Зодия за бъдещото бебе

  • 7 207
  • 87
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 77
Zdravejte,

Kakwo shte kajete za tema - planirani bebeta - koia zodia da izberem.
Vsichki roditeli, koito planirat rajdaniata si imat vyzmojnostta da izberat s kakwa zodia da dariat detsata si.
Az lichno sym pred takyv vypros i mi se iska da chuia i drugi mnenia

Последна редакция: вт, 27 сеп 2005, 03:26 от Туфка

# 1
  • Мнения: 299
Е аз планувах зодията на моето бебе и така и стана , но общо взето това е като игра на тото. Ако не беше станало от първия път едва ли щах да чакам 1 година за да улуча подходящата зодия. Иначе сега си имам едно сладко Овенче / И аз съм Овен/, което май от сега си проявява характерчето - тропа с крак ако не е неговото и други такива.

# 2
  • Мнения: 4 414
за мен това са напразни усилия:)) ние се родихме цял месец по-рано, така че и да бяхме планували зодия все тая:))) само Господ знае кога ще се случи случката...
от друга страна имам позната, която роди секцио, за да избере датата на раждането на бебето, че да са добре подредени звездите...което си е чисто вмешателство в работата на природата/според мен/
но ти, ако си имаш лични основания - пробвай!!
пък после се похвали дали се е получило Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 2 300
Сигурна съм, че ще чуеш най-различни мнения за най-добра зодия - за поне 12 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
Съвременната астрология доста се различава от това, което е била преди време, така че нямай много вяра в тези неща. Според източната астрология много по-важно  е например часът на раждане /т.е. асцендента/ отколкото слънчевия знак. Да не говорим, че като цяло нещата са комплексни и дори да планираш раждане в "добра" зодия може да се окаже, че времето на раждане не е подходящо!!!  Sad  Освен това има значение дали ще е момиче или момче! Така че по-добре не избирай прекалено много да не се получи обратното на това, което ти целиш! А в кръга на шегата - за Девите например казват че са много работливи, а ако знаеш аз какъв мързел съм - ле-леееее Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Wink Каквото и да решиш - пожелавам  да ти се роди най-прекрасното дете на земята!

# 4
  • Мнения: 4 965
Ети го е казала вече - наистина е игра на тото.
Няма лошо човек да подбере зодията на бъдещото си бебче (макар че аз изобщо не вярвам в зодии), но пак няма гаранция, че ще я улучите.
По случайност, моят термин се оказа в моята зодия и много се радвах, че ще си имам 2 Девички, а сега май ще са си цели Лъвчета (зависи от датата, която ще ми определят за секциото) и уж Лъвовете били от "трудните" зодии, ама сега пък да се стискам ли, че да уцеля определена дата. Най-важното за едно детенце е да е живо и здраво, пък зодията няма значение.
Аз също не бих чакала цяла година, за да бъдат децата ми определена зодия (ами ако не стане и през следващата или по-следващата година?).

# 5
  • Мнения: 1 731
Каквато зодия се роди детето ти -то тя е най-подходящата! Wink Всяко дете си е уникално само по себе си ,но каквато и зодия да е сигурна съм,че ще го обичате много  ylinfant .Характера на детето се определя от гените ,от средата,от възпитанието и може би на последно място идва зодията,пък и наистина е важно дали е момче или момиче.Тя май стана сложна- Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 77
Blagodaria vi za otgovorite!

Az se gotvia za vtora bremennost, koiato otnovo shte e planirana.
Pyrvoto mi detentse iskahme da e bliznatsi, kakto e nashia tati.
Az rajdam sectsio taka, che vsichko se poluchi.
 Sega iskame vtoro i poneje az sym Deva iskam deteto da e Telets. Towa znachi da chakam kraia na drugia mesets, no tati iska po-byrzo da stane (t.e Oven)..
Da ama zodiite ni hich ne sa savmestimi...

# 7
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Kitty
Zdravejte,

Kakwo shte kajete za tema - planirani bebeta - koia zodia da izberem.
Vsichki roditeli, koito planirat rajdaniata si imat vyzmojnostta da izberat s kakwa zodia da dariat detsata si.
Az lichno sym pred takyv vypros i mi se iska da chuia i drugi mnenia


Въпреки че астрологията ми е мнооооого интересна, аз имам собствено виждане за тези неща. А именно КОЛКОТО ХОРА - ТОЛКОВА ЗОДИИ! Все пак, наистина има поне 50% общовалидни характеристики за представителите на определен зодиакален знак. И естествено всяка зодия /както и всеки човек/ има своите предимства и недостатъци. Препоръчвам ти да прочетеш детския хороскоп в сайта. Авторката, Линда Гудман е светило в тази област. Друго, което мисля, че е важно /ако говорим за планиране от тази гледна точка/, все пак зодията на детето трябва да има поносимост с вашите - твоята и на таткото.

По въпроса, дали вие ще "дарите" детето си със зодия можем да поспорим Wink ! Според мен всяко създание се ражда под определена звезда, с поне 50 % оформен характер, останалото е работа на родителите!

В моето семейство никой не е с "планирана" зодия. И аз самата не съм правила изборите си по този параграф. Моят син е Скорпион. Води се една от най - оправните зодии, казват, че е добър за себе си, за останалите - не. Защото е безскрупулен и минава през всички, за да постигне целите си. Положителното в случая е упоритостта. Наистина се надявам, и виждам отсега, че е борбен и упорит, и няма да е "мамино синче" /най-разпространеното и кошмарно заболяване сред мъжете/! Е, на нас с таткото ни излизат мазоли на езика, ама си струва! И още много има, ама нямам време...

Та така, ако е толкова важно за теб, прочети това, което ти казах, и пиши какво мислиш! Във всички случаи ти пожелавам здраво и сладко бебече, родено под щастлива звезда! Grinning  Grinning  Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 77
Towa, razbira se ne e tolkova vajno za men, iavno izdrebniavam w tova otnoshenie. No kakto chovek svyrzva niakoi imena s hora, koito ne haresva taka i az sym zabeliazala naprimer, che trudno se razbiram s Ovni.

# 9
  • Мнения: 2 768
Аз също мисля, че колкото повече се мъчиш да планираш раждането на детето си, толкова природата (или този от горе  ideauu ) си прави шега с теб. Смешно или не, но за мен тези неща донякъде са предопределени. Довери се на съдбата си и действай смело! Овен или телец(кой знае, може и близнаци...), момиче или момче - направи си изненада!

# 10
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Kitty

Pyrvoto mi detentse iskahme da e bliznatsi, kakto e nashia tati.
Az rajdam sectsio taka, che vsichko se poluchi.


Хи хи хи, и нашият татко е близнаци, и точно затова се радвам, че детето ни не е Wink ... Но пък той е на границата с Телеца, така че може и да е по-различен!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ne e planirano, no v nas az, maika mi i basta mi sme bliznaci...kazvat, che e dvolichna zodia, a drugi, che jenite bliznaci sa nai-dobrite liubovnici:-)...

# 12
  • Мнения: 2 693
Цитат на: DEianaZ
che jenite bliznaci sa nai-dobrite liubovnici:-)...


Аз пък знам, че най-добрите любовници и омайници при жените са Рибите, а при мъжете - Скорпионите Wink . За първото не мога да твърдя от личен опит, защото не съм си имала много взимане-даване с жени Grinning , но за второто - хм, като гледам синковеца как наляга, прегръща и целува всичко що е в розово - може и да се окаже вярно, ще споделя след 15-тина години сигурно... Grinning

# 13
  • Мнения: 394
Цитат на: bobolenta
Цитат на: DEianaZ
che jenite bliznaci sa nai-dobrite liubovnici:-)...


Аз пък знам, че най-добрите любовници и омайници при жените са Рибите, а при мъжете - Скорпионите Wink . За първото не мога да твърдя от личен опит, защото не съм си имала много взимане-даване с жени Grinning , но за второто - хм, като гледам синковеца как наляга, прегръща и целува всичко що е в розово - може и да се окаже вярно, ще споделя след 15-тина години сигурно... Grinning


Това за Скорпионите е много вярно ... "Дебелите глави" казват, че типично за тази зодия е, че те са много силно интуитивни и имат засилен контакт с духовния свят.   Това им помага например да обзавеждат и подреждат съвършено хармонично дома си от гледна точка на енергетиката. (Забележи къде в къщи синът ти се чувства най-спокоен. Довери му се, ако реши, че твоята подредба на играчките не му допада и трябва да се промени ...) Тази силна интуитивност и духовност се проявява и в секса - Скорпионите усещат подсъзнателно нагласите и състоянието на човека отсреща и знаят кога, какво и как трябва да кажат/направят ..., освен това при Скорпионите оргазмът може да се превърне във "врата за медитация и за излизане в други измерения" ...(бърррр колко страшно прозвуча ... не вярвай на всичко!  Wink )
Скорпионите се реализират добре в творческите професии - архитекти, художници, като лекари са отлични диагностици ...

# 14
  • Мнения: 242
Абе аз от много време чувам, чета и от наблюдения знам че скорпионите са трудни хора, но изненада - щерката скорпион. е да я изхвърля ли  Laughing Не разбира се. толкова си се обичаме двете с нея, че нямам думи.  Иначе татко й рак. И двамата водни зодии и би трябвало да се разбират идеално, но милата си има предпочитания към мама... с изключение на къпането, там дърпа тати, и не питайте какво е след тях.... Sad

# 15
  • Мнения: 5 539
Аз много-много не съм се прицелвала, но все пак имах 1 наум и почти уцелих собствената си дата - със щерката сме през 4 дни. И двете сме Стрелец Laughing
Тежко му на тати, който е Телец /най-лошата комбинация според някои астролози/ Rolling Eyes

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Скропионът е класика в жанра - стриктно си спазва етикета - до обяд яде себе си, а следобяд другите.... Laughing Като оставим майтапа на страна, съм забелязала фрапантна разлика между октомврийските и ноеврийските такива....

аз изобщо не планирах кога ще правим и раждаме бебо и по закона на Мърфи се сбъднаха най-мрачните ми подозрения - Лъв /картонен, като всички мъже от зодията/ - тип много шум за нищо...като баща ми  Laughing  Laughing

А най-смешна беше сестра ми, която прави някакви мрачни номероложки изчисления и заяви, че датата на термина ми е "просто УЖАС" #Silly   baduu - следващата била добра, а после "Ужаса" /така и не разбрах какво точно имаше предвид/ бил още по-пълен  Rolling Eyes  /всеки луд с номера си!/.
Та в деня след термина ми - 29.07. ми се обади в 7,00 сутринта и  ми заяви най-сериозно, че днес трябва да родя. На обед звъннала на мъж ми да да му каже да ме кара в болницата. И къде на майтап, къде на истина родих в 23,57 мин. Три минути ни спасиха от "Ужаса" Grinning

# 17
  • Мнения: 8 769
Леле, Еlsi, на косъм си избягнала "ужаса", браво на теб и бебето! Laughing  Laughing  Sunglasses  Sunglasses И аз се опитвах да правя планове със зодията на дъщеря си, със сигурност не исках да е скорпион и дева, а по едни странни съображения не исках и да е водолей. Tермина ми беше за 25.03, и се бях примирила със зодия Риби, обаче детето реши, че ще излиза почти месец по-рано-02.02!  Shocked Хе, хе хе, не са лоши хора водолеите, само дето в рода вече да улучиш свободна дата през февруари си е майсторлък  ideauu Oт друга страна, детето си пасва идеално (според астролозите) с мама и тати, които съответно са близнаци и везни hug
А че избора си е тото е напълно вярно!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Туфи, какво имаш против скорпионите и девите? Май по твойта класация в къщи сме ударили бингото, а  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Туфи
Леле, Еlsi, на косъм си избягнала "ужаса", браво на теб и бебето! Laughing  Laughing  Sunglasses  Sunglasses И аз се опитвах да правя планове със зодията на дъщеря си, със сигурност не исках да е скорпион и дева, а по едни странни съображения не исках и да е водолей. Tермина ми беше за 25.03, и се бях примирила със зодия Риби, обаче детето реши, че ще излиза почти месец по-рано-02.02!  Shocked Хе, хе хе, не са лоши хора водолеите, само дето в рода вече да улучиш свободна дата през февруари си е майсторлък  ideauu Oт друга страна, детето си пасва идеално (според астролозите) с мама и тати, които съответно са близнаци и везни hug
А че избора си е тото е напълно вярно!


25.03 е Овен, а не Риби Wink А за февруари и при нас така стои въпроса. Laughing

# 20
  • Мнения: 8 769
Цитат на: bobolenta
Цитат на: Туфи
Леле, Еlsi, на косъм си избягнала "ужаса", браво на теб и бебето! Laughing  Laughing  Sunglasses  Sunglasses И аз се опитвах да правя планове със зодията на дъщеря си, със сигурност не исках да е скорпион и дева, а по едни странни съображения не исках и да е водолей. Tермина ми беше за 25.03, и се бях примирила със зодия Риби, обаче детето реши, че ще излиза почти месец по-рано-02.02!  Shocked Хе, хе хе, не са лоши хора водолеите, само дето в рода вече да улучиш свободна дата през февруари си е майсторлък  ideauu Oт друга страна, детето си пасва идеално (според астролозите) с мама и тати, които съответно са близнаци и везни hug
А че избора си е тото е напълно вярно!


25.03 е Овен, а не Риби Wink А за февруари и при нас така стои въпроса. Laughing

 Embarassed  Embarassed Печатна грешка, исках да напиша 25.02!!!Извинявам се!

# 21
  • Мнения: 8 769
Цитат на: elsi
Туфи, какво имаш против скорпионите и девите? Май по твойта класация в къщи сме ударили бингото, а  Grinning

Ами Еlsi, принципно нищо против, освен че не се разбирам много с такива хора. Една от най-добрите ми приятелки е Дева, обаче всички останали които познавам от тази зодия не ми пасват, включително и най-новото разочарование дойде от един мой братовчед (рд 09.09), който аз изключително уважавах до преди месец (буквално!). Не отричам положителните им качества, просто като типажи не са ми любимци. Същото е със скорпионите-има хора, с които се разбирам прекрасно, но в бившата работа имахме едно ГОЛЯМО ЛАЙНО, което беше освен всичко и скорпион и с него не можехме да се дишаме просто. Мисля, че не винаги е въпрос на зодия, макар да смятам, че тя доста влияе върху човешкия характер.
И защо да сте ударили бингото, вие от тези зодийки ли сте? Доколкото разбирам, детнцето ти е Лъвче....какво му е лошото?

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Лъвиците определено ме кефят, защото си отговарят на зодията, обаче мъжките представители от зодията са голяма смешка - кипри голями, със самочувствието на човек, който се е родил да работи цар, а като стане напечено могат само да ръмжат, пуфтят, да се цупят и да викат Simple Smile
Мъж ми е девичка - не е истина за какво става въпрос, трагедията е пълна. А иначе и от жените и аз не бях доскоро с добро мнение, обаче се запознах с едно адски свесно момиче.
Аз съм скорпи, обаче на фона на други, които познавам, съм направо бижу. Grinning

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Добре де, я някой ще ме светне ли каква зодия в края на краищата е моето бебе Ерик? Embarassed
Роден е на 20 април и във всички зодиакални справки прочетох, че е Овен. Телеца почвал от 21 или 22, на различните места е дадено различно.
Само, че ми казаха, че тази година Слънцето влизало в Телеца / или нещо от сорта беше/ в 19 часа и забравих колко минути на 19 април.
Т.е. детето ми Овен ли и или Телец? Защото по книги и хороскопи е Овен, но конкретно за тази година по изчисления излизало Теле.
Кво да правя? Хората като ме питат коя зодия е бебето не знам какво да им кажа и изпадам в същите дълги и объркани обяснениея като по-горе Embarassed

Ако има някой спец наоколо ще му бъда признателна ако ми се притече на помощ Sad

# 24
  • София
  • Мнения: 90
Ох, момичета, плашите ме  Cry
На мен мъжа ми е скорпион, а и бебчето ми ще е на границата между скорпион и стрелец... да взема да стискам до стрелец, че да има малко подкрепа за лъвската ми натура, а  Wink

# 25
  • Мнения: 8 769
Цитат на: elsi
Лъвиците определено ме кефят, защото си отговарят на зодията, обаче мъжките представители от зодията са голяма смешка - кипри голями, със самочувствието на човек, който се е родил да работи цар, а като стане напечено могат само да ръмжат, пуфтят, да се цупят и да викат Simple Smile

Да, съвсем си права:-)) Обаче пък на фона на някои други зодии са си супер Wink
Цитат на: elsi
Мъж ми е девичка - не е истина за какво става въпрос, трагедията е пълна. А иначе и от жените и аз не бях доскоро с добро мнение, обаче се запознах с едно адски свесно момиче.
Аз съм скорпи, обаче на фона на други, които познавам, съм направо бижу. Grinning

А свестни хора има от всички зодии, спор няма!

# 26
  • Мнения: 2 693
Цитат на: dodo_dodo
Добре де, я някой ще ме светне ли каква зодия в края на краищата е моето бебе Ерик? Embarassed
Роден е на 20 април и във всички зодиакални справки прочетох, че е Овен. Телеца почвал от 21 или 22, на различните места е дадено различно.
Само, че ми казаха, че тази година Слънцето влизало в Телеца / или нещо от сорта беше/ в 19 часа и забравих колко минути на 19 април.
Т.е. детето ми Овен ли и или Телец? Защото по книги и хороскопи е Овен, но конкретно за тази година по изчисления излизало Теле.
Кво да правя? Хората като ме питат коя зодия е бебето не знам какво да им кажа и изпадам в същите дълги и объркани обяснениея като по-горе Embarassed

Ако има някой спец наоколо ще му бъда признателна ако ми се притече на помощ Sad


Ерик е Овне Grinning ! И между другото, чудесна дата е избрал да се появи! И с Хитлер всичко така е започнало - родил се един слънчев 20-ти април... Wink  Grinning

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: bobolenta

Ерик е Овне Grinning ! И между другото, чудесна дата е избрал да се появи! И с Хитлер всичко така е започнало - родил се един слънчев 20-ти април... Wink  Grinning


 А Овне!Мислиш ли? Shocked
Ми той и Денис е Овне.......е, сега ми се взе животеца Shocked  Shocked  Shocked А колко изчисления и криви сметки бяха.....но ето, божа работа е всичко!
А за Хитлер не бях сигурна дали е на 20 или 21 и ако знаеш що ровене беше преди да вляза в болница...... Laughing

# 28
  • Мнения: 8 769
Цитат на: dodo_dodo

 А за Хитлер не бях сигурна дали е на 20 или 21 и ако знаеш що ровене беше преди да вляза в болница...... Laughing

На 20-ти, е на 20-тииии.... Wink  Wink И едната ми леля е на 20.04 и е много горда от това Laughing  Laughing  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 693
Цитат на: elsi
Лъвиците определено ме кефят, защото си отговарят на зодията, обаче мъжките представители от зодията са голяма смешка - кипри голями, със самочувствието на човек, който се е родил да работи цар, а като стане напечено могат само да ръмжат, пуфтят, да се цупят и да викат Simple Smile
Мъж ми е девичка - не е истина за какво става въпрос, трагедията е пълна. А иначе и от жените и аз не бях доскоро с добро мнение, обаче се запознах с едно адски свесно момиче.
Аз съм скорпи, обаче на фона на други, които познавам, съм направо бижу. Grinning


Добре де, аз познавам две скорпионки, с едната се разбирам, с другата - тя искаше да се разбираме ама аз я избягвах... А с мъжете - никакъв проблем! Може и да е заради зодията ми /принципно основно Рибите се разбират със скорпита/, но се радвам, че детенце е скорпи, въпреки характереца му. Предпочитам да е по-самостоятелен и оправен, не утре като му вземат камиончето да идва аз да му уреждам бизнеса...

Помня как като ми определиха термина за 17.11, простото свекървище /което е стрелец/ ми вика "Не може ли да устискаш малко да е стрелец, да не е скорпион че са много Shocked  ЛОШИ Shocked  хора?". Аз и обясних, че по-лош от мен едва ли ще е, така че да се радва на каквото дойде, само да е живо и здраво и други неща ама ще пропусна, че нали не мога да псувам вече... Sad  И не само че не се "стисках", ами го родих "душевадец" на 8-ми, 9 дни преди термина, та тя окончателно се ужаси... Twisted Evil

И все пак всичко е до човек, до среда, до възпитание!

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: Туфи
Цитат на: dodo_dodo

 А за Хитлер не бях сигурна дали е на 20 или 21 и ако знаеш що ровене беше преди да вляза в болница...... Laughing

На 20-ти, е на 20-тииии.... Wink  Wink


абе ще ми цъфнат налъмите то се е видяло Laughing
ерик от сега ми прави демонстрации на проклето нравче!
по цял ден вряка и само ядене му дай! Imp
с хастара навън вече ме обръща, познай кво прави и в момента дори! Imp

# 31
  • София
  • Мнения: 938
В къщи сме Лъвица и Стрелец, а бедната душичка се пада Козирогче....Горкото, не е случило на родители  Laughing Освен ако не се напъна по-рано за една Стрелче, но тогава с таткото ще ми спрат на мен тоците  Shocked

# 32
  • Мнения: 2 693
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: bobolenta

Ерик е Овне Grinning ! И между другото, чудесна дата е избрал да се появи! И с Хитлер всичко така е започнало - родил се един слънчев 20-ти април... Wink  Grinning


 А Овне!Мислиш ли? Shocked
Ми той и Денис е Овне.......е, сега ми се взе животеца Shocked  Shocked  Shocked А колко изчисления и криви сметки бяха.....но ето, божа работа е всичко!
А за Хитлер не бях сигурна дали е на 20 или 21 и ако знаеш що ровене беше преди да вляза в болница...... Laughing


Сигурна съм, че е Овне! Но е мнооооооого близо до Телец, така че не се отчайвай! Мен това ме спасява, че мъж ми много се влияе от Телец, иначе да съм го убила ако беше чист Близнаци. Между другото и аз имам Овни около мен, ама това не значи, че се търпим, ама ти нямаш избор... Grinning

А Хитлер е на 20-ти, винаги го отбелязвам с чаша вино, няма как да сбъркам датата... Grinning

# 33
  • Мнения: 370
Ние вкъщи сме 1 бр. Лъвица, 1 бр. Козирог, 1 бр. куче- Теле... Таткото все обясняваше как му стигат лъвове в живота- аз, майка ми, баща му, гаджето на свеки...- обаче ХЪЦ! бебка ще си е лъвче, даже и сега си проявява Лъвския нрав и категорично отказва да стои покорна... Съсипа ми сексуалния живот - хванах вече паяжини  Laughing.

# 34
  • Мнения: 2 051
Цитат на: dodo_dodo
Само, че ми казаха, че тази година Слънцето влизало в Телеца / или нещо от сорта беше/ в 19 часа и забравих колко минути на 19 април.
Т.е. детето ми Овен ли и или Телец? Защото по книги и хороскопи е Овен, но конкретно за тази година по изчисления излизало Теле.


Точно така, тази година Слънцето влиза в Телеца на 19 април. Всяка година има леко преместване на часа на преминаване от един знак в друг. За Телеца това е 19 април 17 ч. и 51 мин. по Гринуич, тук това влизане е 2 часа по-рано (през месеците с лятно часово време се смятат 3 часа по-рано, защото таблиците не отчитат лятното време).
Така че тази година 20 април е изцяло в Телеца. За по-точни изчисления за тези гранични дати правете справки в ефемеридите, независимо дали в американски или швейцарски издания (тези два вида са най-разпространени).

# 35
  • София
  • Мнения: 77
Sega iskame vtoro i poneje az sym Deva iskam deteto da e Telets. Towa znachi da chakam kraia na drugia mesets, no tati iska po-byrzo da stane (t.e Oven)..
Da ama zodiite ni hich ne sa savmestimi...
Цитат


Taka kato cheta maj po-dobre da izchakam za edno Telche, vmesto Owen...+-1 mesets, niama znachenie - vajnoto e wse pak da ima niakakwa predopredelena syvmestimost

# 36
  • София
  • Мнения: 77
Ooop, greshka - tsitatyt e gornia tekst!!!

# 37
  • Мнения: 5 539
А ако не стане до догодина ли ще чакате Wink

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: vedrra
Цитат на: dodo_dodo
Само, че ми казаха, че тази година Слънцето влизало в Телеца / или нещо от сорта беше/ в 19 часа и забравих колко минути на 19 април.
Т.е. детето ми Овен ли и или Телец? Защото по книги и хороскопи е Овен, но конкретно за тази година по изчисления излизало Теле.


Точно така, тази година Слънцето влиза в Телеца на 19 април. Всяка година има леко преместване на часа на преминаване от един знак в друг. За Телеца това е 19 април 17 ч. и 51 мин. по Гринуич, тук това влизане е 2 часа по-рано (през месеците с лятно часово време се смятат 3 часа по-рано, защото таблиците не отчитат лятното време).
Така че тази година 20 април е изцяло в Телеца. За по-точни изчисления за тези гранични дати правете справки в ефемеридите, независимо дали в американски или швейцарски издания (тези два вида са най-разпространени).


благодаря ти, но това какво значи - овен или теле е бебето ми?

# 39
  • София
  • Мнения: 77
Цитат
А ако не стане до догодина ли ще чакате


ne razbira se

Prosto shte pochna ot Telets, pyk kogato stane

# 40
  • Варна
  • Мнения: 332
Аз си мислех, че ще имам дъщеря девичка (терминът ми беше на 29.08.2002 г.), но детето се роди 8 дена по-рано, за да ми се поднесе като подарък за рождения ми ден - 21.08. И така и двете сме лъвици, а тати е овен. Сега когато малката проявява характер, тати все казва ами на мама прилича, те родените на тази дата са такива инатчета Simple Smile.

# 41
хей!  кажете нещо добро за лъвчетата! до тук разбирам само че са "трудна зодия" и инати Sad
моето момиченце  ще е лъвче (най-вероятно) .... от сега си личи само, че е много буйна Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 051
Цитат на: dodo_dodo
[благодаря ти, но това какво значи - овен или теле е бебето ми?


Tele е отвсякъде, щом е на 20-ти. И тези на 19-ти след 15 часа и те са телета.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 332
Цитат на: Stasch
хей!  кажете нещо добро за лъвчетата! до тук разбирам само че са "трудна зодия" и инати Sad
моето момиченце  ще е лъвче (най-вероятно) .... от сега си личи само, че е много буйна Simple Smile


Моето лъвче е лъчезарно, общително, усмихнато дете, много жизнена и кипяща от енергия.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 300
Зодиакът е пръстен от тринадесет съзвездия, през които преминава Слънцето в течение на годината и затова те се наричат зодиакални. Първото от тях е съзвездието Овен, което бележи началото на пролетта, а последното е Риби. Зодиакално съзвездие не може да се наблюдава, когато Слънцето се проектира в него. Зодиакални са съзвездията Овен, Телец, Близнаци, Рак, Лъв, Дева, Везни, Скорпион, Змиеносец, Стрелец, Козирог, Водолей и Риби.

Това е информация от http://www.bgastronomy.com. Нямам астрономическо образование и не съм много наясно с нещата свързани със съзвездията, но от чичо си, който е астроном и работи във Варненската обсерватория зная, че това наистина е така. Оказва се, че че нещата, които са известни на астрономите не се взимат под внимание от съвременната астрология /или поне що се отнася до западната - разглеждала съм таблици от индийската астрология/джотиш/, спред която аз съм родена в съзвездие лъв /началото на септември месец/, а не дева, т.е. те отчитат изместванията на съзвездията и съответно 13 то съзвездие./ Според мен има много резон в астрологията - една от най-древните науки - но за съжаление тя е стъпила на грешна база и от там информацията, която ни дава едва ли е съвсем коректна Rolling Eyes  Не зная как точно са разположени съзвездията в месеците Confused , но ми е любопитно - ако някой има информация Rolling Eyes  Confused:  ... Някой по-горе беше споменал /но не помня кой Embarassed/ , че що се отнася до децата нещата в известен смисъл са предопределени и аз съм напълно съгласна - мисля, че това са "Божи работи" и ние имаме много малко роля в тях Rolling Eyes

# 45
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
moiat Adrian susto e luv i e mnogo liubveobilen, milichuk i dobrichuk

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Цитат на: elsi
....
А най-смешна беше сестра ми, която прави някакви мрачни номероложки изчисления и заяви, че датата на термина ми е "просто УЖАС" #Silly   baduu - следващата била добра, а после "Ужаса" /така и не разбрах какво точно имаше предвид/ бил още по-пълен  Rolling Eyes  /всеки луд с номера си!/.
Та в деня след термина ми - 29.07. ми се обади в 7,00 сутринта и  ми заяви най-сериозно, че днес трябва да родя. На обед звъннала на мъж ми да да му каже да ме кара в болницата. И къде на майтап, къде на истина родих в 23,57 мин. Три минути ни спасиха от "Ужаса" Grinning


Значи аз съм уцелила ужаса според сестра ти 30.07.03, освен ако ме е спасила годината  Simple Smile  , щото мойто момче е истинско ангелче .... засега

П.С. И аз съм скорпион, но не ми личи много  Grinning

# 47
  • Мнения: 394
Цитат на: dodo_dodo
 

 но това какво значи - овен или теле е бебето ми?


Здрасти, Додо!

Ако искаш прати ми точна дата и час на раждане на Ерик и ще ти пусна един хороскоп.

С поздрав! Wink

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Цитат на: Stasch
хей!  кажете нещо добро за лъвчетата! до тук разбирам само че са "трудна зодия" и инати Sad
моето момиченце  ще е лъвче (най-вероятно) .... от сега си личи само, че е много буйна Simple Smile


Напълно подкрепям Снежа и Деяна, лъвчетата са умни, жизнерадостни, любопитни, контактни, енергични и емоционални. Още много неща мога да изброявам, но едно повечето дечица са такива, второ нали знаеш, че родното жабче винаги е най-зелено и краставо Grinning  

Едно е сигурно, ако си родиш лъвче - ще ти стопи силиците и няма да скучаеш Laughing и не се връзвай толко на зодиите, горните ми постинги ги писах за забава.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Цитат на: Karen
Цитат на: elsi
....
А най-смешна беше сестра ми, която прави някакви мрачни номероложки изчисления и заяви, че датата на термина ми е "просто УЖАС" #Silly   baduu - следващата била добра, а после "Ужаса" /така и не разбрах какво точно имаше предвид/ бил още по-пълен  Rolling Eyes  /всеки луд с номера си!/.
Та в деня след термина ми - 29.07. ми се обади в 7,00 сутринта и  ми заяви най-сериозно, че днес трябва да родя. На обед звъннала на мъж ми да да му каже да ме кара в болницата. И къде на майтап, къде на истина родих в 23,57 мин. Три минути ни спасиха от "Ужаса" Grinning


Значи аз съм уцелила ужаса според сестра ти 30.07.03, освен ако ме е спасила годината  Simple Smile  , щото мойто момче е истинско ангелче .... засега

П.С. И аз съм скорпион, но не ми личи много  Grinning


Мила Карен, че ние сме раждали по едно и също време м.г.  Simple Smile Задължително трябва да ги запознаем хлапчовците  Grinning
Предходната година - 2002-ра на 30.07. се роди синчето на едно много близко приятелско семейство. Та тяхната баба /приятелка на майка ми/ като ми звънна преди да ми честити първо попита толко ли не съм могла да устискам 3 минути Shocked  Stuck Out Tongue Та така, както виждаш, не можеш да угодиш на всички Grinning  А, а в Борисовата градина се запознах с един много сладък Митко /и баба му/, също роден на 30.07.03. Явно деня е подходящ за хубави лъвчета. А за "ужаса" на сестра ми, не се връзвай, тя е малко лудичка и освен това нямаше предвид характера на детето, а че сумата от числата не била от най-благоприятните, но е пълен лаик с тея сметки, това го разправих за майтап.
И по скорпионски сме колежки, ти на коя дата си?
и хич, не се извинявай за зодията, толко сме добрички, че всички ни се качват на главата.

# 50
  • Мнения: 343
Ама тук най-много лъвчета и скорпиончета май  Laughing  Laughing  Laughing

А пък аз си имам вкъщи двама козирози. Ние първо играхме за стрелец, ама не стана и като продължихме хоп термин рождения ден на таткото. През цялото време той ми разправяше "ще видиш бебето ще се роди на термина си, то ние козирозите сме си сериозни хора" и то пак хоп - така и стана  Grinning  Какво да ги правиш "сериозни хора"  Wink

# 51
  • Мнения: 2 655
Цитат на: elsi
Скропионът е класика в жанра - стриктно си спазва етикета - до обяд яде себе си, а следобяд другите.... Laughing Като оставим майтапа на страна, съм забелязала фрапантна разлика между октомврийските и ноеврийските такива....

аз изобщо не планирах кога ще правим и раждаме бебо и по закона на Мърфи се сбъднаха най-мрачните ми подозрения - Лъв /картонен, като всички мъже от зодията/ - тип много шум за нищо...като баща ми  Laughing  Laughing


 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing Съпугът ми е Скорпион от ноемврийските, а аз съм Лъв затова много се смях  Laughing  Laughing  Laughing на твоите изводи.
Да ти е жив и здрав малкият палавник зодия Лъв.
От тях стават чудесни мъже и са големи любовчии. Laughing  Тежко ти и горко. Правя си майтап. Във Варна работех с двама управители и собственици на фирми зодия Лъв. Много добри впечатления имам от бизнес-контакта си с тях. Страхотно амбициозни и добри успяващи ръководители. Много любознателни и предприемчиви. Наистина те "изцеждат", искат да научат законите за 20 минути, ама не ставаше Laughing. И все имат въпроси и си записват, много са смешни Laughing  Laughing  Laughing .
Надявам се скоро и ние да се включим с бебе Лъв /термин 17.08/, а ако е момче като Вашето и малко по рано 09.08 мама ще е най-щастлива. Wink  Wink  Wink

За Скорпиона мога да напиша дълги страници. Със съпругът ми се познаваме от години и си знаем номерата, но на пук на всички хороскопи се разбираме чудесно.
 Wink Забравих и баща ми е Скорпион Laughing  Laughing  Laughing.
Минала съм половин живот с тази школа, сигурно указва влияние. Wink  Wink  Wink

# 52
  • Мнения: 5 500
Цитат на: elsi
обаче мъжките представители от зодията са голяма смешка - кипри голями, със самочувствието на човек, който се е родил да работи цар, а като стане напечено могат само да ръмжат, пуфтят, да се цупят и да викат Simple Smile
Мъж ми е девичка - не е истина за какво става въпрос, трагедията е пълна.



Абе, мъж ми е Дева, супер сладурско си е Wink  Wink  Wink
обаче, бих казала, че трагедията при нас е Малкото Лъвче, дето още от сега ни върти на малко пръстче Sign Exclamation Снощи се съдра от рев, дето не му дадохме да си играе с шише от мин. вода и капачката най-вече. И понеже не се издържаше от рев, щеше да ни пукне тъпанчетата и ред сълзи, сополи, лиги, аз много жална, айде от мен да мине. В момента, в който устети капачката в ръка, бам в устата, на четири крака, пълзи, бута битулката по земята и ръмжи като тигърче.
Мир и спокойствие и Любов Sign Exclamation
А, иначе съм си Стрелец, мммм много хубави хора сме. Хич в къщи не ни се стои, все улиците мерим. Като щях да ходя да раждам, защото преносих, само си изчислявах как да го наглася да се роди поне с Асцендент Стрелец, защото не можахме да го измайсторим да е Дева. Не, че нещо е станало както го мислиш, но няма случайни неща на тоя свят.

# 53
  • Мнения: 8 769
Цитат на: dodo_dodo

благодаря ти, но това какво значи - овен или теле е бебето ми?

Не се притеснявай, dodo_dodo, дали е едното или другото-все е рогат добитък Wink  Rolling Eyes  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing (да не се засегнеш сега за думата "добитък" Sign Exclamation ) Wink  Rolling Eyes И в двата случая ще разбива стени с главата си Wink  Banghead

# 54
  • Мнения: 244
Цитат на: Kitty
Zdravejte,

Kakwo shte kajete za tema - planirani bebeta - koia zodia da izberem.
Vsichki roditeli, koito planirat rajdaniata si imat vyzmojnostta da izberat s kakwa zodia da dariat detsata si.
Az lichno sym pred takyv vypros i mi se iska da chuia i drugi mnenia


nashta si beshe planirana sa owne kato maika si Simple Smile))))))), i si se rodi ovne.. 8 dni po-kusno ot moia rojden den Simple Smile)

uspeh na wsichkiiiii

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: Туфи
Цитат на: dodo_dodo

благодаря ти, но това какво значи - овен или теле е бебето ми?

Не се притеснявай, dodo_dodo, дали е едното или другото-все е рогат добитък Wink  Rolling Eyes  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing (да не се засегнеш сега за думата "добитък" Sign Exclamation ) Wink  Rolling Eyes И в двата случая ще разбива стени с главата си Wink  Banghead



не се обиждам, мъжът ми отдавна каза, че ще си правим обор в къщи Laughing  Laughing  Laughing

# 56
  • Мнения: 834
Здрасти, ще споделя с теб как аз се отказах от идеята нашето бебе да бъде определена зодия. Незнам защо бях си въобразила, че зодията лъв е най- подходяща за бъдещото ни бебе, но съпругът ми прие идеята (може би за да ми угоди).И така след сватбата ние започнахме да изчакваме подходящият момент. Но уви не се получи и тогава си казах ние толкова много искаме бебе -готова ли съм да чакам до догодина? Истината е че не бях решила и тогава отидохме на почивка в малък семеен хотел.От дума на дума както обикновенно става се оказа, че синът на собствениците на хотела е женен от 10 г и не могат да имат деца. Болката на тези хора беше изключително осезаема и не мога да ти опиша как се почувствах тогава. Дадох си ясна сметка какво невероятно щастие е това, а как аз се опитвам да се правя на всесилна. Не искам в никакав случай да си помислиш, че съм против планирането, но сега когато съм бременна и изключително щастлива от този факт единственото което искам е едно живо и здраво бебе. Същото пожелавам и на теб! Grinning

# 57
  • София
  • Мнения: 77
Цитат
nashta si beshe planirana sa owne kato maika si ))))))), i si se rodi ovne.. 8 dni po-kusno ot moia rojden den )

uspeh na wsichkiiiii



Браво, че се получило - много готина дъщеря имаш.
При мен идеята е, че трудно се разбирам с тази зодия. Вярное, че е до човек, но аз не съм попадал на такъв.


Цитат
Здрасти, ще споделя с теб как аз се отказах от идеята нашето бебе да бъде определена зодия. Незнам защо бях си въобразила, че зодията лъв е най- подходяща за бъдещото ни бебе..


Да, аз не смятам да чакам определена зодия, а просто да пропусна Овен..но от друга страна ми се иска да почна опитите, затова зададох тази тема..

# 58
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Kitty
При мен идеята е, че трудно се разбирам с тази зодия. Вярное, че е до човек, но аз не съм попадал на такъв.


И аз не съм, не си само ти! Grinning  Grinning  Grinning

Съветвам те да пропуснеш Овена Wink , и давай напред!

Успех и леко бременеене /като стане/! Grinning  Grinning  Grinning

# 59
  • София
  • Мнения: 77
Цитат
И аз не съм, не си само ти!    

Съветвам те да пропуснеш Овена  , и давай напред!

 



А ти каква зодия си?

# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Цитат на: Stasch
хей!  кажете нещо добро за лъвчетата! до тук разбирам само че са "трудна зодия" и инати Sad
моето момиченце  ще е лъвче (най-вероятно) .... от сега си личи само, че е много буйна Simple Smile


Моите и двамата са лъвчета. За мен си е идеална зодия. Голямата имаше шанс да е рак, а малкия трябваше да е дева. И за двамата се надявах да се получат лъвчета и стана. Хубава зодия си е според мен.

Но са много различни. Дъщеря ми е дете-мечта - кротка, изпълнителна, спокойна, уравновесена, но изключително капризна и претенциозна. Но за последното не е виновна зодията.  Simple Smile Поне така казва баща й. Докато малкия е буен, непокорен, луд, много по-самостоятелен и независим. Понякога имам чувството, че са на двата полюса.

Като цяло обаче, лъва за мен си е супер зодия и винаги са ме учудвали забележки от рода на "Ооооо, два лъва! Не искам да те мисля!" Какво пък има да ме мислят? Аз самата съм скорпион и си се оправям с лъвовете съвсем спокойно. Laughing  Laughing  Laughing

# 61
Хе-хееее  дано и моето момиченце да е такова Simple Smile, но дори и да е най-голямото зверче, пак ще си я обичам Simple Smile .... искам само да ми е жива и здрава!
Преди и аз си мислех, че ако имам дете ще го прицеля да е някоя зодия с която се разбирам - от земните или от водните....... но като знам, че хората с години чакат дете, си помислих, че не е редно аз да се опитвам да определям КОГА. Знам само че го искам и съм безкрайно щастлива като усещам ритничетата на моето малко момиченце, което расте в мен.

# 62
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Тази идея за планираните бебета според зодията май не е най-добрата, защото освен датата на която се ражда има значение и часа Wink а не знам кой е способен да го изчисли точно, освен това за отношенията му в дома знам, че играеха някакви планети Embarassed  простете но не помня точно как и какво и защо, но замисъла беше, че зодията съвсем не е определящата, в различните аспекти имаха значение другите-асценденти, венера в коя планета(или май беше в кой дом е Rolling Eyes ), марс и т.н.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: redhat
Тази идея за планираните бебета според зодията май не е най-добрата, защото освен датата на която се ражда има значение и часа Wink а не знам кой е способен да го изчисли точно, освен това за отношенията му в дома знам, че играеха някакви планети Embarassed  простете но не помня точно как и какво и защо, но замисъла беше, че зодията съвсем не е определящата, в различните аспекти имаха значение другите-асценденти, венера в коя планета(или май беше в кой дом е Rolling Eyes ), марс и т.н.


Така е! Освен това има 13 а не 12 зодиакални съзвездия, но както е казано: "Едно си баба знае, едно си баба бае." Laughing  Laughing  Wink  Joy :smilecolros:

# 64
  • Мнения: 421
Дъщеря ми е Скорпион-ноемврийски!Родих с планирано секцио, но и без него пак щеше да си е скорпи!Вече е на 7м., но е страшно упорита, адски много се налага,а в същото време е много лъчезарно и спокойно дете(когато поиска). Единствено от хороскопите се съобразих с името и в зависимост от деня на раждане. И нали беше планирано на 10.11.2003г. беше добре да се казва Александра. Аз се двуомях между Александрина, но според книгата на Муси Дачева-Номерологичен именник-вибрациите на  личното име определят до голяма степен съдбата.
Името на човек е като етикетче, пришито на дрехата, която облича нововъплатения дух, за да измине онази част от пътя си, прекосяваща физическото ниво на съществуване.
 Wink  Wink  Wink

# 65
  • sofia
  • Мнения: 1 606
"Айде и аз да се разпиша в групата на скорпионите Laughing  Laughing  Laughing Не стига, че аз съм скорпион - ноемврийски натурален ( разбирай много добричък), ами и дребуса и той ноемврийско скорпи с всичките му салтанати. Баща му много се надяваше горкия Wink  поне детенце да не е скорпи, че "Много щяло да му дойде", ама на.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 336
май 2003 е била доста лъвска - и ние сме лъвчета (аз и бебка-31.07.2003) тати е Дева и само се оплаква, че сме му съкратили живота
иначе наистина е божа работа - много исках да имам момиченце лъвица - есента на 2001 започнахме опитите и 1 година не се получаваше - докато не дойде време пак за лъва - и чудото стана

# 67
  • Мнения: 394
Цитат на: redhat
Тази идея за планираните бебета според зодията май не е най-добрата, защото освен датата на която се ражда има значение и часа Wink а не знам кой е способен да го изчисли точно, освен това за отношенията му в дома знам, че играеха някакви планети Embarassed  простете но не помня точно как и какво и защо, но замисъла беше, че зодията съвсем не е определящата, в различните аспекти имаха значение другите-асценденти, венера в коя планета(или май беше в кой дом е Rolling Eyes ), марс и т.н.


Това е много вярно! Трябва да се има задължително предвид асцендента! После е много важно какви фигури - тригони, квадратури и противостояния и т.н. правят помежду си отделните планети и в кои домове се намират в часа на раждането.  Въобще астрологията си е доста сериозна наука - натъпкана с математика, геометрия, астрономия и езотерика ...  Wink
 
Като казах езотерика ... "Дебелите глави" казват, че денят, часът и мястото на раждане на всеки човек не са случайни. Според Майкъл Нютън (американски психиатър и психолог, посветил над 20 години на хипнотичната регресия) душата на бъдещия човек, направлявана от "духовните учители" избира семейството, родителите и кога да се роди, за да има необходимите условия и способности да осъществи мисията, с която идва тук. Дори да е само хипотеза, звучи интересно ... Wink
Както казва моята приятелка: По-добре човек да не се бърка в Божиите работи! Каквото има да се случи, непременно се случва ...  Grinning

# 68
  • Мнения: 5 539
Сиана, виждам, че се занимаваш с астрология. Би ли казала на кратко как се изчислява асцендента? Laughing
Благодаря предварително Grinning

# 69
  • Мнения: 394
Цитат на: lilita
Сиана, виждам, че се занимаваш с астрология. Би ли казала на кратко как се изчислява асцендента? Laughing
Благодаря предварително Grinning


Аааа аз съм само любител и съм съвсем боса ... Хич ме няма!  Embarassed

Това, което са ми обяснявали е, че асцендентът показва кой зодиакален знак се е намирал на източния хоризонт в мига на раждането. (Той дава характера на душата, дарбите,  реакциите в кризисни ситуации и темперамент) Според деня, часа и мястото на раждане се вади положението на всяка планета върху звездната карта в градуси и минути. Чертае се картата на хороскопа с различните домове и от там нататък почва едно разглеждане под лупа:
1. Всяка планета има определено значение.
2. В зависимост от това в кой дом на хороскопа се намира съответната планета, тя носи различни вибрации и влияния.
3. Конфигурациите, в които влизат помежду си различните планети също имат голямо значение.

Абе не е много лесна работа ...  Rolling Eyes  Има програми и сайтове, които свършват основната част от хамалската работа - смятане, чертане, ала бала ...(на английски и руски) Но най-големият "майсторлък" е в тълкуването ... Simple Smile

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Цитат на: elsi

Мила Карен, че ние сме раждали по едно и също време м.г.  Simple Smile Задължително трябва да ги запознаем хлапчовците  Grinning
Предходната година - 2002-ра на 30.07. се роди синчето на едно много близко приятелско семейство. Та тяхната баба /приятелка на майка ми/ като ми звънна преди да ми честити първо попита толко ли не съм могла да устискам 3 минути Shocked  Stuck Out Tongue Та така, както виждаш, не можеш да угодиш на всички Grinning  А, а в Борисовата градина се запознах с един много сладък Митко /и баба му/, също роден на 30.07.03. Явно деня е подходящ за хубави лъвчета. А за "ужаса" на сестра ми, не се връзвай, тя е малко лудичка и освен това нямаше предвид характера на детето, а че сумата от числата не била от най-благоприятните, но е пълен лаик с тея сметки, това го разправих за майтап.
И по скорпионски сме колежки, ти на коя дата си?
и хич, не се извинявай за зодията, толко сме добрички, че всички ни се качват на главата.


Качват ни се тези, които обичаме  Grinning , на 16 Ноември съм.
Вие ако се разхождате в борисовата градина може и да сме се запознали вече Grinning  . Допреди да родя висях там всеки ден. Като си прибера лъвчето пак сме на линия. Близнаците и те трябваше да са лъвчета, но дойдоха рано и са  близнаци зодия Близнаци.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Ми да допълним статистиката значи

1 брой Дева - женска и абсолютно типична представителка на зодията. Мъжа ми казва, че описанията на Девите са правени по мой модел Laughing

1 брой Теле - мъжко, голямо - и той типичен представител - ама много готина зодия за мъж е!

1 брой Лъв - малък - да видим от него какво ще излезе Grinning - че е с асцедент Овен отгоре на всичко!

И малко лични наблюдения - със Скорпиони от мъжки пол брашно хич не можем да мелим - въобще не сме си в кръвната група. И с Близнаци нещо куца.

А с Риби се разбирам прекрасно.

