До Барселона през октомври?

  • 13 804
  • 33
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 880
Здравейте момичета,
С мъжа ми обмисляме да отидем до Барселона края на октомври и се чудим какво ще е времето там тогава. Споделете, моля, ако сте ходили по това време на годината какво да очакваме. Не ми се иска да обикаляме само с дъждобрани и да ни отвее вятъра. Ужасно ми се ходи, но ако времето не е подходящо, ще е по добре да го отложим за пролетта.

# 1
  • Мнения: 2 768
Бяхме в Барселона в началото на октомври 2006г.
Времето е малко по-топло от нашенското - имаше слънчеви топли дни, 1 ден валя... като цяло е добре за туризъм.
Ходих по-скоро с къс ръкав, от време на време слагах и дънково яке. Обувки - леки, но затворени.

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 880
Благодаря!
Ние май се разколебаваме за сега.. може би е по добре да изчакаме до пролетта.

# 3
  • Мнения: 1 541
Ние сме ходили за моя РД, края на ноември. Времето беше прекрасно. Мъжът ми дори се къпа. Беше си за къс ръкав и вечер стояхме до 3 -4 без да ни стане студено. Не нзнам дали сме уцелили и дали е било изключение, но според мен времето не бива да те притеснява.

# 4
  • Мнения: 1 174
Там е по-топло, отколкото при нас.При всички случаи си вземи къс ръкав, защото през деня е подходящо, имай си и дълъг ръкав, леко якенце или блузка, обувките...чехли можеш да сложиш в багажа си, но ако не смяташ да вземаш много обувки си вземи само чифт затворени и леки, както по-горе е писано.Зависи и за колко време ще останеш.
Когато бях в Барселона, следобед се разхождах по потник и много тънък панталон, с които съм прекарвала и най-големи жеги и ми е било прохладно, а по-късно обличах една памучна блузка отгоре.На краката - чехли.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 787
Ще ходя  там след 20 дена, но сигурно ще ти е късно да пиша след като се върна  Rolling Eyes

# 6
  • Germany
  • Мнения: 7 880
Благодаря, момичета  Hug

# 7
  • Мнения: 214
И аз заминавам на 17,10 . Надявам се да имаме късмет с времето.

# 8
  • Мнения: 2 175
Аз съм ходила и ноември и декември - и все съм случвала на слънце..разхождаш се спокойно само по костюм. И на вън (на открито) се яде спокойно - топлят с газовите фенери и тн.. и дискотеките под променадата също са с отворени врати..

# 9
  • Мнения: 230
Имаме резервация за 20 октомври. Посъветваха ме, че това е най- подходящото време за Барселона- нито топло, нито студено, вече не е разгара на сезона и е по- спокойно.

# 10
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Ние ходихме в края на Септември, беше доста топло, и много влажно, дълаг ръкав не сме слагали, но деня преди да си тръгнем заваля силен дъжд и стана гадно за разходки. Дано да случите време, приятна почивка  bouquet

# 11
  • Мнения: 902
аз се чудя как е там за Нова година Rolling Eyes
и дали човек може да си намери квартира в Girona, където кацат нискотарифните самолети?! Rolling Eyes и дали ще излезне по-евтино?!

# 12
  • Мнения: 314
аз се чудя как е там за Нова година Rolling Eyes
и дали човек може да си намери квартира в Girona, където кацат нискотарифните самолети?! Rolling Eyes и дали ще излезне по-евтино?!



Не мисля,че ще излезе по-евтино в Жирона.А и е на поне час време с автобус по магистрала от Барселона.Иначе си има уреден транспорт на около половин час от Жирона до Барселона за около 22-23 евро двупосочния билет.Бях в Барселона ноември в 3 звезден хотел до Саграда фамилия,декември ще съм в Лондон в 2 звезден хотел до Виктория стейшън,за сравнение въпреки звездите хотела в Лондон дори е по-скъп.Като цяло хотелите в Барселона са на доста приемливи цени. Peace

# 13
  • Мнения: 902
честно казано наистина не излиза по-евтино в Жирона, Но в Барса почти нищо свободно не е останало ooooh! представям си какво меле ще е за Нова година #Crazy Не съм гледала хотелите, но дали ще мога да намеря хотел с собствен кухненски бокс, защото аз съм на специален безглутенов режим и ще ми е хем скъпо, хем трудно да ям навън? newsm78

# 14
  • Мнения: 1 950
честно казано наистина не излиза по-евтино в Жирона, Но в Барса почти нищо свободно не е останало ooooh! представям си какво меле ще е за Нова година #Crazy Не съм гледала хотелите, но дали ще мога да намеря хотел с собствен кухненски бокс, защото аз съм на специален безглутенов режим и ще ми е хем скъпо, хем трудно да ям навън? newsm78

А защо не потърсиш апартамент, преди 1 седмица гледах, че все още има свободни Peace. И ние имахме желание за НГ в Барселона, но от октомври няма самолетни билети на България Еър, а с нискобюджетни по Нова година не ми се пътуваше.

Общи условия

Активация на акаунт