ЗА ГАДНИТЕ ЦИГАРИ

  • 3 415
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 763
Аз пък ги спрях постепенно. Отне ми около шест месеца, като накрая палех само сутрин с кафето. През това време започнах и нова работа. Там не си носех цигари, а ми беше неудобно да искам от колегите, защото почти не ги познавах. Вече три години и половина не пуша.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 311
Аз се опитах от раз,обаче това се отрази много лошо на нервите ми,с лепенки за цигари и така припалвах по 1,2..понякога и 5,6 но така определено не става и сега пак наново  ooooh! но няма как от 4 дни не съм пушила,на Табекс съм по едно на ден.Явно това е начина.Успех  newsm44

# 17
  • Мнения: 51
Важно е сама да си повярваш,че искаш и че ти пречат.Аз ги спрях от раз преди почти 20 г. нито натълнях,нито ми  беше гадно.
УСПЕХ !!! ЗНАМ ЧЕ МОЖЕШ!!!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 311
Важно е сама да си повярваш,че искаш и че ти пречат.Аз ги спрях от раз преди почти 20 г. нито натълнях,нито ми  беше гадно.
УСПЕХ !!! ЗНАМ ЧЕ МОЖЕШ!!!
Понякога като видите някой да пуши,дори след 20г. не ви ли се иска пак да изпушите една цигара? Peace

# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
Важно е сама да си повярваш,че искаш и че ти пречат.Аз ги спрях от раз преди почти 20 г. нито натълнях,нито ми  беше гадно.
УСПЕХ !!! ЗНАМ ЧЕ МОЖЕШ!!!
Понякога като видите някой да пуши,дори след 20г. не ви ли се иска пак да изпушите една цигара? Peace
Аз съм развила такава непоносимост,че се дразня,ако някой пуши до мен или ако попадна в задимено помещение.Никога не ми се е искало да запаля,но съм сънувала,че пуша.

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 1 311
Важно е сама да си повярваш,че искаш и че ти пречат.Аз ги спрях от раз преди почти 20 г. нито натълнях,нито ми  беше гадно.
УСПЕХ !!! ЗНАМ ЧЕ МОЖЕШ!!!
Понякога като видите някой да пуши,дори след 20г. не ви ли се иска пак да изпушите една цигара? Peace
Аз съм развила такава непоносимост,че се дразня,ако някой пуши до мен или ако попадна в задимено помещение.Никога не ми се е искало да запаля,но съм сънувала,че пуша.
Да,понякога и аз сънувам че пуша или ям месо,защото от 8г. не го консумирам и изпитвам страх  ooooh!

# 22
  • Smallville
  • Мнения: 994
Важно е сама да си повярваш,че искаш и че ти пречат.Аз ги спрях от раз преди почти 20 г. нито натълнях,нито ми  беше гадно.
УСПЕХ !!! ЗНАМ ЧЕ МОЖЕШ!!!
Понякога като видите някой да пуши,дори след 20г. не ви ли се иска пак да изпушите една цигара? Peace
Аз съм развила такава непоносимост,че се дразня,ако някой пуши до мен или ако попадна в задимено помещение.Никога не ми се е искало да запаля,но съм сънувала,че пуша.
Да,понякога и аз сънувам че пуша или ям месо,защото от 8г. не го консумирам и изпитвам страх  ooooh!
Защо те е страх?Че може да ти се припуши?Кога изпитваш страх,когато сънуваш или като се събудиш?
Защото на мен не ми влияят сънищата,не ми се е припушвало,просто сънувам.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 311
Изпитвам страх,защото когато сънувам месо винаги някой ме лъже,че ми дава храна в която няма месо а в същност...има....а за цигарите и аз ги сънувам ,но когато се събудя и разбера,че е било само сън се успокоявам  ooooh! Май пак не стана много ясно  Embarassed

# 24
  • Мнения: 250
Според мен трябва да се спират от раз. Нищо не помага - разните му никотинови лепки или хапове. Всичко е в главата на човек и е въпрос на нагласа. 

# 25
  • София
  • Мнения: 2 908
Според мен трябва да се спират от раз. Нищо не помага - разните му никотинови лепки или хапове. Всичко е в главата на човек и е въпрос на нагласа. 
PeaceАбсолютно

# 26
  • София
  • Мнения: 1 311
Сигурно сте прави newsm78,че трябва от раз...но с лепенките и хаповете се отказах от навика. #2gunfire

# 27
Препоръчвам ти Табекс, Аз след 10 години стабилно пушене, спрях цигарите на третия ден с тези хапчета, при това без въобще да изтезавам организма си или да имам кой знае каква воля. Относно напълняването и раздразнението, нито съм напълняла, нито съм по раздразнителна. Брат ми и мъжа ми спряха цигарите със същите хапчета, след като видяха ефекта при мен. Хапчетата не са скъпи, някъде около 6 лв бяха, пият се по определена схема около 20 дни, но аз съм ги пила само около седмица. Ефекта е траен вече 4 години не пуша и не ми се пуши въобще. Успех

# 28
  • София
  • Мнения: 1 311
Препоръчвам ти Табекс, Аз след 10 години стабилно пушене, спрях цигарите на третия ден с тези хапчета, при това без въобще да изтезавам организма си или да имам кой знае каква воля. Относно напълняването и раздразнението, нито съм напълняла, нито съм по раздразнителна. Брат ми и мъжа ми спряха цигарите със същите хапчета, след като видяха ефекта при мен. Хапчетата не са скъпи, някъде около 6 лв бяха, пият се по определена схема около 20 дни, но аз съм ги пила само около седмица. Ефекта е траен вече 4 години не пуша и не ми се пуши въобще. Успех
Аз също пия тези хапчета,но по едно,две на ден само когато ми се допуши..и имат ефект  Grinning

# 29
  • Мнения: 2 111
Аз също отказах цигарите с хапчетата Табекс,иначе нямам воля.А с тези хапчета дори и да запалиш ти се иска веднага да изгасиш цигарата,толкова е гадна.Спрях ги на 5 ден.Не бях пушила 8 месеца,но направих грешката да почна да запалвам уж по 1-2 цигари на седмица и започнах пак по 1 кутия на ден да пуша.След това забременях и ги спрях от раз.

Общи условия

Активация на акаунт