Девите жени и Девите мъже са коренно различни ( в полза на жените Laughing  Laughing

А Телците се разбират с всички Wink

# 72
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Kitty
А ти каква зодия си?


Акула Wink  Sunglasses

# 73
  • Мнения: 2 693
Цитат на: mam4e
А с Риби се разбирам прекрасно.


Ами давай да се взимаме тогава! Grinning  Laughing  Grinning

# 74
  • Мнения: 3 483
аз съм октомврийско скорпи с асцендент лъв!!!! Мънъка и тя трябваше да е скорпи, но излезе везничка, СЛАВА БОГУ, че не знам какво щяхме да правим две оси вкъщи на фона на големия кротък стрелец Laughing

# 75
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: bobolenta
Цитат на: mam4e
А с Риби се разбирам прекрасно.


Ами давай да се взимаме тогава! Grinning  Laughing  Grinning




Малеййй! Ще сме двойка за чудо и приказ! Grinning

# 76
  • Мнения: 6 315
Аз съм риби с асцендент скорпион - страшна комбинация  Laughing . Мъжът ми е овне и му личи от 100 километра. Той бие здраво с глава стената и е ужасно упорит, ама нали си е мой и си го обичам  Wink .

Бебо би трябвало да е раче, освен ако не реши да избърза. Аз лично предпочитам да е рак вместо близнаци, но каквото Господ е рекъл - това ще бъде.

А иначе най-близката ми приятелка е скорпи - 13.11  Grinning . Много е щура и много я обичам. Израстнахме заедно и ми е като сестричка. Големият ми племеник също е скорпион и от малък е голям любовчия  Laughing . (Бобо, много ни станаха съвпаденията - хем Емил, хем скорпион Wink). Много обичам и телци.....Страшно добре се разбирам и с мъже и с жени телец  Sunglasses .

Не бих си планирала зодията на бебето обаче, защото мисля, че зачеването и самото раждане са си точно Божа работа. Ние с мъжа ми 3 месеца се пробвахме да направим бебчето и на четвъртия стана.

# 77
  • Мнения: 3 483
някой знае ли из нета къде да намеря схема за изчисляване на асцендента, че не знам за малката и таткото. Ще ви бъда много благодарна

# 78
  • Мнения: 5 500
Цитат на: mutsunka
някой знае ли из нета къде да намеря схема за изчисляване на асцендента, че не знам за малката и таткото. Ще ви бъда много благодарна


Пиши ми часа й на раждане и датата, имам книга ще го погледна.

# 79
  • Мнения: 2 693
Все пак ще е хубаво, ако някой знае къде в нета има таблица, защото и мен ме интересуват три броя асцендента...

# 80
  • Мнения: 394
http://www.astro.com/horoscopes/ahor.asp?xrn=10871393210.594988824873329

Момичета, тук можете не само да изчислите асцендента си, но и да видите местоположението на планетите в градуси и минути, домове, звездна карта ...
Изберете "Chart drawing, Ascendant" и попълнете данните си. Мястото на раждане е много важно. Знам със сигурност, че има София, Пловдив и Варна ...
Хубавото на сайта е, че е на няколко езика. Ако силата ви не е английския, изберете горе в дясно езика, който ползвате най-добре.

Успех!  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 6 390
Аз много-много не съм се прицелвала, но все пак имах 1 наум и почти уцелих собствената си дата - със щерката сме през 4 дни. И двете сме Стрелец Laughing
Тежко му на тати, който е Телец /най-лошата комбинация според някои астролози/ Rolling Eyes
Grinning Heart Eyes Ние пък сме то4но обратното  Grinning Heart Eyes
Години преди да по4неме работата за бебоци, се бяхме разбрали 4е като дойде момента първо ще работим за Телец или Стрелец  Party
Добре 4е стана веднага, 4е незнам дали щяхме да 4акаме половин година за Телец  Whistling но накрая преносих по4ти 14 дена и стана Козирог  Whistling Wink не се оплаквам...
Искам да кажа 4е дори и да планираш ... гаранция няма...
Но съм сигурна 4е не искам Дева,Везни, 4е и Скорпион не ми се ще, май и Риби не са ми в плана за второ  Wink
Ама пак да кажа / Гаранция Франция  Grinning Wink

# 82
  • Мнения: 5 183
за мен това са напразни усилия:)) само Господ знае кога ще се случи случката...
от друга страна имам позната, която роди секцио, за да избере датата на раждането на бебето, че да са добре подредени звездите...което си е чисто вмешателство в работата на природата/според мен/

Абсолютно!!! Naughty

# 83
  • Мнения: 53
ИСКАХ ДЪЩЕРЯ МИ ДА Е ЛЪВ - ТАКА И СТАНА. ТЯ ЩЕШЕ ДА Е ЛЪВ ВЪПРЕКИ ЧЕ РОДИХ СЕКЦИО, ЗАЩОТО ТЕРМИНА МИ БЕШЕ В СРЕДАТА НА ЗОДИЯТА, АЗ ИЗБРАХ САМО ДЕНЯ 1 АВГУСТ.
тЯ Е ИСТИНСКА ЛЪВИЦА

# 84
  • Мнения: 2 282
и аз да споделя нашата епопея със зодиите:
И двамата с гаджето бяхме съгласни, че искаме хлапе зодия телец. Дори сватбата беше август месец, започнахме малко по-раничко да правим теленцето... и така - 9 месеца правене, каката се роди Стрелец. С второто същата работа - казхме си, вече сме се разработили  Laughing, бързо ще се получи. Да, ама не - сега чакаме везничка или скорпионче. И тъй като ще определяме дата за секцио на границата, мисля да оставя доктора да реши, въпреки силното ми пристрастие към скорпионите. Ще си дойде с късмета...

# 85
  • Мнения: 592
Не мога да не се включа в темата за зодията. При нас тя е от особено значение. Става въпрос, че съдбата на  нашия татко е да бъде заобиколен от скорпиончета. Най-добрите му приятели (2бр.) са тази зодия, дъщеричката му от първия брак  също скорпионче (въпреки, че въобще не е била  предвидена за тази зодия - родила се е 3,5 мес. по-рано само и само да бъде скорпионче) и накрая Аз - СКОРПИОН. Когато си правихме бебче, не сме се съобразявали със зодията, но вече е ясно, че по стечения на обстоятелствата и тя ще бъде скорпи. Така, че при нас зодията посто се знаеше, без да полагаме някакви усилия .......

Последна редакция: пн, 19 сеп 2005, 11:01 от Sissa

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Аз също чакам или везничка или скорпионче.Още в началото като разбрах че съм бременна и сметнахме термина 22.10 се ужасих че може да е скорпион.Обаче като мина време все повече се убеждавам че искам скорпион.Имам колега везна ,много ама адски много добро момче,обаче го тъпчат от всякъде.Нищо не отказва,на всеки да помогне,след това от всеки се оплаква,абе хаос от чувства.Не искам да обидя Везните,ама не познавам други и това са моите наблюдения след като си говорим за зодий.

# 87
  • Мнения: 6 390
http://www.astro.com/horoscopes/ahor.asp?xrn=10871393210.594988824873329
сега гледах 4е беба е с асцедент Близнаци  ooooh! малииииииии Crazy

Общи условия

Активация на акаунт