Изневяра ли е това?

  • 6 954
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
По погрешка си пуснах мнението като отделна тема, изивнявам се!

# 46
  • Мнения: 3 423
Въпросът ми беше риторичен, изневяра ли би бил секс с друг мъж при положение, че реално не правя секс с никой и в частност с мъжа ми....

Изневяра е само ако го правиш против себе си.
Ако го искаш, не е изневяра. Вярна си на себе си.
Ако това, разбира се, е от значение за тебе.

# 47
  • София
  • Мнения: 93
сама си отговори-ако разбереш,че мъжа ти е правил секс с някоя друга в сходна ситуация дали ще го приемеш за изневяра? Rolling Eyes

# 48
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
привет и от мен според мен авторката си е с мъжа само и единствено за парите и добрия начин на живот ни6то повече. Не може да си семейство с някои от 9 години и вече всичко да е свършило от към любовта.

# 49
  • Мнения: 22 411
Щом вас това ви устройва като ситуация и съжителство - ок, действай. )
Едва ли чакаш тук да ти кажем това, аз да направиш каквото си решила, но все пак. ))))

# 50
  • Мнения: 1 674
Авторката май вече е решила кой път да хване и сега си прави гаргара с нас

# 51
  • Мнения: 57
Ехх, отдавна не сам влизала в този форум. Но да се изкажа по темата и аз .Изневяра си е и то класическа. Съвета ми е следния: изкакай още поне 4 години без секс. След това няма и да ни питаш дали е изневяра. Как така ще изневеряваш на съпруга , не те ли е срам. Ако ще цял живот да си насухо не се предавай .Ние ще те подкрепим.


П.С. нещо не вярвам че, темата е истинска, но това е отделен въпрос. А ако е истинска......

# 52
  • Мнения: 474
Какво значение има за теб дефиницията на евентуалната ти постъпка? Винаги едни ще ти казват, че е изневяра, а други- че си в правото си. Както и описаният ти брак според мен не е точно брак, а съквартирантстване, но ти си го имаш дори за успешен брак...
От женска гледна точка бих ти казала- действай и вземай от живота, каквото ти предлага. Секс с вибратор и самозадоволявания в дългосрочен план... ще превъртиш в някой момент.

# 53
  • Мнения: 152
Ама, моля, дамата не е споменала за вибратор. hug

# 54
  • Мнения: 474
Ама, моля, дамата не е споменала за вибратор. hug

Прочети мнението на авторката няколко мнения по-нагоре на тази страница. Даже го е публикувала 2 пъти по погрешка.
Аз именно това за вибратора като прочетох и реших да кажа нещо.

# 55
  • Мнения: 152
Ама, моля, дамата не е споменала за вибратор. hug

Прочети мнението на авторката няколко мнения по-нагоре на тази страница. Даже го е публикувала 2 пъти по погрешка.
Аз именно това за вибратора като прочетох и реших да кажа нещо.







Пропуснала съм това откровение. Хайде да познаем кой й е купил чудотворния уред?

# 56
 Twisted EvilСамичка си го купих , от този сайт, даже в момента е намален:
http://www.laredoute.fr/vente-vibromasseur-iris.aspx?productid=3 … tegoryid=22935691

Понеже темата се изроди, защо да не я разводним.... Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 2 448

Понеже темата се изроди, защо да не я разводним.... Rolling Eyes

Е, защо да се е изродила,  newsm78 ти сама поясни, че става дума за риторичен въпрос, на който на всичкото отгоре получи много отговори. Избери си един от съветите и вземи решение.  Peace

# 58
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
ми десита ти наистина ли вярваш че това е добрия брак и искаш вечерно време да си с вибратора вместо с мъж( дори и твоя)

# 59
  • Мнения: 152
Twisted EvilСамичка си го купих , от този сайт, даже в момента е намален:
http://www.laredoute.fr/vente-vibromasseur-iris.aspx?productid=3 … tegoryid=22935691

Понеже темата се изроди, защо да не я разводним.... Rolling Eyes



Тогава да попитам, кой точно у вас ползва уреда?

Общи условия

Активация на акаунт