Една добра новина

  • 5 570
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 016
Записвам се и аз при добрите новини.

# 16
# 17
  • Мнения: 984
Делфинариумът ще има представление във вторник. Но бебето още няма да го покажат.
Басейнът има нужда от основен ремонт и разширяване.
А Кимбо /щастливият татко/ е невероятно общителен, умен и забавен делфин.
Избира някое дете, което го гледа през стъклото на сладкарницата и си доближава муцуната за целувка. Laughing

# 18
  • Мнения: 1 568
Беше хубав прохладен ден....  bouquet

# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 843
Хубава тема и не ми се иска да минава назад.
    За делфинчето разбрах от английски туристи / англоговорящи поне/ , които ме спряха на паметника в Морската градина.
     Младичките държаха една малка карта на града на английски.  Въздъхнах и отворих моята миниатюрна карта на български.  Сравнихме нещата и ги упътих.
     Разбирам английски, но почти не мога да говоря.   Бяха чули за делфинчето,  успях да ги упътя,  но всъщност вече бяха близко:-))
      Това ми е първото сериозно пребиваване във Варна и се влюбих в нея. Blush
       Но като чета,  не са го видяли,  това беше на 06.09.2008г.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 016
Прочетох това за бебето Илияна и стоя и се чудя, Боже! Толкова жени копнеят за това. Толкова жени включително и аз се пазят през цялата бременност да не навредят на бебето по някакъв начин и то все пак се ражда с някаква малформация ,а тези жени раждат по тоалетни живи и здрави деца. Радвам се поне ,че ще израсне в семейство Илияна ,а няма да бъде едно от мнгобройните изоставени деца.

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 3 016
Много хубаво! Да са им живи и здрави!Досега не съм чула подобна история.

# 26
  • София
  • Мнения: 11 116
Американски милионер финансира лечението на второ българско дете в Бостън http://bgfactor.org/index_.php?cm=11&id=16348

# 27
  • Мнения: 3 016
Американски милионер финансира лечението на второ българско дете в Бостън http://bgfactor.org/index_.php?cm=11&id=16348

Много плача като чета за болни дечица .Дано имат късмет миличките,  поне те Weary . Ще се моля за тях !

# 28
  • Мнения: 5 877
Не е новина, но днес следобед в Борисовата градина беше прекрасно.
Другата седмица започва Панаирът на куклите,
а след това - танцовата седмица.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт