ТОЙ МЕ ИЗОСТАВИ

  • 15 084
  • 180
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Много му здраве....,отървала си се от един мухльо,гледай следващия да не бъде болен от Едипов комплекс.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 084
Със сигурност тук има и доста предистория....и надали само мъжът е виновен за всичко...обикновенно нещата в една връзка все пак са двустранни...нещата не стават така - живяхме щастливо, а той стана и си отиде и повече не го видях....

# 17
  • Мнения: 6 206
Не знам.
Преди няколко години майка ми възкликна
"17 години безоблачно семейно щастие и баба ти успя да развали всичко."
При което не можах да се сдържа и избухнах в смях. Това е страхотен виц от нейна страна
Първо - тя скъси ж(вота на баща ми
Второ - баба ми е интелигентен човек и никога не се намеси, чак съм й се чудила на търпението
Трето - през цялото време съм била там и ако техния брак може да се нарече безоблачно семейно щастие, то моят или всеки друг, произволно взет, е живот в рая
Хората обичат да живеят в заблуди
Обичат да не виждат нещата в истинската им светлина
И обичат други да са им виновни


Не знам какъв е случая, анамария, може и всичко да е различно
Пожелавам ти всичко да се оправи!

# 18
  • Мнения: 2 803
Незнам какви са причините, но според мен си се отървала от един мамин синковец, който едва ли те заслужава. На такъв не му викам мъж. Това си е бягство, а не като мъж да застане очи в очи и да си каже каквото му е. И аз съм имала такъв период, когато моя ни заряза и отиде при майка си и родата. Тя беше много щастлива, че постигна целта си. Друга жена категорично нямаше. Много плаках, страдах, надявах, правех какви ли не опити да го убедя да се върне. Накрая го игнорирах, не исках да го виждам, дори да се докосва до детето. Започнах хубава работа, да се грижа за себе си, да имам и други приятели, така придобих малко самочувствие, което ми бяха смачкали. И той се върна, просто му е трябвало време да преосмисли положението. Нещата много се промениха от тогава, самата аз се промених. Но войната с майка му продължи и се задълбочи. След като ми каза, че аз съм и отнела сина и ще съм видела, че ще стане на нейната. Аз вече прекратих с нея всичките си контакти. Сега имаш шанса да наредиш живота си отново. Много трудно се живее с човек толкова привързан към майка си и който постоянно я слуша. Винаги ще си натръни. Струва ли си? Желая ти успех. Бързо да излезеш от тази ситуация като победител и да намериш човека, който ще те дари с много любов и нежност!  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Как така ще излезе и няма да се прибере? Има нещо, което го е накарало да постъпи така.  Не сте ли имали разногласия, не е ли казвал какво му липсва ,от какво има нужда? Ти изобщо ли не усещаше,че нещо не е наред в отнощенията ви? КАжи повече, пък може и да помогнем със съвети всички дружно.

# 20
  • София
  • Мнения: 173
Много ми е интересно защо изобщо някой пуска тема уж да получи съвет или подкрепа , а почти нищо не обяснява ,не отговаря на въпроси и май въобще го няма в темата.
Само на мен ли ми прилича на пързалка?

# 21
  • Мнения: 4 916
...Само на мен ли ми прилича на пързалка?

Какво ти пука  Whistling

Както писа Каспър, има много жени, които се изненадват от някоя постъпка на мъжа, при положение, че години наред са игнорирали предупредителните сигнали. Та темата най-вероятно е пързалка, но казус като този е напълно реалистичен.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 084
А може просто да не й се обяснява, да не иска съвети...а просто едно рамо и малко подкрепа...знам ли...може да не е пързалка, може и да е....какво значение всъщност...?

# 23
  • София
  • Мнения: 173
Не отричам , че казуса е реалистичен. Просто ми е странно , когато някой пусне тема и ......... изчезне.Съдя по себе си - когато пусна тема - това означава , че наистина ме вълнува много и наистина имам нужда от мненията на повече и различни хора - може пък аз да греша някъде , старая се да давам повече и доколкото мога обективна информация.Това е .

# 24
  • Мнения: 830
ха ха ха предлагам да се забрани на посетител със статут "гост" да пуска теми....Втора безумна тема в този подфорум и то от "гости"

# 25
  • София
  • Мнения: 44 084
Simple Smile)) то да беше само втора.....

# 26
  • Мнения: 2 005
Имах един такъв п..ю , с който живях цели 8 години  Whistling Накрая го оставих , за да живее при майка си и да е послушен ... Не съжалявай  Naughty Щом от сега слуша майка си , не очаквай нещо да се промени  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 152
А ти защо ни изостави нас? smile3518

# 28
# 29
  • Мнения: 830
А ти защо ни изостави нас? smile3518
Тъкмо стана интересно и взех да следя темата Laughing

Общи условия

Активация на акаунт