БГ-Мамма и мъжете

  • 5 596
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Като се има предвид предназначението на сайта и форумите към него а именно: да подпомагат родителите при раждането, отглеждането и възпитанието на децата не ви ли се струва странно че толкова малко български мъже влизат и пишат тук. Защо това е така. Нима българския баща не се интересува от отглеждане и възпитание на децата си. Или пък той това си го знае по рождение. Или пък бащите са толкова ангажирани по изкарването на прехраната на семейството че не им остава време да научат много полезни неща за децата и семейството като цяло.
За да не говоря празни приказки ето и статистика от началната страница на сайта
Цитат
......Аудиторията на сайта е строго специфична – над 95% жени, от които 98% очакват или вече имат дете.

Между другото създателите на сайта радват ли се че аудиторията е предимно жени. Според мен трябва да се направи нещо по въпроса да се привлекат и повече мъже към каузата за отглеждане и възпитание на децата. Повече мъже би трябвало да посещават и подфорума "Дом и семейство" най-малкото за да разберат защо жените им изневеряват и защо ги напускат и да проумеят собствените си грешки в отношението към съпругите си.

# 1
  • Мнения: 2 759
                      Създателите на сайта са привлекли женската аудитория и това е напълно достатъчно  Peace. Всяка жена вкъщи привлича мъжа си 'за каузата'. Какво повече може да иска човек?

# 2
  • Мнения: 1 072
Съдейки по моя мъж смятам, че голяма част от бащинското съсловие играе твърде ограничена роля във възпитанието на потомството. Когато се наложи да вземат отношение, се произнасят авторитарно и категорично, като подходът и позицията им са доста абстрактни. Не им се налага да прекарват много време с децата за да знаят винаги правилното решение в абсолютната му стойност. Обикновено са убедени, че всичко им е кристално ясно. Това прави допълнителното им осведомяване по въпросите за отглеждане на децата напълно излишно.

# 3
  • Мнения: 2 448
Радвай се , Борка, че си сред малкото мъже потребители. Така всеки един от вас е обграден от огромно женско внимание. Всеки мъж престрашил се да се впише в редиците не бг-мамма започва да се чувства специален, егото му расте и не му се иска да напуска.  Mr. Green
Ти защо се интересуваш, липсва ти още конкуренция ли?  Laughing

# 4
  • Мнения: 454
Не мога да посоча нито един от вариантите. Може би, много мъже, като чуят БГ-Мамма си мислят, че тук се обсъждат теми, които не ги засягат. Често съм чувала мъже да казват, това са женски работи или вие си говорите по женски, аз какво да правя с вас. Може да важи и за сайта. За информация, моя мъж доста често чете БГ-мамма, точно по въпроси свързани с отглеждането на бебета и деца. Започна още докато бях бременна.  Даже по онова време той прекарваше повече време от мен в сайта, но сега аз съм по-активна, поне в писането.

# 5
  • Мнения: 2 759
                         Като гледам как върви анкетата, тая тема си е жив автогол  Whistling.

# 6
  • Мнения: 940
Лично моя мъж по цял ден е на работа. Обаче и двамата по равно висим в този форум, защото намираме много интересна и полезна информация--за строителството, за обзавеждането, за някой новости.

# 7
  • Мнения: 5 370
Moят отговор клони към 4...без определението "истинските". И моят пише във форуми, ама за разни коли там и тунингирани джипки.......Аз не мога да го накарам да дойде да ме прибере СЛЕД купон на луди майки, та камо ли да пише тук....че той ще изпсува на втория си постинг и ще получи БАНан во веки веков.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Моето отношение към мъжете във форума е малко като към гейовете - много са ми симпатични, само да не са ми в къщата.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не съм знаела, че във форума имало мъже

# 10
  • Мнения: 5 253
Моя мъж чете понякога,но никога няма да седне да пише в тези форуми.Все едно да отиде да седне с няколко майки в парка и да си говорят за отглеждане на децата. АБСУРД

# 11
  • Мнения: 2 448
Моя мъж чете понякога,но никога няма да седне да пише в тези форуми.Все едно да отиде да седне с няколко майки в парка и да си говорят за отглеждане на децата. АБСУРД

Моя пък с майките в парка би седнал с най голямо удоволствие   Laughing ,  за разлика от форума, което много ме радва. Току виж се запалил и прочел кви съм ги сътворила.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 018
Не съм знаела, че във форума имало мъже

 Laughing

# 13
  • Мнения: 1 877
За моят мъж мога да кажа,че изобщо не се интересува от компютри,та затова и не влиза в нета,а камо ли във форуми

# 14
  • Мнения: 17 402
Гугъл винаги или почти винаги препраща към форома. Може би четат само и решават, че няма смисъл да пишат....

Общи условия

Активация на акаунт