Случвало ли ви се е....да не ви пуснат с количка в магазин?

  • 7 871
  • 156
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
 ConfusedЗдравейте момичета, днес бях безкрайно шокирана - отидох да си напазарувам в един магазин някои нещица и като влязох ( с количката) ме уведомяват че не можело с колички!? Съответно попитах това от кога е, тъй като преди съм влизала с количката и си разглеждах колкото си искам (или поне докато големият мъж не се развика) . А сега......изненада. Взех си детето на ръце и си оставих количката във фоаето. Съответно купих само 2 неща защото с една ръка ми е малко невъзможно за повече, а разни състрадателни продавачки ми предлагаха да вземат детето на ръце, та аз да си избера!? Shocked Направо се вбесих Mr. Green Стана ми интересно имат ли право да недопускат майки с колички в магазините, а дори и табела не видях че е забранено. Може би вече не трябва да ходим по магазините или пък да си зарязваме децата пред тях, за да си напазаруваме.

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 15:02 от Reza

# 1
  • София
  • Мнения: 1 185
 #Crazy newsm78 #Crazy Тия хора откачиха, а кой казваш е магазина, че сега като се замисля, през уикенда бяхме в Самоков и влезнахме в Била и ми направ впечатление, че имаше 4-5 колички при охраната???

# 2
  • Канада
  • Мнения: 494
Не,не ми се е.Много се радвам,че тук където живея има всякакви удобства за мамите с деца.Ако това се случи тук,големи разправии ще станат.А пък честно казано,не виждам какъв е проблема ако се влезе в магазина с количката.Поне обосноваха ли се за тази забрана? newsm78

# 3
  • Мнения: 5 393
 Shocked  Може ли да запитам кой е този магазин?
Не ми се е случвало такова нещо. Не мисля, че имат право да забраняват бебешки колички да влизат. Close

# 4
  • Мнения: 23
Става въпрос за един не много голям магазин в Добрич за почистващи препарати, козметика и разни други нещица. А иначе казаха е си имали основателни причини. Като че ли на челото ми пише крадла - опасност.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
В БГ не са ми правили проблем за количката,но тук в много магазини,аптеки не е позволено да се влиза с бебешка количка #Cussing out

# 6
  • Канада
  • Мнения: 494
Егати и логиката.Все си мисля,че човек,ако иска да открадне няма значение дали е с количка или не Rolling EyesТака,освен да ме откажат да пазарувам в този магазин,не виждам какво друго могат да направят....

# 7
  • Мнения: 4 111
Не ми се е случвало и би ми било неприятно ако се случи. Няма да пазарувам от там. В магазини, в които трудно бих влязла с количката не влизам. Не бих оставила количката отвън, а с бебето в нея - немислимо.

# 8
  • Мнения: 35 891
учудвам се, че изобщо си пазарувала там
щях да се врътна и да си излеза

# 9
  • София
  • Мнения: 39 718
До сега не ми се е случвало. Вкарвам си количката навсякъде, а тя не е малка. Ако имам покупки на стоки, които ги има в съответния магазин - слагам в бебешката чанта и на багаж.

# 10
  • Мнения: 506
На мен ми се е случвало подобно нещо в магазин в Созопол. Rolling Eyes Повече не отидох в този магазин.

# 11
  • Мнения: 9 973
правят го с цел да не се краде,ама за нас е кофти
аз не влизам в такива магазини

# 12
  • Мнения: 2 090
Не ми се е случвало.
Абсурдно е това ooooh!?!?

# 13
  • Мнения: 3 010
Единствено ми се е случвало в МЕТРО, там може само със столчето за кола или с кенгуру. Но според тях това е от съображение за сигурност.
Иначе във всички други магазини си влизам с количката. Ако ми кажат нещо, просто няма да вляза повече там, как да го мъкна това дете на ръце и да пазарувам.  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 1 555
Не ми се е случвало, не бих пазарувала в такъв магазин.  Naughty Количката също не бих се оставила във фоайето, за да ходя да пазарувам с детето на ръце.

Общи условия

Активация на акаунт