Отговори
# 45
  • Мнения: 262
Добро утро, момичета!
Чудно утро е днешното Simple Smile С цели две бебочета!
Луси, мила, да ти е жив и здрав юнакът Валентин! Много да те слуша и лакомо да папка!  baby_neutral Браво на теб! Дано бързо се възстановиш!  Hug Hug Hug
Честита бебка Виктория на мама Велислава! Да е много щастлива и да радва мама и татко!   bouquet
Майчета след вчерашния ми кошмарен ден прекаран у дома в самосъжаление и порядъчо количество рев, днес съм решила да се стегна и да не допускам повече мрачни мисли в русата си главица! И както казва Мона тук сме се събрали само силни майки и няма да се давам повече на мързела и депресията!
Снощи доки ми звънна и ми промени часа от понеделник за днес в 15ч. Имам много въпроси към него и нямам търпение да види бебинка и да каже как сме! Пате, ще го попитам и за теста за упойките - може ли с направление! Мирка беше платила 50лв, а едно друго майче писа, че е дала 35лв! Щом разбера ще ти пиша!
Гери, с теб съм, мила! Дано следващото бебче да е твоето и всичко да мине бързо и безболезнено и скоро да гушкаш най-сладкото вързопче на света!
Вики, какво става с теб? Оправиха ли се нещата след вчера? Явно и на теб ти е било много кофти ден!  Sad Дано днес всичко да изглежда по-добре! Моля те, пиши как си!
Момичета благодаря ви много за отговорите за чайчето от малиновите листа! Бора, звъннах на номера на аптеката, но оттам ми обясниха, че нямат малинови листа. Жената даже се учуди и ме накара подробно да й обясня за какво се използват и пак ми каза, че нямат такова нещо  Sad Аз мислех да мина днес оттам, че ще бъда на преглед в района, и да си ги купя, но сега не знам...
Тони, благодаря ти за предложението!   bouquet Ако не успея да си ги купя днес ще ти пиша на лични, ако е удобно да се срещнем! Ти в кой квартал си? Благодаря ти още веднъж!

# 46
  • Мнения: 8
Честити бебенца на Велислава и Луси!!! Да са им много здрави и послушни  Hug

Искам и аз час по-скоро да родя  Praynig ама май съм много нахална като термина ми е чак на 18  Thinking

# 47
  • Мнения: X
Супер, две нови бебчета!  Mr. Green

Честито момиченце Виктория на мама Велислава!   bouquet
Честито момченце Валентин на мама Луси!   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 1 169
Флучия, звънни и на други билкови аптеки, ето ти линк
http://goldenpages.bg/bg/directory/businesses/%C1%E8%EB%EA%EE%E2 … 8/%D1%CE%D4%C8%DF
в нета прочетох, че мами са си купували на грамаж малинови листа!
Успех! Ти къде в района ходиш на доктор - в МД ли?

# 49
  • Мнения: 1
Juja, мернах те сутринта че си на линия ама нищо не казваш? И твоя термин наближава - утре!!!Как се чувстваш? Стискаме плаци всичко да мине леко!  Praynig

Шейли, много хубава табличка  Hug Отдавна не бях е навестявала, само да ти кажа че ме има на 2 места на 5.09 и на 8.09 (термина ми е на 5.09)

Успех на прегледа  Флучия и го давай по-позитивно! Hug Чакаме отчет

# 50
  • Мнения: 93
Честити бебета Виктория на Велислава и Валентин на Люси! Да са най-добрите дечица и бързо да растат, много здрави и щастливи!

Флуч аз като остана по цял ден в къщи самичка също се депресирам, така че гледам да излизам по честичко. Една разходка в парка с мамите с колички прави чудеса   bouquet.

Малинови листа не съм търсила, понеже твърдо мисля да стискам до термин поне.  Mr. Green
На мен ми се предвижда нормално раждане за сега, но за всеки случай доки ми назначи допълнителни изследвания, ако се наложи секцио по спешност. За упойките каза, че ще се прави на място, ако се стигне до там.
Иначе за плацентата и водите каза, че дори да изглеждат не съвсем в норма, ако записите от тоновете са ок, бебо се чуства добре и няма нужда да се вади насила. Те затова ги правели 2 пъти седмично записите и отделно, ако не чустваш бебо толкова активен, колкото е обичайно, веднага се прави преглед и запис пак.

# 51
  • Мнения: 1 666
Да са живи и здрави Виктория и Валентин, да радват семействата си!

А защо не са добавени новите бебчета от 30.08. и 01.09. в списъка?

Аз за сега нямам настроение да пиша повече, че след два дни много успешно ходене в детската градина, днес се разделихме с много рев...

# 52
  • Мнения: 770
Честити бебчеата на Люси и Виктория!Да сте живи и здрави и много да ви радват малките!
Бизу  Hug Много ти благодаря, че ми обърна внимание аз тия дни имам по малко работа и пиша редовно, но никой не ми обръща внимание и затова реших само да ви чета!Иначе се чувствам много добре, никакви признаци, че скоро ще раждам!Вече наистина взех да се побърквам, голямо чакане му ударих!По едно време ми бяха казали, че до 10.08 ще родя и от тогава чакам ли чакам!Притеснявам се за плацентата ми, защото одавна ми бяха казали, че напълно узряла, в петък съм на лекар и ще видим какво ще правим!Аз се надявам до тогава да съм родила вече!
Тя Шматка ми се губи 2 дена нещо!По принцип тя трябва да направи промените на 1 страничка!

# 53
  • Мнения: 49
Иееееееееее, Знаех си аз за Люската! Simple Smile
Да са ни живи и здрави новите човечета Вики и Тино! Simple Smile А за мамите - прегръдки и поздрави и скорострелно възстановяване!


Флу, аз живея в къща и в двора имаме малини. Ако искаш, не се терзай повече, ами дай да се разберем нещо, ще ти набера и ще ти дам. Тъкмо ще се мотивирам и аз да си направя такъв чай, че...нали знаеш за обущаря, дето ходел бос Simple Smile Аз съм в района на бизнес парка в Младост 4.

# 54
  • Мнения: 19
Честити нови бебовци! Живи и здрави да са!

При мен всички симптоми затихнаха и сякаш беба ще си стои до нова година вътре.
Флуч, аз съм в Дианабад, но съм с кола така че няма особен проблем къде ще се видим.
Айде лек и изпълнен с бебета ден!

# 55
  • Мнения: 262
Дианченце, това с разходката с мамитата с количките е супер идея Simple Smile А какви са тези допълнителни изследвания, които ти е назначил? Дано не се налага секцио по спешност!  Praynig
Бора, много ти благодаря за линка. Обадих се на няколко места и накрая постигнах успеваемост Simple Smile В една аптека на "Поп Богомил"38 ги имат. Близо е до "Лъвов мост" и след прегледа ще отида до там. Иначе съм на лекар на бул. "П. Славейков" и ми е близо до "Пирогов" и МД Simple Smile
Шейле, може ли и мен да ме коригираш в табличката ти. Терминът ми се измести за 18.09. и вече не е на 20.09. Мерси много Simple Smile
Туша, добре завърнала се! Нямам търпение да разкажеш повече, а за кърменето БРАВО на теб!   bouquet
Елс, тази темичка беше пусната от Шматарока няколко минути след като Петка пусна предишната и така си остана - да я изпишем след тази на Петка, но за жалост Шматарочето сега няма нет и не може да добави бебковците от предната тема, както и двете ни нови попълнения от днес! Дано скоро се включи, защото всъщност сега сме без администратор, който да нанася промените!

# 56
  • Мнения: 4
Честити бебковци на Велислава и Люси!!! Да са ви живи и здрави рожбите! Много да ви слушкат и радват!!!


 Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 1 666
Елс, тази темичка беше пусната от Шматарока няколко минути след като Петка пусна предишната и така си остана - да я изпишем след тази на Петка, но за жалост Шматарочето сега няма нет и не може да добави бебковците от предната тема, както и двете ни нови попълнения от днес! Дано скоро се включи, защото всъщност сега сме без администратор, който да нанася промените!


Е, по тоя въпрос шматарокът явно съм аз! Разбира се, че Шматарочето каза, че няма нет, ама кой да помни....

# 58
  • Мнения: 822
Добър ден!
Честити бебчета на Люси и Велислава! Здрави и щастливи бебоци и бързо възстановяване на мамчетата!

Оф, аз до преди малко бях в банката, и докато попълвах документите за заема, на няколко пъти ме сряза корема и си викам само "Ох, дано ме изчака това дете барем документите да подам...". Луда работа. Снощи ми се стори че засякох някаква контракция... ма май само една беше... Ох, дано ме поизчака още малко  Praynig   
Но в крайна сметка каквото си е наумило малкото, това ще е - кредитната инспекторка каза, че ще дойдат до родилно ако трябва да се разписвам още някъде  Joy

Айде да изчезвам да готвя, че после пак по задачи... Хубаво ми вика майка ми да се глезя сега, докато имам възможност, ма пусто - все нещо изниква!  Crazy

# 59
  • Мнения: 7
Честити бебенца на Велислава и Люси, да са ви живи и здрави, много радост и щастие на семействата ви!
На мен ми е нещо много зажмуцано, пак вали и температурата на вън е около 14 градуса, един гъзар ме е подгонил и беби нещо не дава признаци да напуска квартирката. Вчера с детето писа домашно 3 часа. Аз и помагах, но след ваканцията още не може да си събере мислите и да се мобилизира да свърши всичко бързо, все се разсейва и ми разказва кви ли не неща. Направо не знам как ще дудндуркам бебето и домашните на каката. Днес пак ще ходя на физиотерапия, да ми понаместят кокаляците ако пак са мръднали.
Флуч, радвам се че днес си във форма. И аз имам такива дни.

Общи условия

Активация на акаунт