Прическата - вкъщи и навън

  • 11 496
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 195
Здравейте момичета!  Hug

Ще ми е интересно да споделите с каква прическа се подвизавате в хола, кухнята и антрето вкъщи Simple Smile И с каква - на улицата и на работното място Simple Smile Мисля, че ще е чудесно да обменим идеи, щото поне аз въртя само 3-4 прически, ако изобщо могат да се нарекат с това гръмко име, и това е...
Айде аз си лягам, лека нощ на който не спи още и сладки сънища!

# 1
  • Мнения: 1 128
Аз само до три стигам LaughingПусната, на опашка и бритона хванат назад, малка ми е фантазията.

# 2
  • Мнения: X
Сутрин, след ставане- с рошава прическа. През деня на работа - с не чак толкова рошава прическа. А ако имам време да се стилизирам- с още по-рошава прическа Laughing

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
С пусната коса-рядко се връзвам на опашка

# 4
  • Мнения: 3 695
в къщи задължително съм с вързана коса защото много ме дразни, навън вече с пусната и направена  Wink

# 5
  • Мнения: 528
Вкъщи обикновено с вързана коса.
Навън различно, пусната, къдрава, рошава,  права, вързана...

# 6
  • Мнения: 1 731
В къщи с пусната или хванат бретон,навън -с кърпа. Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 17 402
Нямам прическа- ни вън, ни вкъщи Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 916
Аз само до три стигам LaughingПусната, на опашка и бритона хванат назад, малка ми е фантазията.

И аз така, само дето нямам бретон.

# 9
  • Мнения: 4 290
Вкъщи косата ми е прибрана. Не обичам да ми се вее и пречи. Навън прическата ми е според облеклото. Ако ме домързи да си правя такава, просто слагам шапка.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 753
Вкъщи- вързана на кок, вързана с щипка, с пусната права/ къдрава коса.
Навън- с пусната права/ къдрава коса, на кок или с кърпа.

# 11
  • Мнения: 195
И аз обикновено вкъщи я връзвам, а навън - пусната...но като е много топло обичам да я връзвам на върха на главата на опашка и после я сгъвам на две опашката и пак я връзвам с ластика, нали се сещате, става нещо като кок Simple Smile Готиното е като косата е мита същата сутрин или предишната вечер и е чиста и по-бухнала - много интересно се получава, щото кока става голям - и както викат колегите - ти пак си със самурайска прическа  Joy

А другата интересна прическа това лято ми направи впечатление - половината коса се връзва на върха на главата на опашка, после пак сгъната на две и става кокче, ама по-малко, и после останалата половин коса се сплита на една плитка настрани, много яко се получава...прическа малко от типа "a ла Лара Крофт". Хм,  Thinking аз я бях забравила тая прическа, ей са ще си я спретна пак Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 424
Вкъщи- вързана на кок или опашка
Навън- пусната или  хванат бритон назад или къдрава  Peace

# 13
  • Мнения: 3 459
С каквато вкъщи, такава и на вън.
Обикновено вързана или хваната с шнола  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 203
Вкъщи я връзвам повече, навън според настроението - пусната, вързана наполовина отзад на тила с шнола, вманиачена съм и на тема шалове за глава, сигурно имам вече 20 най-различни цветове и си слагам според цвета на дрехите и според настроението ми - или само около главата целия шал прибран отзад на кок, или с висящ отзад край - абе въобще голяма мания са ми шаловете Crazy

Общи условия

Активация на акаунт