как сте с тайминга?

  • 4 549
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 129
Почти на 31 съм с бебче на 2 месеца. Живот и здраве по нататък може и второ да си направим  Simple Smile

# 121
  • Мнения: 922
Като родих и второто пак момче си мисля че до 40 год. има време за още едно. Пък дано е момиче  Laughing

# 122
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
На 31 с двечки принцси.
Не планираме пошеюе за сега,но човек никога не трябва да се зарича.
Не разбирам жени,които заявяват,че не искат повече деца още след първото.
Едно е да имаш медицински или финансови проблеми,друго е просто да заявиш,че не искаш.
Но това си е мое мнение. Peace

# 123
  • София
  • Мнения: 43 900
Ами ако имах възможност....
За сега съм с 1 на 3 години и съм на 26....и в близките поне 2-3 години друго не се планира...а и не знам изобщо дали искаме.....за сега не особено....


Аз съм от позакъснелите - на 30 и чакам първо бебче.
Скоро срещнах една състудентка. На 33 станала баба Shocked Ама тя изглежда на 25, а дъщеря и все едно и е сестра.
бррр тя и дъщеря й на по 16 години ли са раждали????

# 124
  • Мнения: 1 226
Аз съм на 35, с бебе на 13 дена и да ти кажа ли, годините нямат значение.

# 125
  • Мнения: 1 103
Аз съм на 32г. имам син на 8 г. и дъщеричка на 2,5г. ако имам възможност и за трето съм навита .

# 126
  • Мнения: 263
На 27 съм, малкия е на 6 мес., мисляче имам достатъчно време за 2-ро, че и за 3-то  Mr. Green

# 127
  • Мнения: 451
Аз съм на 27 с 2деца! РАзликата трябваше да им е по-голяма, ама........... Живи и издрави след време ще съм по-добре Peace

# 128
  • Мнения: 161
На 28 г. съм със първичко дете на 3 месеца след някоя годинка ще се замисля и за второ но не по рано от 3-4 години  Laughing

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
На 28  съм и декември живот и здраве ще стана мама на принцеска  Heart Eyes

# 130
  • Мнения: 3 929
Ами въпрос на лични разбирания, желания и възможности.

 Лично за мен на 30 години с 3 деца идва прекалено. Но това е мое мнение, явно жената се чувства добре.
Абсолютно на същото мнение съм. Само че аз съм на 32 год. със син почти на 3 год. Засега не планирам второ дете.

# 131
  • Мнения: 544
Банално звучи, но едно са плановете, а друго - реализацията им. За жалост не всичко зависи от нас. Но ако зависеше, сега щях да мисля за трето, а се опитваме за второ. (На 35 с 1 дете на 2г. и 9м.)
Забелязвам около нас, че все по-малко семейства остават с по 1 дете. А и зачестяват многодетните семейства. Това ме радва! Hug
Успешно семейно планиране на всички.

# 132
  • Мнения: 719
На 29 год. съм и съм с две дечица- на 8 год. и бебе на 9 месеца.
С второто дете семейството някак си е вече пълно. Heart Eyes Мое мнение.

# 133
  • Мнения: 1 104
Аз съм на 27 с дете на 1година и 9 месеца. За сега и аз не се замислям за второ, но и не отхвърлям категорично идеята. А ти не мисля, че има за какво да се притесняваш.

# 134
  • Мнения: 1 473
Аз съм на 32 и имам син на 5 месеца.
Не мисля, че родих късно. Напротив, щастлива съм, че детето ми е желано и се роди в период от живота ми, в който с баща му вече бяхме  готови за дете.
Никога не съм се сравнявала с околните, кой колко деца има и на колко години е родил, защото съм убедена, че това е дълбоко лично и всеки сам трябва да може да си прецени кога и колко деца да има.
А както казват хората “По-добре късно от колкото никога„.

Общи условия

Активация на акаунт