Отзиви за Ревлон - Колор Стей

  • 11 561
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 414
Мелиса, а издръжлив ли е?
НЕ особено. Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 3 641
И аз така мисля, за разлика от Ревлона, все едно нищо нямаш на лицето.

# 32
  • Мнения: 2 414
За това сега съм се насочила към този с четката. Peace

# 33
  • Мнения: 3 641
За това сега съм се насочила към този с четката. Peace
Мелиска, ще споделиш дали си доволна Simple Smile
А този с четката дали има светлотразителни частици Hug

# 34
  • Мнения: 2 414
Мисля,че няма.

# 35
  • Мнения: 1 224
Този с четката, както писах и по-горе е много нетраен. И Дженче , няма частици  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 660
Не ми харесва ,просто поне за моята кожа е ужасен,тя е смесена към мазна,подчертава точно всички несъвършенства и е много покривен-тип маска.Обичам по естествените,сега след хиляда проби пак си минах на лумене дабъл стей с минерали,хем изравнява тена,хем е по-лек поне за мен,не запушва порите и кожата диша,издържа ми почти 8 часа добре...

# 37
  • София
  • Мнения: 202
Моята кожа е суха, но съм много доволна от фон дьо тена на Ревлон.Винаги преди него слагам крем за лице и след това него,стои си много добре,нито ми запушва порите нито пък ми се бели лицето.Когато се прекали с количеството всеки един фон дьо тен седи неестествено  Wink 

# 38
  • Мнения: 1 095
Имам го, не съм доволна. На мен ми е тежък и гъст. И ми излязоха малки пъпчици, с които още не мога да се справя. Взех сега на Ланком адаптив, Ок ми е. Но чакам с нетърпение един минерален, който поръчах. 

# 39
  • Мнения: X
Ползвала съм 2-3 опаковки от него, последната ми е наполовина пълна и така си стои. Бях много доволна, за мен беше перфектния фдт, но имам усещането, че го развалиха.Последната ми опаковка не ми стои толкова добре в/у кожата и ми запушваше порите.

Абсолютно същото мисля и аз.Преди беше хубав,аз също съм със смесена кожа,клоняща към мазна лятото,но вече не го ползвам.Имам 2-3 опаковки,различни цветове,така си стоят.Развалиха му констинтенцията.Вече е много воден и има някакви шупли вътре.Не ми харесва въобще Naughty

# 40
Az sum grimior i rabotq s REVLOn i moga da kaja , che si izbrah firmata i kozmetikata im ne zashtoto mi prav qt otstupki da gi reklamiram , a izbirah mejdy MAC,Kryolan i podobni ,no REVLON za men sa nai-bezvredni za licata , koitogrimiram i ne oststupvat po nishto na profesionalnite grundove.Za ColourStay moga samo da kaja , che tova beshe neshtoto ,koetome nakara da zapochna rabota s revlon.Prodava se v 3 variqnta na Bulgarskiqt pazar obache samo 2 za smesena kum mazna i normalna kum syha koja.Prodykta e strashno pokriven i e edin ot grundovete s nai-visok faktor na pokrivnost izkluchitelno traen i toploizdujliv.Ne se otmiva ot pot ili voda i izdurja do 50 gradysa temperatura bez da promenq pigmentaciqta za razlika ot drygite , koito na 26 gradysa veche oranjevineqt.Kazvam go zashtoto pri snimki projektorite stigat 55 gradysa , a lqtoto nad 30 povecheto prodykti poddavat i oranjevineqt ili pojultqvat.Zaduljitelno da se izpolzva s baza za lice i to hidratirashta zashtoto inache izsyshava.Nqma kak tolkova pokriven i dulgotraen grund da ne iziskva dobre i obilno hidratirano lice.Ne stoi kato maska i e na mnogo dobra cena!Nanasqite i razmazvaite burzo zashtoto ima silikon v nego za izglajdane na kojata i trainost i ako go postavite v/y kojata i ne go vtriete vednaga posle malko po-trudno shte go raznesete.Ako iskatr fdt. koito e traen , s otlichna pokrivnost i nqma da vi izneveri cql den spored men tova e pravilniqt!

# 41
  • Мнения: 11
Аз до сега като цвят не съм бъркала, нищо , че и аз не мажа никога на лицето, винаги по ръцете.
Нещо не ме блазни това, че няма апликатор този фдт.  newsm78 Сигурно се маже много неудобно..
А като консистенция някой нещо хубаво дали ще каже или да си избирам друг и да пускам тема и за него  Joy


за шишето да кажа ,че го ползвах с четка за фдт и ми беше много удобно- точно заради широкото гърло-разклащам,после с четката обирам това около гърлото....Ама моят беше за нормална /суха кожа и изхабих 2-3 шишенца.....значи ми  е пасвал.....Не ми е стоял като маска или пудра.....не ми беше тежък,ползвах го преди 2 лета.и не ми е изсушавал кожата.Нали става дума за този със софт-флекс?
абе,доволна съм!ама има 2 вида- за по-мазна  или за по-суха кожа,така че и тва трябва да се вземе предвид в избора

# 42
  • Мнения: 36
Подкрепям мнението на AR, като се нанесе правилно с подходящ хидратиращ крем отдолу или база, издържа цял ден без да лъсва лицето. Нанесен в малки количества прикрива много добре и стои естествено. Също, което е неприятно при други фон дьо тен-и е че по някое време на деня започват да оранжавеят на лицето и стои ужасно.
 

Общи условия

Активация на акаунт