Да го подкрепя ли?

  • 8 248
  • 154
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 562
Аз лично не искам да водя такъв живот - семейството е семейство, за да е заедно. Но това не важи за всички хора. Някои и така си живеят доволно.  Peace

Ти искаш ли непременно да сте заедно или можеш да приемеш една такава "раздяла"? Щом той отиде в София, ще те "издърпа" ли, щом се стабилизира? Ти искаш ли евентуално да се местиш? Отговори си на тези въпроси, обсъдете ги и вземете най-доброто решение не за моето, не за нечие друго, а именно за вашето семейство!  Peace

Успех в този труден избор!!!   bouquet

П. С. Упс, тя темата била доста старичка, а аз не погледнах и не съм я чела.  Embarassed А какво е развитието???  Confused

# 151
  • Мнения: 562
Ясно!
Ами добре е, че сте щастливи като семейство!  Heart Eyes  Приятно прекарване, докато сте заедно.
Значи се виждате всяка (или почти всяка събота и неделя)??? Ако е така - чудесно!!!  Heart Eyes
Още веднъж - успех!  Simple Smile

# 152
  • Мнения: 159
Бях спряла да пиша, защото темата се обърна на безсмислен спор за това , че София е пренаселена. Сега той е в София, ние в Търново. Трудно е много, но не чак толкова коллкото очаквах. Винаги има и светлина в тунела...Обичаме се и живеем доста по-добре, дори и да не си лягаме всяка вечер един до друг. Няма ги дребните караници за 5 лева, еднообразието от сутрин до вечер, и други елементарни подмятания от свия живот. Сега всичко е динамично а през времето когато сме заедно и като меден месец, дори и 10 години неразделно един до друг.

# 153
  • Мнения: 1 677
Бях спряла да пиша, защото темата се обърна на безсмислен спор за това , че София е пренаселена. Сега той е в София, ние в Търново. Трудно е много, но не чак толкова коллкото очаквах. Винаги има и светлина в тунела...Обичаме се и живеем доста по-добре, дори и да не си лягаме всяка вечер един до друг. Няма ги дребните караници за 5 лева, еднообразието от сутрин до вечер, и други елементарни подмятания от свия живот. Сега всичко е динамично а през времето когато сме заедно и като меден месец, дори и 10 години неразделно един до друг.
Радвам се, че промяната е освежила връзката ви.

Според мен такава промяна дейстав различно, просто защото хората сме различни. Аз съм имала такъв период. Първоначално, няколко месеца, беше както го описваш ти, но после аз се оказах натоварена с всички ангажименти около деца и дом, а и не мисля, че на децата им се отразява добре, когато единият родител отсъства от вкъщи редовно, съответно решихме да бъдем отново постоянно заедно - така се чувствоме всички по-добре.

# 154
  • Мнения: 159
Бубе,при нас засега той дори когато отсъства ми помагат родителите му. Ние с 9 год. ни дъщеря се справяме чудесно. Тя е добро дете. Трудно ми е вечер когато заспи, обикновенно висим по часове на телефоните кота хлапаци на 14 години. Вярно, че е гадно, но се надяваме ,че няма да е още дълго. Аз не искам да живеем в София и ще чакаме той да се премести тук в Търново. Жалко, че фирмата е международна и сега покрай кризата не се знае как ще се развият нещата за преместване.Говорим си колко се обичаме и си липсваме а през почивните дни наваксваме...

Общи условия

Активация на акаунт