Почивка сама с детето/децата?

  • 1 739
  • 23
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 5 525
Искам да ви попитам ходили ли сте, ходите ли и бихте ли отишли сами с децата си на почивка без мъжа до вас?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 762
Ехеееее, колко пъти  Peace Идваше през 4-5 дни при нас, но все сами сме си били. Да си призная наистина си почивах тогава. Едно дете ми стигаше  Wink

# 2
  • Мнения: 168
Ами на мен ми се наложи по лекарско предписание да заведа малкия на планина, а мъжа ми не успя да си вземе отпуска. Заведе ни и останахме там с малкия, без него. (Свекър ми и свекърва ми обаче бяха с нас). Не го възприех като проблем, защото се наложи просто и причинате не е липса на желание от страна на съпруга ми да бъде с нас. Но ако иска "да ни пласира" просто....  newsm78еми няма да ми е хубаво, а няма и да отида никъде (ако е само за почивката като такава). След това естествено ще минавам покрай него ей така  Crossing Arms С две думи - зависи от ситуацията

# 3
  • Мнения: 2 024
Да, ходила съм сама с детето - в Трявна.Чудесно си починах.До обяд разглеждахме музеите.След обяд детето спеше, а аз четях вестник или списание с кафенце. После след 17ч. пак на разходка из стария град - има хубави магазинчета за сувенири.
Отначало си помислих, че ще ми е скучно цели 7 дни сама, но си прекарахме прекрасно.

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За 5 дни заведох малката ми дъщеря (тогава на 1,5 г.) в Сандански. Повече не бих тръгнала сама никога (щях да пукна от скука, ужасно дълги ми се видяха тия дни).

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Да, ходила съм сама с дъщеря ми, когато е била на 2,3 и 4 години. Не винаги можем да напаснем отпуските си, за съжаление.
С двете деца сама досега не съм се "престрашавала" да ходя. А и вече съм доста активно работеща, не ми се удава често да съм в отпуск....

# 6
  • На село
  • Мнения: 873
Всяка година ходя сама с децата (3 броя) на почивка. Съпругът ми не може да отсъства за повече от 2 седмици от офиса, а и двамата държим децата да прекарват интересно и разнообразно лято извън София, така че ги натоварвам на колата и хайде на морето. Даже в момента сме без него на планина. И на почивка, и в София все са си моите деца, не разбирам какво  толкова трябва да се "престрашавам".

# 7
  • Мнения: 6 656
Не, не съм и нямам намерение да ходя сама с детето.
Той обаче е ходил без мен.
Всичко е въпрос на организация и приоритети.
Както дойде.

# 8
  • София
  • Мнения: 958
Не, не бих. Освен ако е наложително за здравето на детето и той няма възможност да дойде с нас.

# 9
  • Мнения: 366
Да, ходила съм няколко пъти.

# 10
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Не съм и нямам намериние да ходя сама  с децата. Thinking

# 11
  • Мнения: 2 448
Не съм и нямам такова намерение.
Виж на почивка сама без детето може.    Mr. Green

# 12
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Преди няма седмица се върнах от почивка с детето без съпруг.
Въпреки елемента на напасване, си признавам, че си починах и беше приятно.

# 13
  • Мнения: 419
Искам да ви попитам ходили ли сте, ходите ли и бихте ли отишли сами с децата си на почивка без мъжа до вас?
Не, такъв вариант на почивка не съществува. Нито за мен, нито за него  Peace.
Или отпрашваме четиримата, или си почиваме у нас.

# 14
  • Мнения: 2 732
Не съм ходила .Незнам как би било .

Общи условия

Активация на акаунт