еее, много бе! Confused

# 33
  • Мнения: 2 495
Хареса ми Simple Smile Обувки има на фирмата Колев и Колев, както и бебешки играчки на една друга фирма Simple Smile.Лично аз си взех една туника от Теранова, не че от другите магазини не ми хареса нищо, но в моето състояние няма кой знае какъв избор Laughing

# 34
  • Мнения: 4 784
Плануваме утре да го посетим този нов мол, за който чувам хубави нещица. Детския център сигурно няма да е готов, така че ще трябва без дребния да идваме. Ходи ни се на кино и по - специално ми се гледа новия Бонд, мисля че го дават в момента, поне Гугъл така ми казва Grinning.

# 35
  • Мнения: 2 386
Моя приятелка работи в Orsay.

Имате ли снимки? Интересно ми е как изглежда..

# 36
  • Мнения: 4 784
Ходихме миналата седмица, тази може би пак ще отскочим. Изкарахме си много приятно. Хапнахме във Фенси - страхотни вкусотийки и то на много по - добри цени от софийските, менюто също.
Киното също го посетихме - с билети за Бонд, се уредихме с безплатно Пепси в КФС  Wink.
Детския център доколкото разбрах отваря утре. Ще има четене на приказки съвместно със СОС Детски селища.
Шопинг направихме в детските магазини, както и в Поло - мъжо се уреди от там.
Разочаровах се от Кензол. 5 блузи пробвах и петте бяха с дефект. Confused
В неделя плануваме да отскочим до детския център. Дано да е хубав. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 042
Днес го посетихме, хареса ми. В Кенвело-то пак са пуснали онази промоция "вземаш за 200 лв, плащаш 100 лв." Липсва ми Хипо. На малкия - особено много Grinning Няма един свестен магазин за детски играчки за жалост.

# 38
  • Мнения: 4 784
В магазина, в който се намира детския център няма ли хубави играчки? Направи ми впечатление, че имаше доста, но не съм разглеждала в детайли.

# 39
  • Мнения: 3 042
За 5 годишен младеж нищо интересно не видяхме. Той не се интересува от Батмани, Супермени и разни екшън герои. Търсехме Колите, имаше нещо такова, но тип Мега блокс - вече е голям за него.
За момиченца и бебета доста по-заредено.

# 40
Момичета, ако сте ходили тия дни-дали вече има коледни намаления?Например във Фокс..........

# 41
  • Мнения: 2 122
30%- много скромно почват за декември Фокс-а
но пък има голямо разнообразие
намаление има в детския сектор- блузки по 7,99, пижамки и комплекти по 19.99, якенца по 39.99
в другия- пуловери  по 29,99 /мъжки и дамски/, блузки по 19,99

# 42
# 43
  • Мнения: 678
SPRIDER 20 процента намаление
имаше и намаление в любимия ми Tally Weijl
Като цяло - не чувстваш никакво коледно намаление и никакво коледно настроение  Stop
В детския кът ти струва 6 лв за 1 час на дете  Whistling( без да ти го гледат - ако е до 3 г , майката влиза боса и си го пази )
В Kикиморското царство ги попитах дали имат детска кухня на SMOBY и 2-те продавачки обиколиха 2 пъти магазина си в продължение на 5-10 мин и забравиха да се върнат да ми кажат отрицателния отговор Close ( пълно с некачествена стока )
Дано другите ни МОЛО-ве бъдат по - добри , има по - вече играчки , бяла ( черна ) техника , по - сносни Марки като ESPRIT , Oliver....ехх мечти

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 21:50 от poli_

# 44
  • Мнения: 4 784
То и в този се намират сносни - Поло не са никак лоши.

Общи условия

Активация на акаунт