Весник"Будилникъ"

  • 708
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 959
Има ли някой от вас които са абонирани или си купуват весник Будилникъ.Мисля да се абонирам но незнам дали си заслужава.Ще се радвам на всяко мнение или предложение Grinning

# 1
  • Мнения: 382
А защо не го четеш онлайн? Или е различно съдържанието?

# 2
  • Мнения: 1 959
Това и аз го знам ама ми се иска весник да си го разглеждам с чаша кафе сутрин(даже и 1 път в седмицата)

# 3
  • Мнения: 2 032
Аз съм абонирана само защото исках да го получвам като беше майка ми тука, да има какво да прелиства. Иначе вестникът е се състои от преразказани (понякога неточно) истории от английския печат, има секция за Франция, Холандия и Чехия, задната страница прилича на тази на вестник 24 часа с разни разголени каки, единственото, което чета, са обявите, заради хумористичния ефект: има неща от рода на: "Ако имате проблеми с брака, здравето, красотата или бизнес плана, обадете се....." или "Молим Нонка Пенкова да ни се обади на.... да ни върне парите".
Не мисля, че си заслужава, но пък абонамента не е скъп, можеш да се абонираш за 6 месеца (май беше 18 лири, не помня)

# 4
  • Мнения: 1 959
Аз съм абонирана само защото исках да го получвам като беше майка ми тука, да има какво да прелиства. Иначе вестникът е се състои от преразказани (понякога неточно) истории от английския печат, има секция за Франция, Холандия и Чехия, задната страница прилича на тази на вестник 24 часа с разни разголени каки, единственото, което чета, са обявите, заради хумористичния ефект: има неща от рода на: "Ако имате проблеми с брака, здравето, красотата или бизнес плана, обадете се....." или "Молим Нонка Пенкова да ни се обади на.... да ни върне парите".
Не мисля, че си заслужава, но пък абонамента не е скъп, можеш да се абонираш за 6 месеца (май беше 18 лири, не помня)
Аз мислех да се абонирам за 2 месеца хем да видя дали ще ми носят весника на време.

# 5
Аз преди бях абонирана, но май нямаше много смисъл. Сега получавам БГ БЕН.

# 6
  • Мнения: 1 959
Аз преди бях абонирана, но май нямаше много смисъл. Сега получавам БГ БЕН.
Какво е БГ БЕН имаш ли линк кам това можеш ли да ми дадеш повече инфо

# 7
Мисля, че този линк към форума ще ти помогне: http://forum.bghelp.co.uk/forums/forumdisplay.php?f=20

Това е също БГ вестник тук, който аз лично намирам за по-полезен и интересен /зависи и кой какво го интересува, де/.

Надявам се да съм била полезна.

Общи условия

Активация на акаунт