Работна тема

  • 1 658
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 984
Минзухарче, не се хвърляй в нещо, което ще те направи виновна в собствените ти очи. Не се живее така да знаеш.

И виж какво, животът е странна работа - винаги има и друг вариант, винаги се появява нещо още по-добро. Вярвай, че е така.

Ако можеш да си позволиш да ходиш за по 4-6 часа - да. Но 12 часа....ще ти липсват децата, ще се чувстваш егоист. А това се връща, рикошира в собствената емоционалност.

# 16
  • Мнения: 5 940
Подкрелям напълно Liska. Тези години не можеш после насила да ги върнеш.

# 17
  • Мнения: 516
Кандидатствай с уговорката за след 8 месеца. Няма да те назначат, но ще знаят, че имаш интерес. След 7 месеца се обади пак и напомни за себе си. Никога не се знае, дали няма да проявят интерес тогава. Но ти ще знаеш, че си опитала.

# 18
  • Мнения: X
Много интересна дилема имаш,но според мен,ако е само за 8 месеца,в които искаш все още да си с децата,а после -на работа,то няма смисъл да губиш възможността,защото с децата ще трябва да си не само до 2 години.А като тръгнат на градина,а после на училище,те все си изискват грижи и внимание.Но и да си 12 часа на работа,и после да отделиш и време за децата,като се прибереш,е доста натоварващо.Дано намериш баланс,и то най-вече вътрешен за себе си.

# 19
  • Мнения: 5 622
Аз предпочетох да си жертвам работата, защото
годините с детето ми едва ли ще ми се повторят
и никоя работа на света не може да ми замени
онези погледи, в които чета, че аз съм най-важният
човек на този свят и най-святото божество. Работа
има бол, не си се протегнала, не си се изгърбила.
Но ти си знаеш къде са ти приоритетите все пак.
Късмет! Дано не съжаляваш, каквото и да решиш.

за сефте Лиска иа з да сме на едно мнение  Wink

# 20
  • Мнения: 1 938
Мисля ,че можеш да се върнеш на работа, да поработиш малко и после да си продължиш майчинството. По този начин ти ще си титуляра и ще ти пазят мястото.

    Мисля че няма как да си прекъсне майчинството и после да го поднови пак. Thinking

# 21
  • Мнения: 1 671
Мисля ,че можеш да се върнеш на работа, да поработиш малко и после да си продължиш майчинството. По този начин ти ще си титуляра и ще ти пазят мястото.

    Мисля че няма как да си прекъсне майчинството и после да го поднови пак. Thinking

Съвършено невъзможно.

Кандидатствай, но обясни, че би желала по-малка натовареност в първите няколко месеца, за да
се адаптираш и ти, и децата към новия ритъм.
Ако си ценен работник, шефовете ще се съобразят.

# 22
  • Мнения: 1 726
Цитат
Съвършено невъзможно.

Когато аз бях по майчинство, закриха фирмата в която работех. Посъветваха ме да помоля някой приятел ,който има фирма, да ме пише , че работя при него за 10-20 дни (не помня , колко точно бяха) и после да си доизкарам майчинството.

Общи условия

Активация на акаунт