Отчет на набор 2003 - 31

  • 12 025
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 421
steffi_k  споко и нашият е 17 кг(достигнати лятото, тръгне ли на детска веднага връща на 16 кг). От миналата година не е мръднал на килограми - само на височина. Интересното е, че яде, ама и много често посещава тоалетната Laughing
 Иначе за злоядството не мога да помогна - при щерката съм минала през всички възможни фази и хитрини.

Започнал е много да се закача с децата на площадката - не подбира дали са по-големи или по-малки от него. За него е вид игра, но...кога ли ще яде бой?!

# 46
  • Мнения: 223
Значи има и други като моята. Вече не знам какво да правя. Тя не сяда. Ама кат се замисля и тя посещава често тоалетната... Иначе един лекар ми каза да не се радвам на дебело дете... Та понякога с това се успокоявям... Ама тя е като клечка... И кат ме за питат `Ти храниш ли го тва дете` Направо ми иде ...

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Стефи,споко, и ние сме 17 кг.И ние от м.г. сме мръднали само на височина. И аз понякога се радвам ,че децата ми не са дебели  Peace.

# 48
  • София
  • Мнения: 7 673
Започнал е много да се закача с децата на площадката - не подбира дали са по-големи или по-малки от него. За него е вид игра, но...кога ли ще яде бой?!
И моят така....
А какъв речник вади....и каква уста..... Embarassed Embarassed Embarassed

# 49
  • Мнения: 2 125
Цоп и аз в темата Grinning
Относно млякото - пие прясно, айрян, яде кисело, но когато поиска. Не му давам задължително всеки ден, яденето е на последно място, "най-гадното нещо на света" е да яде.... Shocked #Crazy
Това дете как не се разболява от това злоядство - не знам. Да чукам на дърво, антибиотик не е пил през живота си и още се чудя и мая откъде е тая енергия у него Thinking Peace
На училище ще тръгне 1 месец, преди да е навършил 7 г.

Може ли и на мен паролата, че съм я забравила... Embarassed

# 50
  • София
  • Мнения: 4 397
И моя хубавец  Wink е 17кг., много са си добре децата ни  Hug
А на приказки от рода храня ли го, не го ли храня и от сорта съм " много любезна" с отговора, че ми е писнало  Mr. Green
Не стига, че свекърва ми само това и е в главата да ядат децата и само ги преследва и ми омръзна да и казвам да ги остави на мира, че когато са гладни ще ядат , та чуждите коментари ми идват в повечко  #2gunfire

# 51
  • Мнения: 1 142
Виждам,че за килограмите говорите.Марти е между17 и 18кг  обаче такъв случай нямате.Свекърва ми ,като го взима,преди това го мери у нас/17/ и след това у тях ги мери с брат им да им покаже,че хубаво ги е нахранила и децата са наддали с по един килограм.Оня ден ми го казаха,та съм се смяла на глас.Явно аз не си ги храня гарджетата. Party Laughing Grinning

# 52
  • Русе
  • Мнения: 7 794
И аз не храня моето, но поне има 20 кг.
Постоянно налита на бой и обижда. Оня ден каза на наша приятелка "смотанячка"  Embarassed

От понеделник остава с баща си и  дядо си за 4 дена (за първи път без мен или мама)  ooooh!. Надявам се да не го намеря 15 кг. Praynig

# 53
  • Мнения: 343
Марти е между17 и 18кг  обаче такъв случай нямате.Свекърва ми ,като го взима,преди това го мери у нас/17/ и след това у тях ги мери с брат им да им покаже,че хубаво ги е нахранила и децата са наддали с по един килограм.

 Joy Joy Кой ти каза, че нямаме. Случаят и при нас е подобен.  И Криси е между 17-18 кг., много енергия хвърля в игра и пак не се уморява.

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Пепи е 24кг  Mr. Green
А за анкетата-той ще тръгне на 6г10м

# 55
  • Мнения: 7 201
Честит рожден ден на Лора!
Да е здрава,красива,щастлива и ученолюбива!
Весел празник с много подаръци!



Дани е 23 кг,121 см. Flutter Стягаме се за село.Ще пътуваме с влак и е много развълнуван. Party Приятна неделя на всички!  bouquet

# 56
  • Мнения: 6 461
Да почерпя за Пламката ,малкия ми синковец Heart Eyes
Днес става на три годинки. Hug

# 57
  • Мнения: 4 967
Честит рожден ден на Лора! Здрава и красива да расте!
Честит рожден ден и на Плами на Дими! Да е жив и здрав малкият юнак!

# 58
  • София
  • Мнения: 7 673
Честит Рожден ден на Лора и от нас с Павката.  Hug newsm59
Честит рожден ден и на Плами на Дими!   Hug nbirthday

# 59
  • Мнения: 343
Честит рожден ден на Лора е Плами. Да са живи и здрави, щастливо детство и много послушни.  nbirthday  bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт