Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 авг. 2008, 22:16 ч.

За етикетите

• 2 160
  • 54
  •   1
Отговори
Махате ли етикетите на дрехите и онези гадни хартийки (понякога и от плат), които жулят на кръста, бедрото и зад врата? Изрязвате, късате или носите така, само и само да не се повреди дрехата? А може би за някои с етикета навън е най-добре..  Laughing

Мен адски ме дразнят. Режа наред, но в 5% от случаите съсипвам дрехата.. Сутринта ми се случи за пореден път с чисто нова блуза (изрязвайки етикета се наруши цялостта на ръба и се разплете). Реших, че грешката е в моя телевизор и ми се ще да видя вие как процедирате..

# 1
Махам, разшивам ако е нужно и зашивам обратно.
КАто малък Монк съм, мразя остатък от отрязан етикет повече, отколкото целия ферман.

# 2
  • София
Ако ме дразнят-махам, ако не- не се занимавам.
Режа ги, разшивам ги, зависи от дрешката и материята. Никога досега не съм унищожавала дреха така.

# 3
Никога не ти се случва това, за което говори Рокси? (забравих да го спомена в темата - остатъците са по-гадни и от целите етикети, брр) И никога не ти трепва ръката като режеш? Евала!  Laughing

# 4
  • София
Никога не ти се случва това, за което говори Рокси? (забравих да го спомена в темата - остатъците са по-гадни и от целите етикети, брр) И никога не ти трепва ръката като режеш? Евала!  Laughing

Ева, това за мен ли е? Crazy

Не ми трепва ръката, като хирург подхождам към нещата  Laughing

# 5
  • Cофия
Режа само ако ми пречат.
Има на някои дрехи зашиват егати чаршафите за етикет, можеш да си ги четеш 2 седмици. Тях ги махам

# 6
Режа или разшивам, ако ми дразнят кожата. Иначе си стоят.

# 7
Режа етикетите почти винаги  Wink е за жалост понякога стават грешки, но зашивам после дупките  Whistling

# 8
  • Бургас
Ако ме дразнят етикетите, ги режа. Особено, ако са от онези фермани, за които споменава RS.  Laughing

Не ми се е случвало да съсипя дреха при махането на етикет.

# 9
В повечето случаи махам защото ме дразнят кожата. Рядко, но се е случвало да направя дупка.

# 10
  • Springfield, VA
КАто малък Монк съм, мразя остатък от отрязан етикет повече, отколкото целия ферман.

И аз така. Ако ми издуват, особено на по-тънки дрехи ги режа (ако не ме домързи). С етикетите отвън не ходя, но мъжът ми преди време беше излязъл с една блузка със залепен прозрачен етикет с размера на блузата, отпред, защото не го видял. После като се прибрал и видял как е ходил, щеше да получи удар, горкият ми заплес, той   action032

# 11
  • София
Почти нямам блуза с етикет, адски ме дразнят и пречат, на някои марки са много големи.  Crossing Arms
Така на моите дрехи, оставям само малкото етикетче на врата отзад.

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 10:20 от dollface

# 12
  • Burgas
Режа ги и ги хвърлям още като се прибера от шопинг. Дразнят ме, даже и не чета инструкциите за обработка.
С рязане не съм съсипвала дреха, но с разшиване съм Crazy

# 13
не ги махам ,защото не ме дразнят с изключение на споменатите от RS,тях режа .

# 14
  • pak tam
Ако е китайски боклук му махам етикета, защото е като шкурка. На марковите дрехи нищо не махам, аз ли си въобразявам не знам, но етикетите им  не ми дразнят кожата.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт