СПЕШНО! - Пръсна ми веро в окото...

  • 8 186
  • 11
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Току-що докато миех чиниите и една голяма пяна от веро ми попадна в окото.  Cry Промих го веднага със студена вода, но в мамента сякаш имам някакво чуждо тяло в окото... Не боли, но е неприятно, сякаш дращи, когато мигам. Дали ще мине? Какво да правя? newsm78

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Вземи си от аптеката капки Тобрин- елиминират всякакви възпаления и много успокояват.

# 2
  • Мнения: 2 096
Напълни чаша с вода до ръба, потопи си окото и гледай вътре и мигай. Едва ли има чуждо тяло по скоро чувстваш сухота от препарата. Направи процедурата 2-3 пъти. До час два ще ти е минало.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Щте мине,няма страшно,случвало ми се е.В момента окото е раздразнено,за това е усещането за чуждо тяло,верото няма как да се забие в окото.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Напълни чаша с вода до ръба, потопи си окото и гледай вътре и мигай. Едва ли има чуждо тяло по скоро чувстваш сухота от препарата. Направи процедурата 2-3 пъти. До час два ще ти е минало.

Точно това направих веднага. Малко по-добре си усещам окото, дано наистина мине... Че и риба в момента пържа... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 313
нале имаше едни капки Визин които също успокояват

# 6
  • Мнения: 1 983
ох споко,капни си капки,аз така един ден си капнах спирт в окото без да искам и ... #Cussing out,мих с вода след това много време,слава богу виждам Wink

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Ами...като че ли вече ми минава окото  Simple Smile Макар и все още да усещам леко парене...

# 8
  • Мнения: 6 315
Добре си направила с промивката с вода - това помага най-добре в такива случаи. Дано по-бързо мине дискомфорта!

# 9
  • Мнения: 1 313

Цитат
Точно това направих веднага. Малко по-добре си усещам окото, дано наистина мине... Че и риба в момента пържа... Rolling Eyes
Цитат


Ама и ти си голям герой!Не остави фамилията гладна!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 782

Цитат
Точно това направих веднага. Малко по-добре си усещам окото, дано наистина мине... Че и риба в момента пържа... Rolling Eyes
Цитат


Ама и ти си голям герой!Не остави фамилията гладна!

 Mr. Green Като казах, че пържа риба имах предвид, че и от тигана може да ми пръсне олио в окото  Joy

# 11
  • Мнения: 4 473
Kissa,щом можеш да пишеш и и четеш тук,нищо ти няма Mr. Green
шегувам се,внимавай с олиото сега ,да не стане белята Wink

Общи условия

Активация на акаунт