Край с цигарите! - тема 5

  • 17 383
  • 502
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 311
[quote author=Другарче link=topic=326159.msg8476477#msg8476477 date=1220148894 --maniadekay  браво слънце , я виж какви успехи си постигнала , браво !
А ти не чакай ние да ти пишем , а се отчитай тук редовно , с каквото и да е . Ние сме голяма група , обичаме новаците , особено ако са словоохотливи Simple Smile Къде и какво бачкаш на морето ?
И моя брат е там . И аз ходих преди време , но голяма лудост и човешка простотия , като ги напече и замирише на пари - цирка е пълен .
[/quote] Благодаря за топлото посрещане и подкрепата,която ми оказвате  spoko Вече няколко сезона с моя приятел работим в най-голямата дискотека в Слънчев бряг като бармани и тази година мислехме да е за последно,за да се захващаме с по сериозни неща но пак нищо не се знае.За жалост този курорт вече е ужасен,няма зеленина..а само хотели и продължават да строят,но всяко лято събираме по някой лев за апартамента,който от доста време искаме да си купим  Simple Smile и затова продължаваме да ходим там и така...Това е от мен засега.Благодаря ви отново bouquet

# 31
  • Мнения: 471
миле нали са плувци само един шампион Ви трябва ! и после малак шампион в памперс
Не ми обръщайте внимание цялата съм в цимент... с корема до стената и ръцете нагоре
тая гарсониера ми разказа играта.... добре 4е не е 3 стаен  Crazy

Мисля тапетки в детската да сложа какво мислите на зайци и мечета....
нещо се вдетинявам .......
Свеки  ме тормози........, каква свекърва ще съм и аз незнам............

Сетих се като се карахме с моя мъж какво му бях казала още ме базика за това:

"Писна ми от твойте полуумрели мързеливи сперматозоиди,
плуващи в обратната посока , неспособни да оценят красивата ми матка
и мъката на яйчниците ми да ги реанимират! И милото  #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked
И ми казва "ако яйчниците ти са проклети колкото теб... незнам какво да правя"

Последна редакция: нд, 31 авг 2008, 15:44 от Alizarina

# 32
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo newsm10 newsm10 newsm62 newsm62 smile3501 smile3501

# 33
  • Мнения: 4 700
Alizarina, ох, Ще умра от смях. Чак котките иzбягаха милите.  Joy hahaha

То на нас един ни трябва, ама моята матка сигурно е по проклета от твоите яйчници, zаЩото ги иzтребва всички до един. На посткоиталния тест ни един подвижен не намерихме.  Rolling Eyes

# 34
# 35
  • Мнения: 1 284
Стелка Hug Hug HugСтрахотни сте и двете Hug Hug Hug
Хайде слънце,мъничко остана Grinning Praynig

# 36
  • Мнения: 471
Незнам кой кого трепе ама моя ще го трепя след малко...... прави се на майстор и ми вади нервите......
много ме е страх от раждането а той "хе голяма работа" ми да не е малка????
колко е един сперматозоид колко е едно бебе ....
Ей никой не каза мнение за тапети за детска стая!

# 37
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ехооооооо , привет , кво праите , влязохте ли в непушачество провинилите се , аааа ..., мъка , нали ??!!

Али - на мен всичко , що е шерено , весело , на слончета , бонбончета , котки , кучета и прочие облаци и джинджуфляшки все ми харесва , квото и да турнеш няма да сбъркаш . Heart Eyes

Стели - супер сте 2в1 , много сладко щръкнало тумбаче имаш - да сте живи и здрави и да се появите с лекота  Heart Eyes Hug

Миле - реви , припадай , прави го да умирга , ама не му давай да пуси - дай Боже да ви се подредят хиляди , милиони здрави и читави опашатковци- пъргавелковци .
Аз да ти призная нямам никакъв успех в тая битка и ей , на чакам вече амен , амен 20 годин да му дойде съвестта , ама не би . Пък то да беше само туй ..........ма що така толкоз народ нефелен , ко туй чудо , да му се невиди . Мойта майка все повтаря , че са ни изпоразболели с тия ваксини ....кой знае....

Почнах работа , големи списъци , голяма бумащина , завъртва се машината на новата учебна година , ами дано да е хубаво времето , че хич не ми се пляска из дъждовете ....ех , лятото си отива ....

Лек и красив ден на всички ! И пишете де , къде сте , аааааааааааааа..... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

Тони дали дофърча .......

# 38
  • Мнения: 499
 Alizarina от къде ги измисли тия приказки. ама хубаво си му го казала. и аз ще взема пример от теб. аз оная вечер му казах пак за цигарите а той вика и нали съм ги намалил. да ама нестава само с намаляне трябва ди ги спре защото му обяснявам че му пречат на подвижността и като го увиках а и брат му беше в нас аз се разревах понеже аз давам всичко от мен и цигарите спрях и ходя да се чекна и да ме разглеждат отвътре като некая картинна галерия а той нищо не дава от себе си. разревах се и замълчах. и на следващия ден ми каза кротко и внимателно че много съм го била убидила и много го е заболяло. нали знаете че това му е мъжкото достойнство.ето аз вече втора седмица съм без цигари е вчера изпуших 2 признавам без да ме хокате ама това е нормално от време н авреме да припали човек. а и проблема не е при мен. първия път като забременях от бившото гадже / даже той не беше свършил вътре , а само се изпуснал и дори не съм лежала а веднага ставах да се измия/ и доктора ми каза да внимавам след аборта, че съм толкова прихватлива че и покрай казарма да мина и вятър да духне аз съм забременяла.пак се разприказвах извинете ме но просто трябва да го споделя защото вече доста ми тежи. и кучето ми почина докато бяхме на морето едвам не припаднах на плажа когато майка ми ми каза и от тогава не съм ходила до майка ми защото всичко там ми напомня за него. но това е друга тема няма да ви натоварвам . но това тежко ми е на душата и ме боли много.кажете какво още трябва да направя за да имам бебе. Praynig

# 39
  • Мнения: 471
bilyana44 Съжелявам за кученцето Sad много е тежко да изгубишп любимец (от опит казвам)
А относно приказките отвътре ми дойдоха аз съм си малко цапната в устата на моменти Simple Smile
ето и още една :
"аз да не съм хралупа???? Всеки от където мине все нещо гледа и търси!!!"
Абе май много реплики имам Simple Smile

# 40
  • Мнения: 499
много хубаво звучи "аз да не съм хралупа" Joy. сега ще видим като дадем материяла след операцията дали ще има подобрение дано да има и да правим инсе.
а кучнцето беше коли голямо и космато от бебе го гледам и ми беше подарък за рождения ден беше 28 дни след раждането като ми го подариха. и винаги сме били заедно на планина на нова година, на кафета. абе където съм аз там беше и той. почти на 13 години. сега на 18 октомври щеше да ги навърши.но ние си го очаквахме щото беше старичък. обачи си има връзка между кучето и стопанина. той милия се е мъчил два дена докато си отдъхне а на мен през тия два дена ми беше все гадно лошо повръщаше ми се и ми тежеше на душата . ходихме на лекар там на морето и всичко ми е наред нямаше просто видима причина после той умира в сряда на 13 август, а на мен вече сряда нищо ми нямаше. и на мен мама ми казва в четвъртък. пак се извинявам че много писах но просто ми е адски тежко. ето Господ ми отне кучето поне сега и с бебе да ме дари. не е ли така! Praynig

# 41
  • Мнения: 1 226
Билянкаааа  spoko spoko  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 1 311
Според мен спокойствието е най-важно,без нерви  Stop ...много е лесно на думи знам,но това е истината.Пожелавам ви успех от все сърце  preggo

# 43
  • Мнения: 1 284
Хайде да ви подсладя душичките,днес кака ви остарява Embarassed

# 44
  • Мнения: 471
elgedel Много са хубави!
Сега ми кажи че са и твое производство и идвам на гости веднага!

Общи условия

Активация на акаунт