СТЯГАНЕ КОЖАТА НА ЦЯЛОТО ТЯЛО СЛЕД ОТСЛАБВАНЕ

  • 101 656
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 249
gith как свали толкова много кг?

# 151
  • Мнения: 1 424
За стягане на кожата помага упражнения или спорт + контрасни душове или обливане със студена(хладка) вода + хубав крем  Peace  От скоро ползвам крем Лавена с какаово масло , който овлажнява кожата страхотно и я прави "по- гъвкава " Друго не правя... а ако трябва да съм съвсем искрена и със спорта съм непостоянна  Embarassed
Много зависи колко кг за какво време се свалят и не на последно място годините  Peace  Старайте се да не сваляте повече от 8-9 кг на месец ,така на кожата  ще и е по-лесно да се стегне  Peace

Моята информация е по-скоро за килограм и половина на месец като препоръчителен темп за отслабване... Ако аз съм майка и умната си щерка смъкне 8-9 кила за един месец... не знам. Изобщо не става дума само за отпускане на кожата. Освен ако не тежи 180 кг... Rolling Eyes
Аз знам за 1 кг на седмица , тоест за 4 кг на месец  Peace
В горния пост го написах 8-9кг ,защото в много от диетите чета как момичетата свалят по 4-5 кг на седмица ,смятай колко стават за месец... Аз лично не мога , а и не искам чак толкова бързо да свалям. 8 кг за месец са по 2 кг седмично ,което си е поносимо и за организма и за кожата според мен, като максимум    Peace

# 152
  • Мнения: 8
Дами някоя от Вас да има опит с този продукт:


Беше ми препоръчан от консултантка в магазин, за стягане на кожата, по време или след отслабване.
Най вече предпазвал от появата на стрии, бил един от бестселърите им.

Всъщност се интересувам от продукт възвръщащ еластичността на кожата и противостарееща грижа за тяло.

# 153
  • Мнения: 3 410
Аз също отслабвам по 1 кг на седмица, точно за да не ми висне кожата, но освен това ходя веднъж седмично на  антицелулитен масаж, правя упражнения и използвам един боди тонер с който си мажа корема и краката и увивам с фолио. Засега съм добре, надявам се да не ми висне кожата на корема/за там се притеснявам най много/
Успех на всички Hug

# 154
  • София
  • Мнения: 4 177
Много съм доволна от скулптуриращата терапия на Ейвън.Има видим ефект,смятам да продължа с този крем Simple Smile!

Аз също, миналата година го използвах и сега май пак ще си го закупя, че е изгоден на половин цена.

# 155
  • Мнения: 78
добре, килограм на седмица надолу, после килограм и половина нагоре пред следващата /седмица/... дано да не съм права  Rolling Eyes

много ме забавлява тук един калкулатор на калориите - изчисляваш колко имаш намерение да изядеш, после пишеш колко тежиш и колко си висок, след което ти се изписва какъв е "излишъка" на /потенциално/ изяденото над необходимото за организма. после си избираш от меню със спортове - като ориентир дали даден спорт изгаря излишъка /за определено време или разстояние - напр. при разходка/.

и ако излишъка е минусов, т.е. си изял по-малко от нужното, ти изписва нещо от рода на "какъв спорт, бе, днеска имаш нужда от повече калории"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт