Ако една жена каже...

  • 4 620
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
“Всяка жена си има цена. Моята е 100 хиляди. Бих правила секс за пари и не виждам смисъл да го крия. , какво бихте си помислили за нея и нейното здраве...  Embarassed

# 1
  • Мнения: 132
(по действителен случай...  Whistling )

# 2
  • Мнения: 1 877
...че в клюкарника ще ти отговорят най-добре

# 3
  • Мнения: 132
...че в клюкарника ще ти отговорят най-добре

интересува ме не толкова клюката, колкото енергийно-вибрационния ефект. аз имам мнение, но ми е интересно и други гледни точки

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 12:46 от Pease

# 4
  • Мнения: 600
...че в клюкарника ще ти отговорят най-добре

интересува ме не толкова клюката, колкото енергийно-вибрационния ефект. аз имам мнение, но ми е интересно и други гледни точки

 Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 132
да не би да смята някой че ако една жена предлага тялото си за 100000 лева(или по-малко), това остава без последствия за нейното здраве и аура? Нищо подобно!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Темата ти наистина е за клюкарника,тук се обсъждат здравословни проблеми!
П.П> И не виждам,защо се изчервяваш ,като си казваш цената?Може би е твърде малка или голяма???
100 000 евро,лева,долара или индонезийска  рупия newsm78

# 7
  • Мнения: 545
за т.нар. модели ли говориш? със сигурност е по-добре за здравето от нископлатените 'женски' професии.

еди
ПС не го приемай навътре, но ме ръчка така отвътре да попитам - каква трябва да е сумата за да е здравослновно и полезно?

да не би да смята някой че ако една жена предлага тялото си за 100000 лева(или по-малко), това остава без последствия за нейното здраве и аура? Нищо подобно!

# 8
  • Мнения: 132
  за да е здравослновно и полезно?
 
да е от сърце  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 111
Jesus, Mary and Joseph   Shocked

Не знам за аурата и здравето, но как ли се отразява на кармата?  Thinking

# 10
  • Мнения: 2 163
Не знам защо авторката не е написала, че става въпрос за Камелия... newsm78  Едва ли е голяма тайна, писаха във вестниците, гледах го и във две предавания. И все още чакаме авторката да ни напише нейното мнение за енергийно-вибрационния ефект от правенето на секс с или без пари...

# 11
  • Мнения: 4 392
Свят шарен.
Всеки има право на малко / или много/ простотия.
Като се смята за стока, да се продава.

# 12
  • Мнения: 132
специално не исках да конкретизирам личности, както и сумата не е най-важната, въпреки че за някои може да е шокираща и тя.

според мен от една страна това влияе на кармата - при сексуален акт още повече с някои хора с над милион на банкова сметка може да бъде осъществен кармичен обмен който да доведе и до неблагоприятни последствия върху аурата и съзнанието. Предполагам че хора които го правят може да не са запознати с последствията.
За съжаление самият факт че се заявява публично, може да е знак че едва ли не е въпрос на имидж, нещо престижно...
хората които правят покупката, може съответно и те да нямат представа какво се купува и колко купувачи е имало преди тях, със съответния отпечатък в аурата на обекта.

 

# 13
  • Мнения: 592
Те на тва му викам аз демокрация - къв е форОма, кви теми се разискват, баси и образованието имам! Боже, няма ли да слезеш да си прибереш вересиите!

# 14
  • София
  • Мнения: 2 430
специално не исках да конкретизирам личности, както и сумата не е най-важната, въпреки че за някои може да е шокираща и тя.

според мен от една страна това влияе на кармата - при сексуален акт още повече с някои хора с над милион на банкова сметка може да бъде осъществен кармичен обмен който да доведе и до неблагоприятни последствия върху аурата и съзнанието. Предполагам че хора които го правят може да не са запознати с последствията.
За съжаление самият факт че се заявява публично, може да е знак че едва ли не е въпрос на имидж, нещо престижно...
хората които правят покупката, може съответно и те да нямат представа какво се купува и колко купувачи е имало преди тях, със съответния отпечатък в аурата на обекта.
 
 




Нищо лично,но изказването ти ми напомня на една реклама на М-tel Joy

Общи условия

Активация на акаунт