Намерих фотоапарат с много снимки, искам да го върна на собствениците!

  • 10 144
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
Не сме още. Просто благодарих отново и докладвам за развитието по темата.

# 46
  • Мнения: 4 916
Благодарение на siderovbg вече има допитване до хората за информация и в http://kustendil.info/ .
Отново благодаря на всички за помощта и инициативността.

Много яко е станало  Peace

Поздрави на автора на темата за упоритостта, с която търси хората, за да им върне апарата  Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 1 762
Защо само Кюстендил? Дупница е със същата регистрация и не е малък град  Peace

# 48
Защо само Кюстендил? Дупница е със същата регистрация и не е малък град  Peace

Хм, добра идея, сега ще издирим и дупнишки портал. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 10 758
Защо само Кюстендил? Дупница е със същата регистрация и не е малък град  Peace
да, и аз това щях да кажа Peace
Или някъде около Кюстендил, някое село. Thinking

http://www.dupnitsa.net/e107_plugins/forum/forum.php  Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 1 762
В никакъв случай не съм сигурна, но ми се струва, че има снимки от Ресиловския манастир. Ако има още снимки от там може да се ориентирам по- добре  Peace

# 51
  • Мнения: X
Аз мисля че това май май не са българи  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
и как разбра? Wink
Че то си личи от 5 км , че не са българи.Поне повечето.Приличат ми на унгарци Flutter
hahaha ох,ще падна от смях. Ти колко унгарци си виждала всичко на всичко? И според мен са си нашенци.

# 52
  • Мнения: 151
Infestdead Показах снимките на мойта шефка, която е от Дупница. Тя разпозна възрастният човек с бялата коса на една от снимките. Тъй като се опитва да се сети от къде го познава, очаква да я хелпне съпругът й. Това е от мене за сега, ако има нещо ново ще пиша. Дано помогнем

# 53
Infestdead Показах снимките на мойта шефка, която е от Дупница. Тя разпозна възрастният човек с бялата коса на една от снимките. Тъй като се опитва да се сети от къде го познава, очаква да я хелпне съпругът й. Това е от мене за сега, ако има нещо ново ще пиша. Дано помогнем
Еха супер, сега се опитвам да се свържа с админа на http://www.dupnitsa.net/ да пусне запитване. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 225
Браво на автора на темата и се надявам да успее в търсенето си  bouquet
На мен пък в началото на юни в София ни откраднаха 2 сака с багаж на детето-любимите му играчки,възглавничка.... Twisted Evil и фотокамера с 2 касети в калъфа SadЗа съжаление камерата не беше цифрова и не мога да се надявам,че някой и да е намерил мини касетите ще успее да ми ги върне(а така би ми се искало-рожденият ден на детето беше записан там).
Сигурна съм,че хората ще бъдат много щастливи и благодарни Simple Smile

# 55
  • Мнения: 940
Браво на автора за постъпката. Показах снимките на един колега на мъжа ми, който е от Дупница. Познат му е възрастния човек, сега се опитва да се свърже с жена си, за да я пита и нея. Ще кажа ако има нещо.

# 56
  • Мнения: 3 782
Дано има повече такива хора като автора на темата.
Поздравления  Hug
Ще се намерят собствениците,сигурна съм.

# 57
  • Мнения: 151
Само да доложа, че до момента още нямам никакво инфо. Тъй като ще пътуваме тази вечер и няма да имам нет, ще се включа в помеделник. Дано само до тогава вече има някакъв резултат.

Хубав уикенд на всички.

# 58
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Изпратих снимките на познати в Дупница и Кн

# 59
  • Мнения: 740
Поздравления за благородната постъпка на автора и за адекватната помощ на съфорумците. Стана ми много мило, че има такива хора.
Сигурна съм, че хората ще се получат фотоапарата.

Общи условия

Активация на акаунт