Попово-4

  • 12 940
  • 265
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 111
Страхотни сте и майки и дечица Simple Smile Било е голям купон личи си по усмивките на децата Simple Smile Зара евалла голям фотограф си Wink

# 31
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Много весел купон!Добре са си прекарали малчовците.
И  са много сладки!



На фотографа - браво за сполучливо уловените моменти! Peace

# 32
  • Мнения: 523
Тенк ю , тенк ю  Mr. Green

# 33
  • Popovo
  • Мнения: 571
Много горещо днес, ходихме с Гого до болницата, направо се опекохме. И затова имам нужда от
 

и вас черпя

# 34
  • Мнения: 523
Побууууууууут !!!Ехо , къде сте се изпокрили всички бре !?! Peace Peace Peace

# 35
  • Мнения: 111
И аз това се питам  newsm78. Къде сте?

# 36
  • Popovo
  • Мнения: 571
Тук сме, тук.
То на мен не може да ми се угоди. Ту ми беше много горещо, сега пък дъжд вали и не можем да мръднем от в къщи. Гого издивява покрай него и аз.
 Моята работа стана като " Ту му млякото горещо, ту пък друго нещо"

# 37
  • Popovo
  • Мнения: 571
То се видя, че само аз ще си пиша, но забравих нещо важно.
Днес е Кръстов ден. Честито на всички именници!

# 38
  • Popovo
  • Мнения: 571
Само аз пълня темата  Crossing Arms

Честит първи учебен ден на всички ученици. Само шестици да има тази година.


и един поздрав за техните майки.
http://www.vbox7.com/play:4bf09b15

# 39
  • Мнения: 134
Честит първи учебен ден и от мен   Party
моето момиче е  отново на ясла, стиснете по един палец, да ходим повече от 7 дни, че ми писна  от кашлици и сополи  ooooh!
хайде сега ще поработя  малко  Wink

# 40
  • Мнения: 111
Честит първи учебен ден!!Много успехи желая.

# 41
  • Мнения: 523
Хей , мами , как сте в това гадно време ? до скоро ни беше твърде горещо , а сега - стуууууд и дъжд  Crazy
Ноооооооо , така или иначе , в петък , живот и здраве , аз заминавам да закривам сезона  Party Party Partyв Сопот - последен събор за годината .Надявам се да напече слънце поне по пътя , за да не ми се намокрят всичките дрехи предварително , още преди да е почнал съборът .
Аз се и надявам на разни там циганско лято и други такива , ама май........само нъцки като гледам така накъде отиват нещата  Praynig

# 42
  • 7800
  • Мнения: 243
Няма страшно. Времето се пооправя, пък и оттатък Балкана е съвсем друго.

# 43
  • Мнения: 111
Каква рязка промяна във времето Sad  До вчера 30 градуса,а днес 10 .....Тази сутрин като тръгвах за работа на Пикадили показваше 8 градуса бая си беше студеничко,гледам по спирките хората изкарали вече зимните якета.  newsm78. Надявам се и аз на мъничко циганско лято, че от сега ако се затворим в къщи... Rolling Eyes Зара весело изкарване на събора   superuu да удариш и заради нас по  beer2 beer2 beer2 аа и много снимков материал естествено Wink

# 44
  • Мнения: 111


Добро утро на всички! Ехооооо, поспаланки , къде сте?! Как са децата? Пишете, че запустя ни клубчето!

Хайде едно кафенце от нас за събуждане!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт