До каква възраст давахте на детето си АМ

  • 2 922
  • 70
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ами това ми е интересно-аз лично давах до 1г6м .....ако е имало такава анкета се извинявам.

# 1
  • София
  • Мнения: 508
Аз все още давам вечер преди сън, а сина ми е на 2г.и 3м.  Laughing ще му давам докато си го иска  Peace

# 2
  • Мнения: 780
Гласувах с втория отговор.В действителност давах до към 10-11 месец.Отказваше да го пие и се принудих да го заменя с кисело мляко.

# 3
  • Мнения: 745
След 9 навършени месеца замених адаптираното с кисело.

# 4
  • Мнения: 476
Когато навърши една годинка се наложи да сменя марката и той просто отказа да пие. Започнах да давам прясно мляко, направо от хладилника и до днес /вече е на 3г. и 4м./ пие от 0,500 до 1л мляко на ден. Кисело мляко не понася.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Сина ми е на 1 г.и 9 мес. и все още давам.Иначе яде кисело мляко, пие прясно, но вечер си търси АМ.За сега нямам намерение да му го спирам, като се откаже сам тогава.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Все още давам.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Още му давам.На година и два месеца е.
Не гласувах,защото няма такава опция.

# 8
  • Мнения: 247
До 1 година АМ. Сега- прясно и кисело мляко.

# 9
  • София
  • Мнения: 12 554
Синът ми е на 2 години и 1 месец и още пие вечер АМ. Не смятам за момента да го спирам. Той сам ще се откаже, когато иска.

# 10
  • Мнения: 374
до 1 годинка му давах адаптирано мляко,след това почнах да давам кисело мляко и до сега(2 годинки) все още си го пие преди лягане

# 11
  • Мнения: 1 477
Малкият е на 1г.и5м.Все още пие АМ вечер.Ще давам докато си го пие  Peace

# 12
  • Мнения: 3 695
Все още давам, но ние започнахме с АМ след годината, защото е кърмена и досега.  Simple Smile Peace

# 13
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Алекс пи АМ до 9м и после го заменихме с кисело.Миро пи до 1г.Сега и той пие кисело мляко.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 558
Голямата не помня дали имаше годинка, когато почнах да и давам кисело, а малката още пие АМ, защото не ще и да чуе киселото.

Общи условия

Активация на акаунт