Къде в Пловдив да празнуваме рожден ден?

  • 4 134
  • 8
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Ставаме големи на цели 2 години LaughingМоля да споделите къде празнувахте и останахте доволни? За Пловдив става въпрос.  bouquet

# 1
  • Мнения: 566
здравей  dida_t аз имам две предложения за теб едното е в ескалибур а другото в акваленд в тракия ,което и от двете да избереш ще останеш доволна.Сега за 3 ни рожден ден бяхме във аквата изкарахме страхотно,децата играят в стаята за игра ,занимават ги 2 какички ,отделно бяхме извикали и клоун .На децата им беше много забавно а на мамите също защото стояхме на маса от която мпрез едно стъкло гледаш към палавниците.Всички останаха доволни а имахме гости от различни възрасти най малкото беше на 1 г. 6 м. а най голямото на 6 години ,клоуна измисляше такива общи занимания че децата неискаха да си тръгват а и моята кукла беше много щастлива .Пожелавам и на вас хубав празник.

# 2
  • Мнения: 702
Аз съм за Тон Бонбон,но и в Ескалибур ми харесва!

# 3
  • Мнения: 1 174
Утре живот и здраве ще празнуваме нашият втори рожден ден в детски център Ян Бибиян във Форума в Тракия,дано останем доволни,най-вече децата. Wink

# 4
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
yoana77  ще чакам мнението ти ,защото и на нас там ни е най-удобно.Весело изкарване Sunglasses

# 5
  • Мнения: 285
 Peace Тон Бонбон! Децата винаги са оставали супер доволни!

# 6
  • Мнения: 384
Тон Бонбон,разбира се!
От години празнуваме там-ние и нашите приятели.На децата винаги им е адски интересно и все още не им е омръзнало.
Първоначално опитахме всички други центрове,които съществуваха-Ескалибур,Макдоналдс,Акваленд-не,не ни хареса.
В Тракия не съм ходила,за Санкт Петербург също няма добри отзиви.
Весел празник!  bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Ходила съм само в "Хари Потър", но не ми хареса.
За Тон Бонбон отзивите са чудесни.

# 8
  • Мнения: 1 131
Ето тук е наистина страхотно.Уверете се сами:

http://www.tonbonbon.com/

Общи условия

Активация на акаунт