Нова година в Европа, къде?

  • 8 067
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 232
Ехо, привет   bouquet

много ми се искаше тази Нова година да я посрещна с половинката на романтично място и реших да е Прага. Четох четох, изчетох навсякъде из нета мнения и накрая се отказах от Прага - не защото някой е казал нещо лошо - au contraire! Но просто почти всеки пише: "Ужасно студено!" а аз съм тоооолкова зиморнич*ва  Blush на мен и под юргана ми е студено (е, ако половинката ме гушне ми е идеално)  Heart Eyes

Моля ви да ми помогнете и да ми кажете (от ваш опит) къде препоръчвате да отидем и да посрещнем Нова година? Да е романтично и да си заслужава. Прага например е страхотен град и си заслужава да се отиде там.

Ааа да, само да не е Гърция и Турция  Blush

Много много ви благодаря предварително! Чакам вашите предложения  Hug

# 1
  • Мнения: 1 417
Барселона - също много романтично и подходящо за купон Wink Предполагам, че ще е по-топличко.

# 2
  • Мнения: 232
Барселона - също много романтично и подходящо за купон Wink Предполагам, че ще е по-топличко.

Mucho gracias, seniorita  Hug
Замисли ме вече  Grinning

А според вас как ще излезе по-добре и по-изгодно - организирана екскурзия с тур.агенция или сами да си намерим хотел, да си купим билети за самолет/автобус и да си попътуваме?  Thinking

# 3
  • Мнения: 2 931
Обикновено по тези празници е доста претъпкано навсякъде - полети закъсняват, студ и много народ! Но иначе  и аз искам на "топло" място....  ura

# 4
  • София
  • Мнения: 3 787
И ние сме се спрели на Испания.Чудехме се между Малта, Кипър и Испания, но май последното ще бъде Peace

Последна редакция: нд, 31 авг 2008, 10:01 от DeepRed

# 5
  • Мнения: 138
Кипър е добро предложение.
Там е топло по това време, около 20градуса, а и палмите украсени с лампички и дядо Коледа са доста "екзотични" в сравнение с елхите при нас.

# 6
  • Мнения: 232
И ние сме се спряли на Испания.Чудехме се между Малта, Кипър и Испания, но май последното ще бъде Peace

Тази година ли ще ходиш(те)?  Grinning къде? как?  Praynig   bouquet

Кипър е добро предложение.
Там е топло по това време, около 20градуса, а и палмите украсени с лампички и дядо Коледа са доста "екзотични" в сравнение с елхите при нас.


ти ходила ли си там на Нова година? как е било? С какво ходи?  Blush  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 138
И ние сме се спряли на Испания.Чудехме се между Малта, Кипър и Испания, но май последното ще бъде Peace

Тази година ли ще ходиш(те)?  Grinning къде? как?  Praynig   bouquet

Кипър е добро предложение.
Там е топло по това време, около 20градуса, а и палмите украсени с лампички и дядо Коледа са доста "екзотични" в сравнение с елхите при нас.


ти ходила ли си там на Нова година? как е било? С какво ходи?  Blush  Heart Eyes

Да ходила съм. Беше много хубаво, доста интересно , като първа Нова година, различна от тази в Бг ! Хареса ми много . Близо е. Полета не е дълъг и отегчителен. Особено като се разхождаш по рокличка без ръкави / например / , навън е 20 градуса , навсякъде пише "Merry Christmas" и е Нова година........Беше чартър, организиран от една тур агенция.

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Aз също искам да посетя Прага. Даже си мисля,че през зимата е още по-романтично,по празниците особено. Ще следя темата с интерес,защото и аз се замислям за новогодишните празници вече.

# 9
  • Мнения: 232
Аз може и да се престраша, ще се облека по добре и ще пия много греяно вино  hahaha

# 10
  • Мнения: 113
запис Simple Smile

аз се интересувам от нещо с автобус, макар че зимно време не е мнг оферта.. но просто един от потенциалните в групата има спукано тъпанче и доколкото са казвали лекарите, не може да лети със самолет  ooooh!

# 11
  • София
  • Мнения: 3 787
И ние сме се спряли на Испания.Чудехме се между Малта, Кипър и Испания, но май последното ще бъде Peace

Тази година ли ще ходиш(те)?  Grinning къде? как?  Praynig   bouquet

Кипър е добро предложение.
Там е топло по това време, около 20градуса, а и палмите украсени с лампички и дядо Коледа са доста "екзотични" в сравнение с елхите при нас.


ти ходила ли си там на Нова година? как е било? С какво ходи?  Blush  Heart Eyes
Не съм ходила до сега в Испания.Сега, септември месец,ще ходим до Барселона, но за НГ мислим в южната част да отидем,не знам къде точно.Със самолет ще пътуваме,а иначе не ползваме туристически агенции.Моят приятел обича с това той да се занимава, така че всичко оставям на него Hug

# 12
  • Мнения: 232
Не съм ходила до сега в Испания.Сега, септември месец,ще ходим до Барселона, но за НГ мислим в южната част да отидем,не знам къде точно.Със самолет ще пътуваме,а иначе не ползваме туристически агенции.Моят приятел обича с това той да се занимава, така че всичко оставям на него Hug

Именно.... и аз не искам с агенция много много  Confused в момента оглеждам цените на билетите, ама нещо нява някоя, която да ми грабне окото. С коя авиокомпания ще летите до Испания? Желая ви весело изкарване  Hug

dancing: и аз гледам да автобуси вече, ровичкам се из нета от няколко часа вече  Crazy

Някой ако попадне на нещо да свирка  Whistling
 Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 9 900
За Южна Испания мога да препоръчам Севиля, не знам как е по НГ, но това е моето най-любимо място. Изключително красив град, предполагам ще е много хубаво и по новогодишние празници, а и ще е топло като за зима Simple Smile. Има много интересни неща за разглеждане, романтично е.

Вече има много нискобюджетни полети до големите градове, а в самата Испания има няколко нискобюджетни компании, които изпълняват вътрешни полети.

Последна редакция: нд, 31 авг 2008, 13:16 от Lana

# 14
  • София
  • Мнения: 3 787
Сега с WizzAir ще ходим, а за НГ май не е решил още.Ако искаш като се ориентираме по-конкретно ще ти пиша Peace

Общи условия

Активация на акаунт