Край с цигарите! - тема 5

  • 17 380
  • 502
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 699
Ха добро утро
За мен не е много добро защото снощи празнувахме един рожден ден до зори а сега съм на работаааааааааааааааааааа Tired Tired Tired
Стелииииииииии много сте сладки двете с бебка две в едно.Извинявай но нямам опит с разчитането на тези ехографски снимки и изобщо не разбрах кое е бебка  Embarassed Много съм зле.Но съм убедена че е голяма красавица като мама си  Hug Ти няма ли да я пускаш вече на бял свят мадамата?
Елгеделче честит рожден ден мила - пожелавам ти само много здраве и маааалко късмет в живота-това му е нужно на човек да живее и да бъде щастлив   bouquet Ти как си  Hug
bilyana44   съжалявам за кученцето мила.Ама ти какво си мислиш че Господ ще те отмине ли-неееееееееее всяка една от нас ще дари с рожба просто за всеки е отредил различен час  Peace
за всички много  Hug

# 46
  • Мнения: 1 284
Ализарина,за съжаление съм с две леви ръце за торти и сладкиши EmbarassedНо от гости не бягам Wink
Елси,благодаря Hug Hug HugДобре съм слънце,дори нямам търпение да свърши болничния и да тръгвам на работа Grinning

# 47
  • Мнения: 499
elgedel  newsm59  Gift hbday да си много щастлива, жива и здрава и всичко най- най- хубаво на тоя свят ти пожелавам.
Стели и аз нищо не разбирам от ехографски снимки , а твоята нещо не можа да ми се отвори и не можах да те видя. Но съм сигурна че си прекрасна маминка с прекрасно бебенце, което ще дойде и  то на бял свят и ще се присъедини към нас.
Alizarina  дано си права, дано Господ не пропусне никоя от нас, и дано да  по-скоро да ни дари с по едно живо и здраво бебенце.
Нещо ми се пуши и много се чудя дали да не изпуша една цигара с кафенцето. Това нещо не съм го правила вече втора седмица. Дали да не си угодя вие какво ще кажете? newsm12

# 48
  • Мнения: 1 699
Цитат
Alizarina  дано си права, дано Господ не пропусне никоя от нас, и дано да  по-скоро да ни дари с по едно живо и здраво бебенце.
Билянчеее Билянче вече толкова ти се пуши че бъркаш имената Laughing Това ти го написах аз   Crossing Arms Mr. Green
Ако сега запалиш една после ще запалиш още и още и такаааааааа Naughty

# 49
  • Мнения: 499
мале Ели верно ли извинявай.направо ме хвана срам сега  Embarassed леле колко съм отвеяна. още не съм запалила цигарата. нещо ми поразкара. сега само ми се яде ама ще изчакам още малко и отивам да обядвам. абе момичета вие напълняхте ли след спирането на цигарите?

# 50
  • Мнения: 471
elgedel[ newsm59  Gift/b] Много здраве, щастие, любов и бебета!!!
А относто тортите и пастите ще се научиш Simple Smile (покрай някой дребен талибанин в памперс)

# 51
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Честит Рожден Ден Елгедел !



Елинце , да си ни жива и здрава !
Каквото си пожелаеш да ти се сбъдне !
Обичаме те !

# 52
  • Мнения: 7 488
Честит Рожден Ден Елгедел! С пожелания за много здраве то другото ще се нареди някакси Grinning  Билянче, за 4 месеца качих 10 кг, защото като ми се допушеше ядях всякакви простотйки и неусетно се наклах, ама със и инат и Дюкан свалих малко Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 1 311
Честит рожден ден  Елгедел newsm67 nbirthday  cook

# 54
  • Мнения: 4 700
Ели, честит рожден. Много zдраве и догодина поне трима да го праzнувате.  Hug

# 55
  • Мнения: 577
     
 Ехоооооооо ,тук съм.В отпуск  сме и имам по-малко време за любимите темички.Не съм  и прочела всичко........ Crazy
  За някъкви размери ставаше въпрос ------------- Alizarina ----за твоя синковец ли ставаше въпрос? Hug
 Елгедел --------Да си жива и здрава най-вече! И всички най-красиви твои желания и мечти да бъдат скоро реалност!

# 56
  • Мнения: 471
Жужи за  Елгедел  ставаше въпрос че се жалва със своите две леви ръце! Просто като се появи някое малко талибанче/ка в памперс много бързо ще и станат десни ръцете за да бърка торти на малкия!
Аз от сега тренитрам с бисдквитена торта- резултата - таткото е 120 килца  Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 1 284
Али,и аз бисквитена торта мога да правя EmbarassedНо до тук ми се изчерпват скромните възможности Joy Joy Joy
Хайде на кафенце Hug

# 58
  • Мнения: 471
Веднага ще "ударя" едно без кофеин!  food010

Уф чакам си резултата от БХС  .. и се притеснявам 4-ти ден не спя като хората само се въртя ужас  Tired

# 59
  • Мнения: 499
Добро утро и от мен. как сте с днешна дата?
Fellindra, аз да ти кажа не ям в повече от преди. колкото съм си яла преди толкова и сега си хапвам. ама ще видим дали след 2 месеца ще има качване на кг ако има веднага намалявам яденето, ама незнам как ще стане щото съм много лакомна.
Alizarina спокойно всичко ще е наред. Може ли само да ми обясниш какво е това БХС. Знаеш че каквито и да са резултатите винаги има решение.
Аз все още стискам да не запаля цигара сутринта. Пак не съм си купила 3 в 1, че купя ли си считайте че съм опаткала поне 3 цигари. smile3546

Общи условия

Активация на акаунт